fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Izrael – Szwajcaria Typy, Kursy, Zakłady 15.11.2023

Dziś mam dla Was kolejną analizę meczu, który zapowiada się niezwykle pasjonująco. W ramach kwalifikacji do Mistrzostw Europy spotkają się drużyny Izraela i Szwajcarii. Obie ekipy walczą o awans do najważniejszej piłkarskiej imprezy kontynentu, dlatego możemy spodziewać się zaciętej rywalizacji. Przygotujcie się na emocje, które z pewnością dostarczy nam ten mecz!

Analiza drużyn

Izrael

Reprezentacja Izraela ma za sobą stabilną serię występów. W ostatnim meczu, który odbył się 12 listopada 2023 roku, pokonali oni Kosowo 1:0. Drużyna ta prezentuje się coraz lepiej i z pewnością będzie chciała utrzymać dobrą passę. Pod wodzą swojego trenera, Izraelczycy będą starać się wykorzystać swoją siłę ofensywną, która przyniosła im już 7 goli w tych kwalifikacjach.

Szwajcaria

Nasi przeciwnicy, czyli drużyna Szwajcarii, również znajdują się w dobrej formie. W swoim ostatnim meczu, który odbył się 15 października 2023 roku, remisowali oni z Białorusią 3:3. Szwajcarzy są zespołem, który potrafi grać ofensywnie i skutecznie. Ich najgroźniejszym strzelcem jest Amdouni Zeki, który już 6 razy umieścił piłkę w siatce rywali.

Statystyki: Izrael – Szwajcaria

Analizując statystyki obu drużyn, możemy dostrzec kilka istotnych aspektów. Dla Izraela widzimy, że strzelili oni łącznie 7 goli, co świadczy o ich skuteczności w ofensywie. Szwajcaria z kolei zdobyła aż 20 bramek, co wskazuje na ich potencjał strzelecki. Warto również zauważyć, że obie drużyny prezentują stabilną formę w ostatnich spotkaniach. Izraelczycy wygrali 3 z 7 meczów, podobnie jak Szwajcaria. Liczba remisów i porażek również się równoważy.

Izrael – Szwajcaria: typy bukmacherskie

Prognozowany przebieg meczu

Przyjrzyjmy się teraz kilku typom bukmacherskim, które mogą zainteresować Was przed tym spotkaniem. Analizując sytuację, spodziewamy się zaciętej rywalizacji, w której obie drużyny będą miały swoje okazje. Może to przyczynić się do kilku celnych strzałów i kilku bramek na obu stronach.

Kursy bukmacherskie na mecz Izrael – Szwajcaria:

  • Wygra reprezentacja Izraela – 5.38
  • Remis – 4.00
  • Wygra reprezentacja Szwaicarii – 1.60

Najbardziej prawdopodobne wyniki

  1. Klub 1 Wygrywa (Remis = zwrot) – Jest to opcja, którą wielu typerów uważa za najbardziej prawdopodobną. Stabilna forma Izraela, w połączeniu z korzystnymi wartościami kursów, sugeruje, że gospodarze mogą zwyciężyć lub zremisować ten mecz.
  2. Klub 2 +0.50 (AH) – To kolejny typ, który zdobywa na popularności, biorąc pod uwagę formę Szwajcarii. Warto zwrócić uwagę na ten kurs, który może być atrakcyjnym wyborem dla bardziej ryzykownych typerów.
  3. Powyżej 2.5 Gola – Statystyki obu drużyn sugerują, że możemy spodziewać się meczu z kilkoma bramkami. Warto zwrócić uwagę na tę opcję, która może przynieść nieco większe wygrane.

Prognozy i strategie zakładów

Podczas obstawiania tego meczu, możemy zastosować kilka skutecznych strategii:

  • Podwójna Szansa – Jeśli nie jesteś pewien wyniku, opcja podwójnej szansy (1X, 12, X2) może być dla Ciebie. Możesz obstawić, że Izrael wygra lub zremisuje, co zwiększa Twoje szanse na wygraną.
  • Zakłady na Strzelców – Jeśli znasz formę poszczególnych graczy, warto zastanowić się nad zakładem na strzelca bramki. Może to być zarówno zawodnik z Izraela, jak i Szwajcarii, który będzie miał szansę zapisać się na listę strzelców.
  • Handicap Azjatycki – Jeśli uważasz, że jedna z drużyn jest znacznie silniejsza, handicap azjatycki może być dobrym wyborem. Możesz obstawić na przykład zwycięstwo Szwajcarii -1.5, co oznacza, że muszą oni wygrać mecz przynajmniej dwoma bramkami różnicy.

Jak typować mecz Izrael – Szwajcaria?

Jeśli jesteś nowym graczem na platformie ETOTO, nie musisz się martwić. Bukmacher ten oferuje wiele bonusów powitalnych oraz różnego rodzaju promocji sezonowych, które mogą zwiększyć Twoje szanse na wygraną. Przed rozpoczęciem gry, zapoznaj się z ofertą bonusową ETOTO i wykorzystaj ją w najbardziej korzystny dla Ciebie sposób.

Podsumowanie

Nadchodzący mecz pomiędzy Izraelem a Szwajcarią zapowiada się jako niezwykle emocjonujące widowisko. Obie drużyny walczą o awans do Mistrzostw Europy i z pewnością dasz nam wiele piłkarskich emocji. Warto zwrócić uwagę na mocne strony obu ekip, takie jak skuteczność w ataku czy stabilność formy.

Adrian Jędrzejczyk

Adrian Jędrzejczyk

Content & SEO Specialist w ETOTO. Nie tylko fan sportu, ale też copywriter z wieloletnim doświadczeniem w branży zakładów bukmacherskich.