fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Houston Rockets – Charlotte Hornets Typy, Kursy, Zakłady 02.11.2023

Na horyzoncie widać już gorące emocje sportowe. Już 2 listopada do boju stanie Houston Rockets kontra Charlotte Hornets. Wszystko to w ramach pasjonującej dyscypliny, jaką jest koszykówka. Czy jesteś gotów na to sportowe starcie? Tym razem emocje mają podwójny smak, zważywszy na niepowtarzalne typy bukmacherskie, które dla Ciebie przygotowało ETOTO.

Analiza drużyn

Houston Rockets

Houston Rockets to drużyna, która niełatwo poddaje się rywalom. Mimo to, jak na razie, ich bilans jest nieco niepokojący, wynoszący 0-3. Szanse zespołu na zwycięstwo oceniane są na 55%. Osiągnęli oni przeciętne statystyki w kluczowych aspektach gry, takich jak RZZG% na poziomie 43.9% czy 3PN% na poziomie 29.3%. Warto jednak zauważyć, że liderem drużyny pod względem punktacji jest niezawodny Alperen Sengun, który notuje średnio 19.3 punktu na mecz, a dodatkowo walczy w ataku na tablicach, skąd zbiera średnio 9 zbiórek.

Charlotte Hornets

Z drugiej strony mamy Charlotte Hornets, którzy posiadają 45% szans na zwycięstwo. Drużyna ma na swoim koncie jedno zwycięstwo i dwie porażki. W swoim składzie mają zawodnika, który wyraźnie wyróżnia się na tle innych – Terry Rozier, który przeciętnie zdobywa 22.3 punktu na mecz. Natomiast LaMelo Ball dominuje zdecydowanie w kategorii asyst, z wynikiem 9 asyst na mecz.

Statystyki

W statystykach drużyn ukazuje się ciekawy obraz. Na papierze Charlotte Hornets wydają się dominować w niektórych obszarach, takich jak liczba zbiórek czy asyst, notując odpowiednio 43.7 i 29.0 w porównaniu do 38.7 i 23.7 drużyny z Houston. Jednakże, warto zaznaczyć, że obie drużyny są do siebie bardzo zbliżone pod względem skuteczności rzutów, na co wskazują niewielkie różnice w RZZG% czy 3PN%.

Typy Bukmacherskie

W tym momencie przechodzimy do kluczowego punktu naszej analizy, czyli typów bukmacherskich. Dla tego starcia przygotowaliśmy kilka propozycji na platformie ETOTO.

Prognozowany przebieg meczu

Mecz zapowiada się na niezwykle zacięty i pełen niespodziewanych zwrotów. Zważywszy na doświadczenie i formę obu drużyn, możemy spodziewać się, że to Houston Rockets przejmą inicjatywę.

Najbardziej Prawdopodobne Wyniki

W zakładach „Zwycięzca (z dogrywką)”, kurs na drużynę Houston Rockets wynosi 1.75, co oznacza, że są oni faworytem tego spotkania. Jednak równie korzystny kurs ma Charlotte Hornets, który wynosi 2.09.

Prognozy i Strategie Zakładów

Nie można pominąć zakładów na punkty. Rozważając kurs na kategorię „Zwycięzca i Suma 221.5 pkt. (z dogrywką)”, proponujemy zagrać na Houston Rockets i powyżej 221.5 punktów, co daje kurs 3.20.

Jak Grać?

Zakłady długoterminowe, zakłady na zwycięzcę meczu, NBA handicap, statystyki graczy, suma punktów, zakłady na kwarty i połowy to zakłady, które warto rozważyć w kontekście tego starcia.

Podsumowanie

Niezależnie od końcowego wyniku meczu, należy pamiętać, że sport to przede wszystkim emocje. Własnie z tym można liczyć na to, że mecz Houston Rockets kontra Charlotte Hornets dostarczy nam wielu niezapomnianych chwil. Obie drużyny mają coś do udowodnienia, a to zawsze jest gwarancją pasjonującej walki. Czekają nas niesamowite emocje zarówno na parkiecie, jak i w ETOTO. Przygotuj się na wielkie emocje!