fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Hong Kong – Turkmenistan Typy, Kursy, Zakłady 21.11.2023

W dniu 21 listopada odbędzie się kolejne emocjonujące spotkanie eliminacji do Mistrzostw Świata, tym razem pomiędzy drużynami Hongkongu i Turkmenistanu. Obie drużyny będą zdeterminowane, aby zdobyć cenne trzy punkty i awansować do kolejnej rundy. Czy faworytem tego meczu są gospodarze czy goście? Sprawdźmy to razem w analizie!

Analiza drużyn

Hong Kong

Drużyna Hongkongu na pewno będzie chciała odbić się po ostatniej porażce z Iranem, gdzie przegrali aż 0:4. Mimo to, ich forma jest stabilna, co może być dobre znakiem przed zbliżającym się starciem z Turkmenistanem. Drużyna Hongkongu musi skupić się na poprawie swojego ataku, uwzględniając fakt, że w pierwszej połowie strzelają średnio 0,9 gola na mecz, a w drugiej połowie 0,7 gola na mecz. W defensywie muszą zachować ostrożność, ponieważ w pierwszej połowie tracą średnio 0,7 gola na mecz, a w drugiej połowie 0,5 gola na mecz.

Turkmenistan

Turkmenistanowi również nie układa się najlepiej, po przegranej 1:3 z Uzbekistanem. Ich forma jest słaba, co może przeważyć szalę zwycięstwa na korzyść drużyny Hongkongu. Najlepszym strzelcem Turkmenistanu jest Didar Durdyyew, który zdobył już jednego gola w tych eliminacjach. Jednak drużyna musi poprawić swoją skuteczność, szczególnie w pierwszej połowie, gdzie strzelają średnio 0,4 gola na mecz. W defensywie muszą być odpowiednio uważni, aby nie dopuścić do straty zbyt wielu goli w obu połowach meczu.

Statystyki przedmeczowe

Podczas analizy tego meczu warto przyjrzeć się niektórym statystykom, które mogą wpłynąć na zakłady bukmacherskie. Hongkong i Turkmenistan do tej pory rozegrały tyle samo meczów, czyli jeden. Drużyna Hongkongu znajduje się na ostatnim miejscu w tabeli, podczas gdy Turkmenistan jest tuż przed nimi. Oba zespoły nie odniosły jeszcze zwycięstwa ani porażki, remisując jeden mecz. Warto także zwrócić uwagę na fakt, że w pierwszej połowie Hongkong ma przewagę gole +0.2, podczas gdy Turkmenistan ma stratę gole -0.6.

Hong Kong – Turkmenistan: typy bukmacherskie

Prognozowany przebieg meczu

Biorąc pod uwagę analizę drużyn i statystyki, można przewidzieć, że mecz pomiędzy Hongkongiem a Turkmenistanem będzie dość wyrównany. Oba zespoły mają pewne mankamenty w defensywie, więc możemy się spodziewać, że padną bramki.

Najbardziej prawdopodobne wyniki

Według bukmachera ETOTO istnieją trzy najbardziej prawdopodobne wyniki tego meczu. Warto zwrócić uwagę na te kursy przed zawarciem zakładu.

1. Klub 1 Wygrywa (Remis = zwrot) – Jest to opcja, którą wielu typerów uważa za najbardziej prawdopodobną. Kurs dla tego typu wynosi 2.45.

2. Klub 2 +0.50 (AH) – To kolejny typ, który zdobywa na popularności, biorąc pod uwagę słabą formę drużyny Turkmenistanu. Kurs dla tego typu wynosi 1.95.

3. Powyżej 2.5 Gola – Statystyki obu drużyn sugerują, że możemy spodziewać się meczu z kilkoma bramkami. Kurs dla tego typu wynosi 1.75.

Prognozy i strategie zakładów

W przypadku tego meczu bukmacher ETOTO oferuje różne typy zakładów, które mogą Cię zainteresować. Oto kilka przykładów:

1. Podwójna Szansa – Jeśli nie jesteś pewien wyniku, opcja podwójnej szansy (1X, 12, X2) może być dla Ciebie. Kurs dla 1X wynosi 1.45.

2. Zakłady na Strzelców – Znasz formę poszczególnych graczy? Warto zastanowić się nad zakładem na strzelca bramki. Na przykład, kurs dla tego typu dla Didara Durdyyewa wynosi 2.20.

3. Handicap Azjatycki – Jeśli uważasz, że jedna z drużyn jest znacznie silniejsza, handicap azjatycki może być dobrym wyborem. Na przykład, kurs dla handicapu +1 dla Hongkongu wynosi 1.40.

Jak typować mecz Hong Kong – Turkmenistan?

Jeżeli nie masz jeszcze konta u bukmachera ETOTO, warto skorzystać z dostępnych promocji. ETOTO oferuje różne bonusy dla nowych i stałych graczy. Warto zwrócić uwagę na bonusy powitalne oraz różnego rodzaju promocje sezonowe, które mogą zwiększyć Twoje szanse na wygraną. Aby zacząć grać, wystarczy zarejestrować się na stronie ETOTO, dokonać pierwszego depozytu i postawić zakład na wybrany mecz.

Podsumowanie

Mecz pomiędzy Hongkongiem a Turkmenistanem obiecuje być ciekawym widowiskiem. Obie drużyny będą dążyć do zwycięstwa i zdobycia cennych trzech punktów. Analiza drużyn i statystyki wskazują na wyrównaną rywalizację. Najbardziej prawdopodobne wyniki to zwycięstwo Hongkongu, remis lub minimalne zwycięstwo Turkmenistanu. Bukmacher ETOTO oferuje różne typy zakładów, które mogą Cię zainteresować. Bez względu na to, na jakie zakłady się zdecydujesz, pamiętaj, że obstawianie meczów zawsze wiąże się z ryzykiem, dlatego graj odpowiedzialnie.