fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Kiedy KSW na Narodowym?

KSW Colosseum 2 na Narodowym już 3 czerwca!

KSW Colosseum 2 to kolejna gala organizacji KSW, która odbędzie się na Stadionie Narodowym. Tym razem walki odbędą się już 3 czerwca 2023 roku, a początek wydarzenia przewidziano na godzinę 19:00. Gala ta będzie transmitowana wyłącznie w systemie pay-per-view na platformie Viaplay. Oto co wiadomo na temat walk, jakie zobaczymy na KSW Colosseum 2.

Artur Szpilka kontra Mariusz Pudzianowski – wielki powrót na ring

Artur Szpilka, jeden z największych polskich pięściarzy, powróci na ring i zmierzy się z Mariuszem Pudzianowskim, jednym z najbardziej rozpoznawalnych sportowców w Polsce, którego kariera zaczęła się w strongmanie. Walka ta już teraz budzi ogromne emocje wśród fanów MMA i sportów walki. Będzie to jedno z najważniejszych wydarzeń w świecie sportów walki w Polsce. Walka ta odbędzie się na KSW Colosseum 2 na Narodowym, 3 czerwca 2023 roku.

Daniel Rutkowski kontra Adam Soldaev – starcie na szczycie wagi piórkowej

Do mocnego i niezwykle interesującego starcia na szczycie wagi piórkowej dojdzie podczas gali XTB KSW Colosseum 2. Daniel Rutkowski, były pretendent do tytułu mistrzowskiego i aktualny numer dwa rankingu tej kategorii, zmierzy się z jednym z najbardziej obiecujących zawodników młodego pokolenia, niepokonanym od siedmiu walk Adamem Soldaevem. Walka ta zapowiada się bardzo ciekawie, a zwycięzca tego starcia będzie miał szansę na walkę o pas mistrzowski w przyszłości. Walka ta odbędzie się również na KSW Colosseum 2 na Narodowym, 3 czerwca 2023 roku.

Pozostałe walki na gali KSW Colosseum 2

Oprócz dwóch wyżej wymienionych walk, na KSW Colosseum 2 zobaczymy wiele innych ciekawych pojedynków. W ringu stawią się między innymi:

  • Scott Askham
  • Mamed Khalidov
  • Arkadiusz Wrzosek
  • Radosław Paczuski
  • Salahdine Parnasse
  • Daniel Rutkowski

Będzie to bardzo interesująca gala, która przyciągnie fanów sportów walki z całej Polski i nie tylko.

POLECANE

 Banner