fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Ile kosztuje dostęp do Polsat Sport Premium?

Podstawowe Opłaty

Jeśli jesteś fanem sportu i chcesz mieć dostęp do najważniejszych wydarzeń sportowych, w tym meczów Ligi Mistrzów UEFA, Polsat Sport Premium jest jednym z najlepszych wyborów. Cena podstawowa za dostęp do tego pakietu zaczyna się od 19,99 zł/miesiąc. Warto również zwrócić uwagę na opłatę aktywacyjną, która wynosi 9,90 zł. Istnieje również okres zobowiązania, który trwa do 30 czerwca 2024 roku. Po tym okresie cena wzrasta o 5 zł/miesiąc.

Oferty Specjalne i Promocje

Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, możesz skorzystać z ofert specjalnych. Na przykład, jeśli zdecydujesz się na zakup pakietu przez MojeUPC, opłata aktywacyjna wynosi 0 zł, a okres zobowiązania to tylko 6 miesięcy. Po tym okresie, cena również wzrasta o 5 zł/miesiąc.

Pakiety Kombinowane

  1. Family HD + Cinemax HD + Eleven Sports HD + Polsat Sport Premium – 60 zł/miesiąc (2 miesiące darmowe).
  2. Family Max HD + Film HD + Cinemax HD + Sport HD + Eleven Sports HD + Polsat Sport Premium – 80 zł/miesiąc (2 miesiące darmowe).
  3. Premium Max Plus z Polsat Sport Premium (178 kanałów) – 120 zł/miesiąc (3 miesiące darmowe).

Mobilność i Dostępność

Jeśli jesteś osobą, która dużo podróżuje, Polsat Sport Premium oferuje również dostęp przez UPC TV Go, co pozwala na oglądanie meczów w dowolnym miejscu. Cyfrowy Polsat GO umożliwia streaming na 3 urządzeniach mobilnych jednocześnie.

Jakość Transmisji i Dodatkowe Udogodnienia

Jakość Obrazu

Polsat Sport Premium oferuje transmisje w jakości Super HD, co gwarantuje doskonałe wrażenia wizualne. Studio sportowe, z którego nadawane są transmisje, jest jednym z najnowocześniejszych w Polsce i obejmuje powierzchnię 700 m^2.

Technologie Wizualne

Studio korzysta z zaawansowanych technologii, takich jak rzeczywistość rozszerzona (AR) i modele 3D, co dodatkowo podnosi jakość transmisji i sprawia, że jest ona bardziej atrakcyjna dla widza.

Zakłady Sportowe na ETOTO

Jeśli jesteś zainteresowany zakładami sportowymi na mecze transmitowane przez Polsat Sport Premium, ETOTO oferuje różne opcje i promocje. Pamiętaj jednak, że zakłady sportowe są dostępne tylko dla osób, które ukończyły 18 lat i są odpowiedzialne za swoje decyzje.

Podsumowanie

Polsat Sport Premium to doskonała opcja dla każdego fana sportu. Z różnorodnymi opcjami cenowymi i pakietami, jak również wysoką jakością transmisji i zaawansowanymi technologiami, warto rozważyć subskrypcję, szczególnie jeśli jesteś zapalonym kibicem piłki nożnej.

POLECANE

 Banner