fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

KSW 80 Typy Bukmacherskie 17.03.2023

KSW 80 17.03

Wszyscy fani MMA z pewnością odliczają dni kolejnego wydarzenia Konfrontacji Sztuk Walki. Gala KSW 80 odbędzie się już w piątek 17 marca, a w karcie znajdziemy 10 emocjonujących pojedynków. Main event to walka o tymczasowy pas dywizji piórkowej – Robert Ruchała vs Lom-Ali Eskievem. Jakie typy bukmacherskie na KSW 80 wziąć pod uwagę, aby zgarnąć wysokie wygrane? Poniżej znajdziesz analizę najciekawszych kursów!

Informacje o Gali KSW 80:

 • Data i godzina: 17 marca 2023, 19:00
 • Miejsce: Regionalne Centrum Sportowe w Lubinie
 • Walka wieczoru: Robert Ruchała – Lom-Ali Eskiev
 • Transmisja: Viaplay

Karta walk i kursy na KSW 80

KSW nie zwalnia tempa i po zagranicznych podbojach wraca do Polski. Tym razem wydarzenie zorganizowane zostanie w Lublinie, a transmisja na żywo dostępna będzie w serwisie Viaplay. Kto wejdzie do oktagonu w najbliższy piątek? Pełną kartę walk wraz z kursami bukmacherskimi na KSW 80 znajdziesz poniżej.

Walka wieczoru

 • Robert Ruchała (1.90) – Lom-Ali Eskiev (1.90)

Karta główna

 • Bartosz Leśko (2.60) – Tom Breese (1.50)
 • Luis Henrique da Silva (3.55) – Oumar Sy (1.30)
 • Michał Michalski (1.40) – Giorgi Kvelidze (3.00)
 • Emilia Czerwińska (1.25) – Yasmin Guimarães (4.00)
 • Wojciech Kazieczko (1.30) – Danu Tarchila (3.55)
 • Damian Piwowarczyk (1.45) – Bartłomiej Gładkowicz (2.75)
 • Kacper Koziorzębski (1.60) – Borys Borkowski (2.35)

Karta wstępna

 • Kamil Szkaradek (1.25) – Patryk Chrobak (4.00)
 • Mateusz Janur (1.38) – Andi Vrtačić (3.05)

Jak obstawiać KSW?

Zakłady bukmacherskie na walki MMA, zwłaszcza te pod szyldem KSW, zyskują coraz większą popularność w Polsce. Jak trafnie typować sporty walki? Kluczowe będzie odpowiednie przygotowanie. Przede wszystkim zorientuj się w formule danego pojedynku, poznaj zasady obowiązujące w klatce, a także sprawdź aktualną formą każdego z zawodników.

Więcej o tym, jak skutecznie typować KSW przeczytasz w naszym poradniku – KSW Zakłady Bukmacherskie.

KSW 80: Typy bukmacherskie

Jak typować zbliżającą się galę KSW 80? Poniżej znajdziesz nasze trzy propozycje – idealne na krótki kupon AKO. Zaczynamy od najważniejszej walki, czyli pojedynku Ruchała – Eskiev.

Typy bukmacherskie: Robert Ruchała vs Lom-Ali Eskiev

Dla większości fanów MMA najciekawszym pojedynkiem KSW 80 będzie walka wieczoru, w której do oktagonu wejdzie Robert Ruchała oraz Lom-Ali Eskiev. Co ciekawe, wcześniej przeciwnikiem Polaka miał być Dawid Śmiełowski, natomiast ze względu na kontuzję, popularny „Królik” musiał wycofać się z tego starcia.

Jakie szanse ma Robert Ruchała na wygraną? Kursy na obu zawodników są identyczne, a to oznacza, że w oczach oddsmakerów zapowiada się wyjątkowo wyrównany pojedynek. Mimo iż bukmacherzy nie wskazują faworyta, to w naszej ocenie Ruchała ma dużo większe szanse na zwycięstwo. Jest młodszym zawodnikiem, ale ma już na swoim koncie 8 walk i wszystkie wygrane. W ubiegłym roku dwukrotnie pojawił się na galach KSW i z imponującą pewnością siebie pokonał trudnych przeciwników.

