fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Inter Miami – MLS Transmisje – Gdzie oglądać? Mecze Messiego w MLS

Inter Miami CF to klub piłkarski, który zyskał na znaczeniu na arenie międzynarodowej, zwłaszcza po dołączeniu do niego Lionela Messiego. Klub, którego współwłaścicielem jest David Beckham, nie tylko podnosi swoją globalną atrakcyjność, ale również stawia na wyższe cele w MLS i innych turniejach. W tym artykule przyjrzymy się, gdzie i jak można oglądać mecze Inter Miami w Polsce i na świecie.

Transmisje w Polsce

Godziny Transmisji

Ze względu na różnicę czasową między Stanami Zjednoczonymi a Polską, mecze MLS są transmitowane w późnych godzinach nocnych. Na przykład, mecz pomiędzy Inter Miami a NY Red Bulls jest transmitowany o 1:30 nad ranem, a mecz LA FC – Colorado Rapids o 4:30 nad ranem czasu polskiego.

Transmisje Międzynarodowe

Leagues Cup i Apple TV

Inter Miami zyskało dodatkową uwagę po dołączeniu Messiego, zwłaszcza w kontekście Leagues Cup, turnieju piłkarskiego pomiędzy drużynami z USA i Meksyku. Transmisje są dostępne na Apple TV, z opcją subskrypcji w cenie $14.99/miesiąc lub $99/za sezon. Dla użytkowników Apple TV+ cena wynosi $12.99/miesiąc lub $79/za sezon.

MLS Season Pass

Apple, w związku z 10-letnią współpracą z MLS i dołączeniem Messiego do Inter Miami, oferuje specjalne programy w ramach usługi MLS Season Pass. Ta usługa zawiera zaawansowaną produkcję z komentarzem, analizami i wiele więcej.

Zakłady Sportowe

ETOTO i Oferty Promocyjne

Jeśli chodzi o zakłady sportowe, ETOTO jest jednym z najbardziej renomowanych bukmacherów, który oferuje różne promocje i oferty dla fanów MLS i Inter Miami. Warto śledzić ich stronę internetową i media społecznościowe, aby być na bieżąco z najnowszymi ofertami.

Podsumowanie

Inter Miami CF to zespół, który zyskuje na popularności zarówno w Stanach Zjednoczonych, jak i na świecie. Dzięki dołączeniu gwiazd takich jak Lionel Messi, klub ten stał się jednym z najbardziej obserwowanych w MLS. Dla fanów w Polsce, opcje obejrzenia meczów są różnorodne i dostępne na kilku platformach, zarówno dla tych, którzy chcą tylko oglądać, jak i dla tych, którzy chcą obstawiać zakłady sportowe. Dzięki różnym opcjom subskrypcji i promocjom, każdy fan piłki nożnej znajdzie coś dla siebie.

POLECANE

Banner