fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Kod promocyjny na Zakłady bukmacherskie Mundial w Katarze – MŚ 2O22 Kod promocyjny

ETOTO z myślą o nowych graczach przygotowało kod promocyjny na zakłady bukmacherskie na mundial 2022. Szeroka oferta bonusów bukmacherskich oraz bonusy powitalne to tylko początek promocji bukmachera na MŚ 2022. Kod promocyjny na mundial od ETOTO pozwala aktywować bonus bez obrotu oraz freebet w aplikacji mobilnej. To zdecydowanie najkorzystniejszy bonus na obstawianie zakładów na mundial w Katarze.

MŚ 2022 Kod Promocyjny

Kod promocyjny na MŚ 2022 to: ETOTO400. Kod ten umożliwia otrzymanie unikalnej ofery powitalnej dla nowych graczy. Bukmacher przewiduje również rozszerzenie zakładów specjalnych w czasie trwania Mistrzostw o MEGA KURSY czy inne promocje bukmacherskie na Mundial.

Jedynym warunkiem aktywowania bonusu jest wpisanie kodu promocyjnego podczas rejestracji. Kod promocyjny można wykorzystać na zakłady bukmacherskie na mundial oraz inne zdarzenia w ofercie bukmachera.

ETOTO – sprawdź aktualne promocje

Jeżeli szukasz aktualnych promocji w ETOTO możesz znaleźć je w zakładce PROMOCJE na stronie głównej zakładów bukmacherskich. Znajdują się tam oferty powitalne, czasowe czy specjalne. Warto również śledzić social media ETOTO tak aby nie przegapić okazji na MEGA KURS czy inne specjalne kursy bukmacherskie.

POLECANE

Banner