Niemiec dysponuje zdecydowanie większym doświadczeniem, natomiast miał bardzo mało czasu na przygotowania, a intensywne zbijanie wagi z pewnością odbije się na jego formie. Zakładamy, że pierwsza runda toczyć się będzie w szalonym tempie, a stopniowo zdobywana przewaga Polaka doprowadzi do wygranej nie później niż w trzeciej rundzie.

 • Nasz typ: Wygra Robert Ruchała (1.90)
 • Typ z wysokim kursem: Zacznie się 4. runda – nie (2.05)

Bartosz Leśko vs Tom Breese – kto wygra?

Najważniejszy pojedynek z karty głównej to starcie pomiędzy Bartoszem Leśko a Tomem Breese. Polscy kibice z pewnością będą trzymać kciuki za rodaka, ale prawda jest taka, że to Brytyjczyk ma po swojej stronie dużo więcej atutów. Potwierdzają to także kursy bukmacherskie. Oddsmakerzy wyceniają zwycięstwo Breese na 1.50, gdy dla Bartosza kurs szybuje do 2.60.

Tom Breese ma na koncie 19 walk zawodowych, a z tego 15 wygranych. Brytyjczyk często wygrywa przez poddanie, a w swoich walkach łączy umiejętności bokserskie z zapasami na wysokim poziomie. Leśko natomiast stoczył dopiero 14 walk, ale wygranych ma aż 12. Bartoszowi z pewnością przydałaby się większa częstotliwość walk, gdyż brak rytmu startowego może przekładać się na wyniki.

Breese to trudny przeciwnik i mimo sympatii do Bartka, stawiamy na zwycięstwo Brytyjczyka przed czasem.

 • Nasz typ: Wygra Tom Breese (1.50)
 • Typ z wysokim kursem: Tom Breese wygra przed czasem (1.90)

Typy na KSW: Luis Henrique da Silva – Omar Sy

Ostatnia analizowana dziś walka, to pojedynek Da Silva – Omar Sy. Tutaj spodziewamy się naprawdę emocjonującego starcia, w którym niepokonany do tej pory Omar dostarczy nam niezapomnianych wrażeń.

Bukmacherzy wyraźnie wskazują na wygraną Francuza. Kurs na wygraną Omara Sy wynosi aktualnie 1.30, co potwierdza jego ogromny potencjał. Warto jednak podkreślić, że tym razem czeka go niełatwe zadanie – da Silva to król nokautów i ma na swoim koncie między innymi Tomasza Narkuna.

Jak naszym zdaniem przebiegnie ta walka? Henrique da Silva to zawodnik groźny, ale dość przewidywalny. Omar Sy musi jedynie przeczekać początkowy grad ciosów Brazylijczyka, a następnie spokojnie doprowadzić do zwycięstwa.

 • Nasz typ: Wygra Omar Sy (1.30)
 • Typ z wysokim kursem: Omar Sy wygra przed czasem (1.75)

KSW 80 – Najczęściej zadawane pytania:

Kiedy i gdzie odbędzie się gala KSW 80?

Gala KSW 80 zaplanowana została na 17 marca 2023 roku. Wydarzenie odbędzie się w Lublinie w Regionalnym Centrum Sportowym.

Gdzie obstawiać zakłady bukmacherskie na KSW 80?

Dzięki popularności KSW zakłady bukmacherskie na MMA dostępne są w ofercie większości legalnych operatorów. Jak wybrać najlepszego? Połączenie wysokich kursów i niezwykle atrakcyjnego bonusu powitalnego z freebetem sprawia, że fani MMA w pierwszej kolejności powinni sprawdzić propozycję bukmachera ETOTO.

Gdzie oglądać KSW 80?

Tradycyjnie już transmisja z gali KSW 80 dostępna będzie na platformie Viaplay. Relacja zacznie się o godzinie 19:00.

 

POLECANE

Banner