fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Kogo trenuje Michniewicz? 2023/24

Czesław Michniewicz: Obecna Rola Trenerska

Czesław Michniewicz, znany polski trener piłkarski i były selekcjoner reprezentacji Polski, obecnie trenuje Abha Club w Arabii Saudyjskiej. Po zakończeniu swojego kontraktu z Polskim Związkiem Piłki Nożnej (PZPN) na koniec 2022 roku, Michniewicz podjął nowe wyzwanie w Azji. Abha Club, który zajmował 12. miejsce w saudyjskiej lidze, przywitał go z otwartymi ramionami, a nowy sezon 2023/2024 zaczyna się 11 sierpnia.

Krótka Historia Trenerska

Sukcesy w Polsce

Michniewicz ma bogatą historię trenerską w Polsce. Zdobył mistrzostwa Polski z Zagłębiem Lubin i Legią Warszawa. Jego kariera trenerska obejmuje również prace z drużynami takimi jak Lech Poznań, Arka Gdynia, Jagiellonia Białystok i Polonia Warszawa. W 2022 roku doprowadził reprezentację Polski do 1/8 finału Mistrzostw Świata, ale jego kontrakt z PZPN nie został przedłużony.

Krytyka i Wyzwania

Michniewicz nie jest obcy krytyce. Jego taktyka podczas Euro 2020 była przedmiotem dyskusji i kontrowersji. Mimo to, jego kariera trenerska jest pełna sukcesów, nagród i wyzwań, co czyni go jednym z najbardziej wszechstronnych trenerów w Polsce.

Życie Prywatne i Inne Zainteresowania

Michniewicz jest żonaty z Grażyną Rzewuską od 1998 roku i ma dwóch synów. Jest również zapalonym entuzjastą piłki nożnej i tenisa, aktywnie korzystając z mediów społecznościowych, takich jak Twitter i Instagram, aby dzielić się chwilami ze swoim życia.

Podsumowanie

Czesław Michniewicz to postać, która z pewnością zasługuje na uwagę nie tylko ze względu na swoje osiągnięcia trenerskie, ale również ze względu na różnorodność jego zainteresowań i umiejętności. Obecnie, prowadząc Abha Club w Arabii Saudyjskiej, ma szansę na kolejne sukcesy i rozwinięcie swojej już imponującej kariery. Czas pokaże, jakie nowe wyzwania i osiągnięcia czekają na tego wszechstronnego trenera.

POLECANE

 Banner