fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Koln – Hertha Typy, Kursy, Zapowiedź 12.05

Koln – Hertha 12.05

Do końca rozgrywek najlepszej niemieckiej ligi zostały już tylko trzy kolejki. Co ciekawe, wciąż nie wiadomo, kto zdobędzie tytuł mistrzowski, ani kto spadnie do 2. Bundesligi. W kontekście utrzymania zdecydowanie najważniejszym pojedynkiem będzie piątkowe starcie Koln – Hertha. Typy bukmacherskie na to spotkanie i analizę aktualnych kursów znajdziesz poniżej!

FC Koln – Hertha BSC: kursy bukmacherskie, data spotkania i transmisja

  • Data i godzina spotkania: 12.05.2023, 20:30
  • Typ rozgrywek: 32. kolejka Bundesligi
  • Wygra FC Koln: 1.86
  • Remis: 3.80
  • Wygra Hertha BSC: 4.20
  • Transmisja: Viaplay

Zapowiedź meczu FC Koln – Hertha Berlin

Czy Hertha obudziła się zbyt późno, aby uchronić się przed pożegnaniem z Bundesligą? Dla FC Koln będzie to mecz praktycznie o nic, ale nie można zapominać, że zespół z Kolonii radzi sobie w ostatnich kolejkach dużo lepiej. Jak zatem obstawiać 32. kolejkę Bundesligi? Sprawdź naszą analizę!

FC Koln

FC Koln zajmuje aktualnie 11. miejsce w ligowej tabeli, a wypracowane 38 punktów pozwala odetchnąć z ulgą i nie martwić się spadkiem z Bundesligi. Jak na typowego średniaka przystało, podopieczni Steffena Baumgarta mają w tym sezonie lepsze i gorsze momenty, ale trzeba przyznać, że pod koniec rozgrywek radzą sobie całkiem dobrze. Do meczu z Herthą wyjdą zmotywowani ostatnim zwycięstwem z Bayerem Leverkusen, a przy tym warto podkreślić, że na poprzednich pięć spotkań przegrali tylko raz.

Hertha Berlin

Stołeczny klub już w zeszłym sezonie był o krok od pożegnania się z Bundesligą. Tym razem robi się jeszcze bardziej nerwowo. Hertha Berlin zajmuje aktualnie ostatnie miejsce w lidze i do wyjścia ze strefy spadkowej brakuje im aż pięciu punktów. Cień szansy dało ostatnie przełamanie passy przegranych spotkań i wywalczenie zwycięstwa w meczu ze Stuttgartem. Jakie mają szansę na ucieczkę spod topora kata? Przy odrobinie szczęścia znów może im się upiec. Jednak pierwszym krokiem w tym kierunku musi być wygrana z FC Koln.

Kursy bukmacherskie na mecz FC Koln – Hertha Berlin

Typy bukmacherskie proponowane przez oddsmakerów z ETOTO nie powinny być dla nikogo zaskoczeniem. Kursy na 32. kolejkę Bundesligi wyraźnie wskazują na to, że w roli faworytów wyjdą na murawę zawodnicy z Kolonii. Ich zwycięstwo wyceniono na 1.86, gdy zakład na drużynę z Berlina daje nam kurs 4.20. Natomiast gdy weźmiemy pod uwagę ogromną motywację gości oraz fakt, iż gospodarze jedną nogą są już na wakacjach, możemy też rozważać remis. Tam czeka na nas kurs 3.80.

FC Koln – Hertha Berlin

Zanim przeanalizujemy typy bukmacherskie na mecz Koln – Hertha, warto zerknąć na historię bezpośrednich spotkań tych drużyn. Tutaj danych do analizy nie brakuje, gdyż zespoły regularnie spotykają się w ramach rozgrywek najmocniejszej niemieckiej ligi. Nas jednak interesuje tylko najnowsza historia, czyli pięć pojedynków z lat 2021-2022. 

W bilansie spotkań nieznacznie prowadzi Koln z dwiema wygranymi, jedną porażką oraz dwoma remisami. Co ciekawe, aż trzykrotnie mecze kończyły się zachowaniem czystego konta przez jeden z zespołów. Kto wygrał ostatni pojedynek? 12 listopada zeszłego roku lepsza okazała się Hertha, która wygrała przez swoją publicznością 2:1.

FC Koln – Hertha Berlin: typy bukmacherskie

W zdecydowanej większości typy bukmacherskie Koln – Hertha wskazują na przewagę gospodarzy i nie sposób się z tym nie zgodzić. Gdy popatrzymy na formę obu drużyn oraz dodamy fakt, iż podopieczni Steffena Baumgarta wygrali w zeszłym tygodniu z Leverkusen, staje się jasne, że to Koln ma większe szanse na zdobycie trzech punktów.

  • Nasz typ: Wygra FC Koln (1.86)

Drugim typem od naszej redakcji będzie wskazanie na to, że obie drużyny strzelą w tym meczu gola. Koln to mocniejsza drużyna, ale Hertha wychodzi walczyć o utrzymanie, a to powinno otworzyć grę i przełożyć się na liczbę sytuacji bramkowych.

  • Nasz typ na bramki: Obie drużyny strzelą gola „tak” (1.78)