fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Kornery – poznaj promocję ETOTO na rzuty rożne

Bardzo dużą popularnością cieszą się zakłady na rzuty rożne, bo nie musisz obawiać się o końcowy wynik spotkania. Liczysz wyłącznie na dobre widowisko, bo im więcej oddanych strzałów, tym większa szansa na rzut rożny. W tym poradniku opowiemy Ci o naszej promocji „Kornery”, żebyś w przypadku marnego widowiska i niepowodzenia kuponu mógł odebrać Freebet o wartości 25 zł.

Jak skorzystać z promocji Kornery?

Musisz spełnić banalne warunki, żeby skorzystać z promocji Kornery. Pierwszym z nim jest posiadanie aktywnego konta w naszym legalnie działającym serwisie bukmacherskim ETOTO, kolejnym jest dokonanie minimum 2 wpłat.

Jak obstawiać rzuty rożne?

Pamiętaj, żeby przed postawieniem kuponu online zapisać się do promocji Kornery, poprzez kliknięcie przycisku „Zapisz się” obok opisu promocji. Następnie stawiasz kupon pojedynczy za minimum 50 zł na dowolny rynek rzutów rożnych, o minimalnym kursie 1,02. Możesz postawić na jeden z poniższych marketów w piłce nożnej w zakładach bukmacherskich na rzuty rożne:
– 1×2 suma rzutów rożnych / 1×2 1. połowa – rzuty rożne / 1×2 2. połowa – rzuty rożne,
– handicap azjatycki i suma rzutów rożnych (mecz / 1. połowa / 2. połowa),
– suma rzutów rożnych drużyny,
– więcej/mniej suma rzutów rożnych 2-drogowo,
– suma rzutów rożnych – nieparzyste/parzyste,
– rzuty rożne – handicap 3-drogowo,
– rzuty rożne 3-drogowo,
– więcej/mniej suma rzutów rożnych / więcej/mniej 1. połowa – rzuty rożne / więcej/mniej 2. połowa – rzuty rożne

Co zyskam w tej promocji?

Dzięki tej promocji mecze możesz oglądać spotkania zachowując spokój ducha. Jeśli nie dopisze Ci szczęście, to otrzymasz od nas Freebet o wartości 25 zł i tak co tydzień. Wygranej nie będziesz musiał obracać, zostanie ona tylko pomniejszona o stawkę Freebetu. Zapoznaj się z naszymi pozostałymi promocjami!

Promocja była aktywna do 31.12.2019