fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Kiedy jest najbliższa gala KSW?

Najbliższa gala KSW odbędzie się 3 czerwca 2023 roku na PGE Narodowym w Warszawie. Karta walk XTB KSW Colosseum 2 zapowiada się niezwykle interesująco, a wśród zaplanowanych pojedynków znajduje się walka między Arturem Szpilką a Mariuszem Pudzianowskim.

KSW 81 odbędzie się w Tomaszowie Mazowieckim 22 kwietnia 2023 roku

Mniej więcej miesiąc przed galą KSW na Narodowym, 22 kwietnia 2023 roku, odbędzie się kolejna gala KSW, tym razem w Tomaszowie Mazowieckim. Gala ta będzie miała miejsce w Arenie Ludowej i rozpocznie się o godzinie 19:00. Choć karta walk jest na razie skromna, to organizatorzy zapowiadają, że pojedynki zapewnią nie mniej emocji niż te z samego szczytu karty walk.

KSW: XTB Colloseum i powrót Daniela Rutkowskiego

Organizatorzy największej polskiej federacji MMA nie spoczywają na laurach i już teraz szykują kolejne interesujące pojedynki. Na gali KSW: XTB Colloseum 2, poza wspomnianym już pojedynkiem Szpilka vs. Pudzianowski, fani sportów walki będą mieli okazję zobaczyć wiele innych interesujących walk. Poza tym, organizatorzy KSW ogłosili powrót Daniela Rutkowskiego do organizacji. Na którym dokładnie wydarzeniu stoczy on walkę, na razie nie jest znane.

Inne wydarzenia związane z MMA

Oprócz gal KSW, w najbliższym czasie odbędą się także inne ciekawe wydarzenia związane z MMA. Warto zwrócić uwagę na galę Cage Warriors 152, która odbędzie się 10 kwietnia 2023 roku i będzie miała miejsce w Wielkiej Brytanii. W walce wieczoru zobaczymy starcie o pas mistrzowski w wadze lekkiej.