fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Jak analizować mecze przed postawieniem zakładu?

Od czego zacząć typowanie? Jak analizować spotkania, żeby kupony były wygrane? W tym artykule przedstawiamy Ci kilka najważniejszych rad, którymi powinieneś się kierować grając online w zakładach bukmacherskich.

Analiza meczy w praktyce

Dokonaj analizy – zastanawiasz się, jak analizować mecze? Przede wszystkim przed postawieniem kuponu zwróć uwagę na statystyki zespołów czy zawodników. Są one skarbnicą wiedzy przy składaniu online kuponu bukmacherskiego. Zainteresuj się ich obecną formą. Popatrz na kadrę, sprawdź czy wszyscy kluczowi zawodnicy są gotowi do gry. Przyjrzyj się dodatkowym czynnikom takim jak motywacja. Zawodnicy walczący o mistrzostwo poważniej podejdą do spotkania niż Ci grający o przysłowiową „pietruszkę”. Statystyki w legalnych zakładach bukmacherskich ETOTO wraz z podpowiedziami możesz sprawdzić tutaj.

Nie skupiaj się tylko na głównych rynkach – zapoznaj się z dostępnymi zakładami i wybierz najkorzystniejszy dla Ciebie. Czasami warto jest zagrać na zwycięstwo drużyny a czasami znacznie lepiej jest zagrać na sumę goli czy ilość fauli.

Zwróć uwagę na prestiż rozgrywek – przed złożeniem kuponu zwróć uwagę, o co toczy się gra. Mistrzostwa Świata bądź Europy z pewnością dodadzą zawodnikom wiele motywacji. Lepsze zespoły często odpuszczają rozgrywki drugiego rzędu.

Zapoznaj się z promocjami – u legalnego bukmachera ETOTO znajdziesz pełno promocji, które pozwolą Ci zwiększyć wygraną albo zminimalizować ryzyko przegranej. W wielu z nich możesz otrzymać Freebet na odkucie, gdy kupon okaże się przegrany. Aktualne promocje możesz sprawdzić tutaj.

Nie obstawiaj na kilku kuponach tych samych zdarzeń – przy analizie meczy wybieraj rożne zdarzenia podczas stawiania online zakładów bukmacherskich. Gdy jedno zdarzenie nie wejdzie Ci, a będziesz je miał na kilku kuponach, to przez to wiele zakładów okaże się przegranych.

Stawiaj LIVE – przy spotkaniach obstawianych na żywo mamy większe szanse na wygraną. Oglądając spotkanie, możesz ocenić formę, którą dysponują zawodnicy i postawić wygrany zakład.

Miejsce pojedynków – przy analizie meczy zwróć uwagę na to, gdzie są rozgrywane spotkania. Gospodarze z większą determinacją podejdą do spotkań. Obecność kibiców również może polepszyć ich grę. Zwróć uwagę na warunki atmosferyczne i klimatyczne. Zawodnicy lubiący ciepło nie zaliczą gry na mroźnych terenach do największych przyjemności.

Nie kieruj się emocjami – do typowania trzeba podejść na spokojnie, zachowaj skupienie.

Skutecznie obstawiaj – jak do tego dojść, wystarczy dobra praktyka, bo to ona czyni mistrzów. Z każdym zagranym kuponem zyskasz cenne doświadczenie, które będziesz mógł wykorzystać przy stawianiu kolejnych kuponów.

Jak obstawiać mecze?

Typowanie u legalnego bukmachera ETOTO jest bardzo łatwe. Wystarczy mieć aktywne konto. Jeśli takiego nie posiadasz, to możesz skorzystać oferty powitalnej, w której ETOTO zamienia 100 zł na 300 zł. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj. Jeśli masz już aktywne konto, to wystarczy wybrać interesujące Cię zdarzenia, które automatycznie dodadzą się do kuponu online. Potem wybierasz stawkę i klikasz „Postaw Zakład”.