fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Korona Kielce – Widzew Łódź: Typy bukmacherskie na mecz piątek, 22 września godz. 18:00

Korona Kielce – Widzew Łódź: Przewidywania i Typy Bukmacherskie

Wstęp

W piątek, 22 września o godzinie 18:00 odbędzie się emocjonujące spotkanie piłkarskie między drużynami Korona Kielce i Widzew Łódź. Mecz zostanie rozegrany na stadionie Suzuki Arena w Kielcach, Polska. To starcie zapowiada się niezwykle interesująco, biorąc pod uwagę formę obu drużyn oraz ich osiągnięcia w obecnych rozgrywkach Ekstraklasy.

Analiza drużyn

Korona Kielce

Korona Kielce nie prezentuje najlepszej formy w obecnych rozgrywkach. Zajmują aktualnie 18. miejsce w tabeli, z zaledwie jednym zwycięstwem, dwoma porażkami i czterema remisami. Ich różnica goli zdobytych do straconych wynosi -3, co wskazuje na potrzebę poprawy skuteczności w ofensywie i defensywie. Najlepszym strzelcem drużyny jest Dalmau Adrian, który zdobył 3 gole w 7 meczach. Pomocnika w postaci asysty dostarcza również Dalmau Adrian.

Widzew Łódź

Widzew Łódź prezentuje świetną formę w obecnych rozgrywkach Ekstraklasy. Zajmują 10. miejsce w tabeli, z trzema zwycięstwami, jedną porażką i czterema remisami. Różnica goli zdobytych do straconych wynosi -2. Najlepszym strzelcem drużyny jest Jordi Sanchez Ribas, który również zdobył 3 gole w 8 meczach. Bartłomiej Pawłowski jest liderem w asystach, mając na swoim koncie 2 asysty w 8 meczach.

Statystyki

Analizując statystyki obu drużyn w obecnych rozgrywkach, można zauważyć pewne interesujące fakty. Korona Kielce ma średnio 3.7 celnych strzałów na mecz, podczas gdy Widzew Łódź ma 3.5 celnych strzałów. Z kolei średnia ilość niecelnych strzałów na mecz wynosi 5.3 dla Korony Kielce i 4.1 dla Widzewa Łódź. Oznacza to, że obie drużyny potrzebują poprawy skuteczności w celnych strzałach na bramkę przeciwnika.

Warto także zwrócić uwagę na ilość rzutów rożnych, gdzie Korona Kielce ma średnio 4.3, a Widzew Łódź 5.5. W posiadaniu piłki w obecnych rozgrywkach Korona Kielce osiąga średnio 53.0%, podczas gdy Widzew Łódź 49.9%. Oznacza to, że drużyna Korony Kielce przejmie kontrolę nad meczem i będzie dążyła do utrzymania piłki w swoim posiadaniu.

Typy Bukmacherskie

Najbardziej Prawdopodobne Wyniki

Najbardziej prawdopodobnym wynikiem tego meczu wydaje się być zwycięstwo drużyny Widzew Łódź. Ich świetna forma, skuteczność w ofensywie i lepsza pozycja w tabeli wskazują na to, że są faworytem tego spotkania. Jednakże, ze względu na fakt, że Korona Kielce jest gospodarzem meczu, warto również wziąć pod uwagę możliwość remisu.

Prognozy i Strategie Zakładów

Mając na uwadze formę obu drużyn, można oczekiwać, że Korona Kielce będzie dążyć do zdobycia bramki już w pierwszej połowie, podczas gdy Widzew Łódź prawdopodobnie będzie próbować utrzymać niski wynik jak najdłużej. Dlatego warto rozważyć zakład na ilość goli w meczu.

Moje typy bukmacherskie dla tego spotkania to:
– Klub 2 +0.50 (AH) – zważywszy na dobrą formę Widzewa Łódź, obstawienie tej opcji może przynieść zysk.
– Powyżej 2.5 Gola – analizując statystyki obu drużyn, można przypuszczać, że mecz będzie miał kilka bramek.

Jak Grać?

Jeśli nie jesteś pewien wyniku tego meczu, opcja podwójnej szansy (1X, 12, X2) może być dla Ciebie. Daje to większą szansę na wygraną, ponieważ obejmuje dwa z trzech możliwych wyników. Możesz również rozważyć zakłady na strzelców, szczególnie jeśli znasz formę poszczególnych graczy. Handicap azjatycki może być również ciekawym wyborem, jeśli uważasz, że jedna z drużyn jest znacznie silniejsza od drugiej.

Podsumowanie

Mecz Korona Kielce – Widzew Łódź w ramach rozgrywek Ekstraklasy zapowiada się niezwykle interesująco. Korona Kielce, mimo słabszej formy w obecnych rozgrywkach, będzie starała się zrewanżować za ostatnią porażkę, podczas gdy Widzew Łódź, prezentujący św

Damian Gościański

Damian Gościański

SEO Specialist w legalnym bukmacherze ETOTO z kilkuletnim doświadczeniem w branży zakładów bukmacherskich. Interesuje się piłką nożną oraz siatkówką plażową. Od dziecka na pierwszym miejscu w moim sercu jest siatkówka.