fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Kostaryka – Panama Typy, Kursy, Zakłady 17.11.2023

Dziś przyjrzymy się zbliżającemu się starciu między Kostaryką a Panamą w ramach Ligi Narodów CONCACAF. Obie drużyny będą walczyć o awans do półfinałów, dlatego możemy spodziewać się emocjonującego widowiska. Przedstawimy analizę formy obu zespołów, przyjrzymy się dostępnym statystykom oraz podpowiemy, jakie typy bukmacherskie warto rozważyć. Wszystkie dane pochodzą z renomowanego bukmachera ETOTO.

Analiza drużyn

Reprezentacja Kostaryki

Kostaryka nie prezentuje ostatnio najlepszej formy. Ich ostatni mecz z Zjednoczonymi Emiratami Arabskimi zakończył się porażką 1:4. Drużyna ma jednak na swoim koncie solidne zwycięstwa w poprzednich meczach Ligi Narodów CONCACAF, co świadczy o ich zdolnościach. Ważnym statystycznym czynnikiem jest fakt, że Kostaryka zdobyła więcej goli i straciła mniej goli niż Panama w tej rundzie rozgrywek.

Reprezentacja Panamy

Panama natomiast prezentuje stabilną formę. Ich ostatni mecz z Gwatemalą zakończył się wygraną 3:0, co daje im pewność przed zbliżającym się starciem z Kostaryką. Choć drużyna nie ma takich imponujących statystyk jak ich przeciwnicy, to są w stanie zagrozić ich bramce i zdobyć cenne punkty.

Statystyki przedmeczowe

Przyjrzyjmy się teraz dostępnym statystykom, które mogą wpłynąć na przebieg meczu. Warto jednak pamiętać, że podane dane dotyczą tylko aktualnej rundy Ligi Narodów CONCACAF.

 • Ilość meczów: Kostaryka – 3, Panama – 4
 • Pozycja w tabeli: Kostaryka – 3, Panama – 4
 • Zwycięstwa: Kostaryka – 3, Panama – 3
 • Porażki: Kostaryka – 3, Panama – 1
 • Remisy: Kostaryka – 3, Panama – 0
 • 1. połowa gole zdobyte – Kostaryka: 0.4, Panama: 0.7
 • 1. połowa gole dopuszczone – Kostaryka: 0.8, Panama: 0.1
 • 1. połowa różnica goli – Kostaryka: -0.4, Panama: +0.6
 • 2. połowa gole strzelone – Kostaryka: 1.0, Panama: 1.2
 • 2. połowa gole dopuszczone – Kostaryka: 1.1, Panama: 0.6

Kostaryka – Panama: typy bukmacherskie

Prognozowany przebieg meczu

Patrząc na formę obu drużyn, możemy się spodziewać wyrównanego meczu, w którym obie drużyny będą walczyć o zwycięstwo. Być może będą to spotkania, w których zobaczymy wiele bramek, zarówno w pierwszej, jak i drugiej połowie.

Najbardziej prawdopodobne wyniki

 • Klub 1 Wygrywa (Remis = zwrot): Bukmacher ETOTO oferuje kurs 2.40 na zwycięstwo Kostaryki. Mimo niewielkiej słabości w ostatnim meczu, warto zauważyć, że Kostaryka miała dotychczas lepsze wyniki od Panamy. Wygrana gospodarzy może być najbardziej prawdopodobnym scenariuszem.
 • Klub 2 +0.50 (AH): Kurs 2.90 na zwycięstwo Panamy przy dodaniu handicapu +0.50 wydaje się być atrakcyjną opcją dla typerów. Skoro Panama prezentuje stabilną formę i ma więcej zwycięstw na koncie niż Kostaryka, jest spora szansa, że nie przegra tego meczu.
 • Powyżej 2.5 Gola: Statystyki obu drużyn sugerują, że możemy spodziewać się meczu z kilkoma bramkami. Bukmacher ETOTO oferuje kurs 1.42 na wystąpienie ponad 2.5 gola, co może okazać się opłacalne dla graczy szukających większych zysków.

Prognozy i strategie zakładów

 • Jeśli nie jesteś pewien wyniku, opcja podwójnej szansy (1X, 12, X2) może być dla Ciebie. Bukmacher ETOTO oferuje kursy odpowiednio 1.38, 1.34 i 1.53 na te wyniki, co może zwiększyć twoje szanse na wygraną.
 • Jeśli masz większą wiedzę na temat formy poszczególnych graczy, warto zastanowić się nad zakładem na strzelca bramki. Sprawdź statystyki i kursy oferowane przez bukmachera ETOTO, aby znaleźć korzystną ofertę.
 • Handicap Azjatycki może być wyborem dla tych, którzy uważają, że jedna z drużyn jest znacznie silniejsza. Przyjrzyj się kursom na ETOTO i zdecyduj, który handicap najlepiej pasuje do Twojej strategii zakładów.

Jak typować mecz Kostaryka – Panama?

Jeśli jesteś początkującym graczem, warto przyjrzeć się podwójnej szansie jako bezpiecznemu zakładowi. Dzięki temu zminimalizujesz ryzyko przegranej i zwiększysz swoje szanse na wygraną.

Podsumowanie

Mecz między Kostaryką a Panamą zapowiada się emocjonująco. Obie drużyny mają swoje mocne strony i będą walczyć o zwycięstwo. Na ETOTO dostępne są atrakcyjne kursy na różne wyniki, więc warto przejrzeć ofertę bukmachera i skorzystać z tej okazji. Niezależnie od wyniku, możemy się spodziewać dobrej gry obu drużyn. Baw się dobrze i zachowaj odpowiedzialność, grając u bukmachera ETOTO!