Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Kod bonusowy ETOTO | ETOTO Kod Promocyjny Luty 2023

Jak odebrać najwyższy bonus dla nowych graczy w ETOTO? Kod bonusowy to sprawdzony sposób na to, aby wycisnąć maksimum korzyści z pakietu powitalnego bukmachera ETOTO. Poniżej znajdziesz wszystkie najpotrzebniejsze informacje – gdzie znaleźć kod bonusowy ETOTO, jak przejść przez proces rejestracji, a także jakie warunki obrotu musisz spełnić, aby wypłacić bonus na swój rachunek bankowy.

ETOTO – Kod bonusowy 2023

Aktualny kod promocyjny ETOTO, który gwarantuje maksymalny bonus to : ETOTO400 . Wystarczy wpisać je w formularzu rejestracyjnym, aby otrzymać pakiet najwyższych korzyści! Aktualnie na nowych klientów ETOTO czekają aż dwie promocje: klasyczny bonus od wpłaty pierwszego depozytu oraz freebet, czyli darmowy zakład.

Bonus powitalny z kodem promocyjnym ETOTO

Bukmacher ETOTO przygotował dla nowych użytkowników ekskluzywny pakiet powitalny. Jego wyjątkowość dotyczy nie tylko samej możliwości postawiania darmowego zakładu i przetestowania oferty ETOTO bez ryzyka, ale też braku warunków obrotowych.

ETOTO – Bonus od depozytu

Aby otrzymać bonus od pierwszego depozytu, musisz najpierw wpisać podczas rejestracji na ETOTO kod bonusowy „ETOTO400”. W ten sposób do Twojego konta zostanie przypisany jednorazowy bonus, który aktywujesz przy pierwszym zaksięgowaniu środków na koncie depozytowym. Wpisanie kodu bonusowego pozwala zgarnąć nawet 200% dodatkowych środków. Pamiętaj jednak o tym, że maksymalna kwota, jaka może trafić na konto bonusowe to 100 złotych. Aby odblokować bonus, wystarczy postawić jeden kupon AKO po kursie łącznym nie mniejszym niż 2,50 (minimalny kurs pojedynczego zdarzenia na kuponie 1,30) za kwotę równą otrzymanemu bonusowi.

Freebet ETOTO – bonus dla nowych graczy

Drugą z promocji czekających na użytkowników rejestrujących konto gracza w ETOTO jest darmowy zakład. Co to oznacza? Popularny freebet, jak nazwa wskazuje, to możliwość postawienia bezpłatnych zakładów bukmacherskich. Dzięki temu przetestujesz ofertę ETOTO bez ryzyka utraty własnych pieniędzy! Co więcej, wygrana z darmowego zakładu to prawdziwa gotówka, a nie środki bonusowe, czyli możesz od razu ją wypłacić, albo przeznaczyć na kolejne zakłady bukmacherskie!

Jak odebrać w ETOTO freebet?

Szukasz tutaj jakiegoś haczyka? Zupełnie niepotrzebnie! Zasady promocji są wyjątkowo proste. Wystarczy, że zarejestrujesz nowe konto i wpiszesz kod „ETOTO400”, a następnie dokonasz pierwszej wpłaty depozytu na dowolną kwotę. Wtedy na Twoje konto bonusowe automatycznie zostanie przypisany freebet. Darmowy zakład w ETOTO możesz postawić zarówno w serwisie internetowym, jak i aplikacji mobilnej na swoim smartfonie.

Warunki obrotowe w ETOTO

Wybierając nowego bukmachera, musisz zwracać uwagę nie tylko na samą ofertę zakładów bukmacherskich oraz wartość poszczególnych promocji, ale też na warunki obrotu. ETOTO w przeciwieństwie do innych legalnych bukmacherów stawia tutaj na maksymalną przejrzystość i prostotę, co jest ukłonem w stronę wszystkich nowych graczy – także tych początkujących.

Bonus bez obrotu

Jak już wspomnieliśmy, bonus na start w ETOTO składa się z dwóch promocji – bonusu od depozytu i darmowego zakładu. Co ważne, wpisując na stronie internetowej ETOTO kod bonusowy nie musisz martwić się o uwolnienie tych kwot poprzez kilkukrotne obstawianie kuponów bukmacherskich. Co zatem trzeba zrobić? Aby odblokować środki bonusowe, należy postawić jeden kupon, a dokonywanie kolejnych obrotów bonusem nie jest już wymagane!

Rejestracja z kodem bonusowym w ETOTO

Aby postawić pierwsze zakłady bukmacherskie oraz odebrać maksymalny bonus powitalny wystarczy założyć konto stałe i wpisać kod bonusowy ETOTO, który znajdziesz w tym artykule. Jak to zrobić? Na stronie głównej bukmachera kliknij przycisk „ZAŁÓŻ KONTO”, a następnie wypełnij krótki formularz rejestracyjny. Cały proces zajmuje około 30 sekund! Już w pierwszej karcie formularza zauważysz miejsce na ETOTO kod promocyjny.

Po zarejestrowaniu konta i wpłaceniu pierwszego depozytu bonusy bukmacherskie zostaną naliczone automatycznie. Wtedy zostaje już tylko postawić pierwsze zakłady bukmacherskie ETOTO!

FAQ – Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

 

Kody bonusowe na zakłady wzajemne to specjalne kody umożliwiające graczom skorzystanie z określonych promocji legalnych bukmacherów. Zazwyczaj kody te są wykorzystywane podczas rejestracji konta gracza lub dokonywania pierwszej wpłaty na konto.

Aby skorzystać z ulepszonej oferty powitalnej, względem standardowego bonusu, należy podczas rejestracji wpisać kod „ETOTO400”. Specjalną rubrykę na kod promocyjny znajdziesz na stronie ETOTO rejestracja.

Wpisując podczas rejestracji kod promocyjny ETOTO, bonus powitalny zwiększa swoje wartości, dzięki czemu zyskujesz więcej darmowych środków na zakłady bukmacherskie. Bonus na start ETOTO z kodem promocyjnym to aktualnie darmowy zakład o wartości 55 złotych oraz bonus od wpłaty 200%.

ETOTO oferuje nowym graczom szybką rejestrację w 30 sekund. Miejsce na ETOTO kod promocyjny znajduje się już na pierwszej karcie formularza, gdzie trzeba wpisać swój adres e-mail oraz ustawić hasło do konta gracza. Nowe konto założysz na stronie bukmachera pod adresem rejestracja.etoto.pl.

ETOTO to jedyny bukmacher w Polsce, który nie wymaga od graczy obrotu środkami bonusowymi. Do uwolnienia bonusu na start wystarczy postawienie pierwszego zakładu poprzez stronę bukmachera lub aplikację mobilną.