fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Islandia – Liechtenstein Typy, Kursy, Zakłady 16.10.2023

W dzisiejszym artykule przyjrzymy się spotkaniu między drużynami Islandia i Liechtenstein, które odbędzie się 16 października. Dwie reprezentacje zmierzą się w ramach kwalifikacji do Mistrzostw Europy. Przedstawimy analizę obydwu drużyn, kluczowe statystyki oraz nasze typy bukmacherskie na to spotkanie.

Analiza drużyn

Islandia

Reprezentacja Islandii aktualnie znajduje się w słabej formie, co przejawiało się w ostatnich występach zespołu. W ostatnim meczu zremisowali oni 1:1 z Luksemburgiem. W tabeli kwalifikacji do Mistrzostw Europy, Islandia zajmuje 7. miejsce po 8 rozegranych meczach. Pomocnik Aron Gunnarsson był jednym z wyróżniających się graczy w drużynie, zdobywając 3 gole w 2 meczach. Wśród zawodników z największą liczbą asyst na liście znajduje się napastnik Alfred Finnbogason, który miał dwie asysty w dotychczasowych występach. Islandia zdobyła dotychczas 11 goli, a ich bramkarz zezwolił na 10 trafień przeciwników.

Liechtenstein

Podobnie jak Islandia, Liechtenstein również przeżywa trudne chwile na boisku. Ich ostatni mecz zakończył się porażką 0:2 z Bośnią i Hercegowiną. W tabeli kwalifikacji zajmują oni obecnie ostatnie, 7. miejsce. Napastnik Wolfinger Sandro jest najlepszym strzelcem drużyny, zdobywając 1 gola w 7 meczach. Wieser Sandro, środkowy pomocnik, jest liderem pod względem asyst w zespole. Liechtenstein ma na swoim koncie tylko 1 strzelonego gola, a ich bramkarz był zmuszony uznać 21 trafień przeciwników.

Statystyki

Przejdźmy teraz do analizy kilku kluczowych statystyk dotyczących obu drużyn. Islandia zdobyła dotychczas 11 goli, podczas gdy Liechtenstein ma na swoim koncie tylko 1 trafienie. Jeżeli chodzi o liczby bramek, Islandia lepiej radzi sobie w porównaniu do swojego przeciwnika. Jeśli chodzi o statystyki strzałów, w celnych strzałach na bramkę występuje pewna przewaga Islandii – 4.6 w porównaniu z 1.3 Liechtensteinu. Rzuty rożne również większą liczbę zanotowało Islandia – 5.4 w przeciwieństwie do 1.4 Liechtensteinu. Islandia utrzymuje również większą kontrolę nad piłką, posiadając ją w średnim czasie 54.1% w porównaniu z 32.0% Liechtensteinu.

Typy Bukmacherskie

Prognozowany przebieg meczu

Islandia znajduje się w lepszej formie niż Liechtenstein, co jest widoczne zarówno w tabeli kwalifikacji, jak i w statystykach. Przewidujemy, że Islandia będzie dominować w tym spotkaniu, kontrolując przebieg gry oraz tworząc większą liczbę sytuacji strzeleckich.

Najbardziej Prawdopodobne Wyniki

Biorąc pod uwagę formę obu drużyn, najbardziej prawdopodobnym wynikiem tego spotkania jest zwycięstwo Islandii. Na platformie bukmacherskiej ETOTO kurs na zwycięstwo Islandii wynosi 1.03, co jest wskaźnikiem dominacji tej drużyny. Remis pomiędzy tymi drużynami wydaje się mało prawdopodobny, ale kurs na ten wynik wynosi 14.00. Jeśli jednak chodzi o zwycięstwo Liechtensteinu, kurs to aż 57.90, co potwierdza, że ta drużyna jest dużym outsiderem w tym starciu.

Prognozy i Strategie Zakładów

Warto zastanowić się nad kilkoma strategiami zakładów podczas tego spotkania. Podwójna szansa (1X, 12, X2) może być dobrym wyborem, jeśli nie jesteś pewien wyniku. Zakłady na strzelców również mogą przynieść zyski, biorąc pod uwagę statystyki w tym elemencie. Handicap azjatycki (-2 dla Islandii, +2 dla Liechtensteinu) również może być interesujący, biorąc pod uwagę oczywistą przewagę Islandii nad słabszym przeciwnikiem.

Jak Grać?

Jeśli chodzi o samego bukmachera ETOTO, warto wiedzieć, że platforma ta oferuje różne bonusy dla nowych i stałych graczy. Podwójna szansa jest jedną z opcji zakładów, jeśli nie jesteś pewien wyniku. Możesz również obstawiać strzelców bramek, co jest popularnym rodzajem zakładu. Handicap azjatycki dostępny na ETOTO może być również ciekawą opcją, zwłaszcza przy tak nierównym starciu. Warto zaznaczyć, że kursy bukmacherskie na to spotkanie są następujące: Islandia – 1.03, Remis – 14.00, Liechtenstein – 57.90.

Podsumowanie

W analizowanym meczu między Islandią i Liechtensteinem, faworytem jest Islandia, zdecydowanie lepiej radząca sobie zarówno w tabeli, jak i pod względem statystyk. Pomimo słabej formy Liechtensteinu, warto zwrócić uwagę na to, że w sporcie zawsze mogą zdarzyć się niespodzianki. Zakłady bukmacherskie na ETOTO oferują różne promocje, które mogą zwiększyć Twoje szanse na wygraną. Warto zatem skorzystać z nich i spróbować szczęścia podczas tego spotkania!

Damian Gościański

Damian Gościański

SEO Specialist w legalnym bukmacherze ETOTO z kilkuletnim doświadczeniem w branży zakładów bukmacherskich. Interesuje się piłką nożną oraz siatkówką plażową. Od dziecka na pierwszym miejscu w moim sercu jest siatkówka.