fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Kiedy Premiera Football Manager 2024? FM2024 Premiera

Premiera „Football Manager 2024” zaplanowana na 6 listopada

W świecie gier komputerowych, gdzie pasja do piłki nożnej łączy się z technologią, „Football Manager” od lat pozostaje jednym z najbardziej oczekiwanych tytułów. Dobra wiadomość dla fanów tej serii: najnowsza edycja, „Football Manager 2024”, zadebiutuje na rynku 6 listopada.

Nowości w „Football Manager 2024”

„Football Manager 2024” obiecuje być najbardziej kompletną edycją w historii serii. Gra koncentruje się na nieustannym dążeniu do postępu i autentyczności piłkarskiej. Oczekuje się, że przyniesie wiele nowości, które pogłębią immersję gracza i wzbogacą doświadczenie z rozgrywki.

Wśród najważniejszych informacji dotyczących FM24 warto zwrócić uwagę na:

  • Oficjalny debiut gry w Japonii oraz wsparcie dla języka japońskiego.
  • Wprowadzenie FM24 Mobile na platformę Netflix.
  • Dostępność FM24 Console na konsolach Xbox, Xbox Game Pass oraz PlayStation 5.
  • Powrót FM24 Touch na konsolę Nintendo Switch.

Przedsprzedaż i dostęp wcześniejszy

Dla tych, którzy nie mogą się doczekać premiery, istnieje możliwość przedsprzedaży gry. Od 12 września do 6 listopada fani, którzy dokonają przedsprzedaży FM24 (dla PC i Mac) oraz FM24 Console (Xbox i PlayStation 5) od oficjalnego dystrybutora SEGA, otrzymają 10% zniżki. Dodatkowo, osoby dokonujące przedsprzedaży na PC i Mac będą miały możliwość rozpoczęcia swojej menedżerskiej kariery przed oficjalną premierą dzięki dostępowi wcześniejszemu do FM24.

Podsumowanie

„Football Manager 2024” zapowiada się jako kolejny hit wśród symulatorów piłkarskich. Z nowymi funkcjami, lepszą grafiką i głębszym doświadczeniem menedżerskim, gra ma wszystko, aby przyciągnąć zarówno stałych fanów serii, jak i nowych graczy. 6 listopada to data, którą każdy miłośnik piłki nożnej powinien zaznaczyć w swoim kalendarzu.