fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Jak ubrać się na galę KSW?

Jeśli planujesz pojawić się na jednej z gal KSW, nie możesz pominąć kwestii stroju. Przede wszystkim, warto zwrócić uwagę na wygodę i swobodę ruchów, gdyż na gali KSW spędzisz wiele godzin. Jednakże, nie należy zapominać, że to również wydarzenie, podczas którego spotkasz wiele osób związanych z branżą sportów walki.

Mężczyźni

Dla mężczyzn idealnym wyborem będą eleganckie spodnie, np. garniturowe, w kolorze ciemnym, najlepiej granatowym lub czarnym. Do tego koszula oraz marynarka, która doda stylu całej stylizacji. Warto pamiętać o eleganckich butach oraz pasku.

Kobiety

Dla kobiet, opcją, którą warto rozważyć jest elegancka sukienka, np. koktajlowa lub długa, wieczorowa, zależnie od indywidualnych preferencji. Dobrym wyborem będą również eleganckie spodnie, np. cygaretki, do których warto dobrać elegancką bluzkę.

Stylizacje sportowe

Osoby, które wolą bardziej sportowe stylizacje, mogą postawić na jeansy oraz koszulki lub swetry. Jednakże, warto pamiętać, żeby nie przesadzić z luzem i zawsze zachować elegancję.

Dodatki

Oprócz samej stylizacji, warto zadbać o odpowiednie dodatki, które dopełnią całą stylizację. Kobiety mogą postawić na eleganckie kolczyki oraz biżuterię, a mężczyźni na eleganckie zegarki lub krawaty.

Czego unikać?

Na gali KSW nie należy pojawiać się w strojach zbyt casualowych, np. w dresach, bluzach sportowych czy butach sportowych. Warto unikać również strojów zbyt krótkich lub zbyt obcisłych.

Podsumowując, na galę KSW warto pojawić się w eleganckim, ale jednocześnie wygodnym stroju, który pozwoli na swobodę ruchów i będzie odpowiedni na takie wydarzenie. Dla mężczyzn idealnym wyborem będą ciemne spodnie garniturowe, koszula, marynarka oraz eleganckie buty i pasek. Natomiast kobiety mogą postawić na elegancką sukienkę lub spodnie cygaretki w połączeniu z elegancką bluzką. Warto również zadbać o odpowiednie dodatki, takie jak kolczyki, biżuteria, zegarki czy krawaty.