fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

KSW 84: Damian Stasiak kontra Pascal Hintzen

Sylwetka Damiana Stasiaka

Damian Stasiak to doświadczony polski zawodnik mieszanych sztuk walki (MMA), który w swojej karierze rywalizował w wielu prestiżowych organizacjach, takich jak UFC czy KSW. Jego zdolności i umiejętności były wielokrotnie sprawdzane na międzynarodowym polu, gdzie mierzył się z takimi zawodnikami jak Davey Grant czy Filip Pejić, z którymi zdołał wygrać. Niemniej jednak, Stasiak doświadczył również porażek, przegrywając z zawodnikami takimi jak Pedro Munhoz, Brian Kelleher czy Liu Pingyuan.

Po swoim stintie w UFC, Stasiak dołączył do KSW, gdzie zdołał zdobyć zwycięstwo poprzez poddanie Andrey’a Lezhneva na KSW 61. Niestety, kolejne walki w KSW nie były dla niego tak udane – poniósł porażki z Lom-Ali Eskijewem na KSW 65 i Robertem Ruchałą na KSW 75. Mimo to, nadal jest uznawany za jednego z najbardziej doświadczonych i utalentowanych zawodników w tej organizacji.

KSW 84 i walka Stasiaka z Hintzenem

Najbliższa walka Stasiaka zaplanowana jest na galę KSW 84, gdzie zmierzy się z Pascal Hintzen. Ten pojedynek ma kluczowe znaczenie dla obu zawodników, szczególnie dla Stasiaka, który chciałby przerwać swój obecny trend przegranych walk i powrócić na zwycięską ścieżkę.

KSW 84 odbędzie się w sobotę, 15 lipca 2023 roku. Oprócz pojedynku Stasiaka z Hintzenem, na karcie walk pojawią się inne atrakcyjne starcia, takie jak Phil de Fries kontra Szymon Bajor o tytuł w wadze ciężkiej czy Damian Janikowski kontra Cezariusz Kesik.

Transmisja

Gala KSW 84 będzie dostępna do obejrzenia na żywo za pośrednictwem aplikacji KSW lub na stronie KSWTV.com jako wydarzenie pay-per-view. Dodatkowo, transmisję można śledzić na platformie Viaplay. Rozpoczęcie gali zaplanowano na godzinę 19:00.

Podsumowanie

KSW 84 to wydarzenie, na które warto zwrócić uwagę. Pojedynek między Damianem Stasiakiem a Pascalem Hintzenem to starcie, które może przynieść wiele emocji. Wielu kibiców z pewnością czeka na powrót Stasiaka na zwycięską ścieżkę i będzie to dla niego doskonała okazja, aby udowodnić, że nadal jest jednym z czołowych zawodników MMA w Polsce.

POLECANE

Banner