fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Homburg – Furth Typy, Kursy, Zakłady 31.10.2023

Witajcie miłośnicy sportu! Dziś przygotowaliśmy dla Was zestawienie najważniejszych informacji na temat nadchodzącego starcia pomiędzy Homburg a Furth. Oba zespoły staną do walki na boisku, którym będzie stadion Waldstadion w Homburgu. Czytając ten artykuł zyskasz kompleksową wiedzę na temat drużyn, ich formy, statystyk oraz najbardziej prawdopodobnych wyników tego meczu. Przygotowaliśmy też ciekawe promocje na ETOTO oraz typy bukmacherskie, które mogą okazać się trafne. Zagłębiajmy się zatem w analizę!

Analiza drużyn

Homburg

Drużyna Homburg będzie pełna determinacji, aby pokazać swoje umiejętności na własnym terenie. Mają doskonałą passę, gdyż nie przegrali żadnego z pięciu ostatnich meczów u siebie. W ostatniej potyczce przegrali jednak 2:4 z Mainz II. Najlepszym strzelcem zespołu jest Markus Mendler, który zdobył już jednego gola w jednym spotkaniu. Jest też liderem w asystach, mając na swoim koncie jedną decydującą podanie. Homburg ma na swoim koncie 3 strzały celne, 1 strzał niecelny oraz 2 zablokowane. Kontrolując jedynie 18% posiadanie piłki, wydaje się być outsiderem tego spotkania.

Furth

Drużyna Furth przyjedzie na ten mecz ze złotą passą – wygrali wszystkie pięć ostatnich spotkań. W ich ostatnim pojedynku, rewelacyjnie pokonali Osnabruck aż 4:0. W składzie Furth wyróżnia się Armindo Sieb, który również strzelił jednego gola w jednym meczu i zanotował jedną asystę. Drużyna wykonała 2 strzały celne, 5 niecelnych oraz 5 zablokowanych. Posiadanie piłki na poziomie 51% świadczy o ich dominacji na boisku.

Statystyki

Patrząc na statystyki obu drużyn, możemy wnioskować o ich poziomie gry. Homburg zdobył w sumie 3 gole w ostatnich spotkaniach, podczas gdy Furth miało na swoim koncie 1 trafienie. Co ciekawe, żadna z drużyn nie pozwoliła sobie na stratę gola. Bardzo ważnym aspektem jest również skuteczność strzałów na bramkę. Homburg zanotował 5 celnych strzałów, 1 niecelny oraz 2 zablokowane. Furth wykonał 2 strzały celne, 5 niecelnych oraz 5 zablokowanych. Furth wygenerowało również aż 8 rzutów rożnych, w porównaniu do 1 rzutu rożnego Homburga. Te statystyki pozwalają nam spojrzeć na obie drużyny z pryzmatu potencjalnych szans na wygraną.

Typy Bukmacherskie

Prognozowany przebieg meczu

Analizując formę obu drużyn i ich statystyki, możemy przewidzieć zacięte starcie. Homburg, mimo że nie przegrał żadnego z ostatnich 5 meczów u siebie, w tej konfrontacji nie jest faworytem. Furth prezentuje znakomitą formę i posiada dobrze zorganizowany zespół. Spodziewamy się więc, że będą oni kontrolować przebieg meczu i dominować na boisku.

Najbardziej Prawdopodobne Wyniki

Na podstawie analizy statystyk oraz biorąc pod uwagę dostępne kursy na ETOTO, możemy wskazać najbardziej prawdopodobne wyniki tego spotkania. Prawdopodobieństwo zwycięstwa Homburga waha się na poziomie 6.64, remisu to 4.71, a zwycięstwo Furtha to kurs 1.44. Możemy zatem zauważyć, że bukmacherzy dają dużą przewagę gościom. Jest to uzasadnione biorąc pod uwagę formę obu drużyn i ich statystyki.

Prognozy i Strategie Zakładów

Jeśli nie jesteś pewien rezultatu tego meczu, warto rozważyć opcję podwójnej szansy. ETOTO oferuje kurs na Homburg lub remis (1X) w wysokości 2.70, kurs na wygraną jednej z drużyn (12) to 1.19, a kurs na Furth lub remis (X2) to 1.12.

Jeśli interesują Cię zakłady na strzelców, zwróć uwagę na Armindo Sieba z Furth, który jest najlepszym strzelcem zespołu. Możesz postawić na jego kolejnego gola i liczyć na udane trafienie.

Kolejną interesującą opcją jest handicap azjatycki. Jeżeli uważasz, że Furth jest znacznie silniejsze od Homburga, kurs na ich zwycięstwo z jednym golem straty wynosi 1.13.

Podsumowanie

Wielkie emocje czekają nas w nadchodzącym meczu pomiędzy Homburg a Furth. Obie drużyny mają swoje mocne strony, ale forma i statystyki wskazują na przewagę Furtha. Nie przegap tego widowiska i sprawdź swoje typy bukmacherskie na ETOTO! Pamiętaj, żeby zawsze obstawiać odpowiedzialnie i zgodnie z własnym przemyśleniem. Życzymy Ci udanych zakładów i wielu emocji związanych ze sportem!