fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

KSW 84: Gdzie oglądać?

KSW 84 to nadchodzące wydarzenie MMA, które będzie miało miejsce w Gdyni, Polska. Tego wieczoru kibice będą mieli okazję zobaczyć wiele ekscytujących pojedynków, a w walce wieczoru Phil de Fries stanie do obrony swojego tytułu wagi ciężkiej KSW przeciwko Szymonowi Bajorowi. KSW 84 obiecuje być emocjonującym wydarzeniem dla fanów mieszanych sztuk walki.

KSW 84: Karta walk i godzina rozpoczęcia

Oto karta walk na KSW 84:

  • Phil de Fries (obrońca tytułu) vs. Szymon Bajor (walka wieczoru)
  • Damian Janikowski vs. Cezary Kesik
  • Islam Djabrailov vs. Sebastian Przybysz
  • Borys Dzikowski vs. Damian Mieczkowski (karta wstępna)
  • Patryk Chrobak vs. Milosz Mielchert (karta wstępna)

Godzina rozpoczęcia wydarzenia KSW 84 to 15 lipca 2023, sobota, o godzinie 19:00 czasu lokalnego. Zawody odbędą się w Polsat Plus Arena w Gdyni, Polska.

Gdzie oglądać KSW 84?

Aby oglądać KSW 84, masz kilka opcji do wyboru:

  1. KSW App: Możesz korzystać z oficjalnej aplikacji KSW, która umożliwia oglądanie wydarzeń na żywo za pośrednictwem swojego smartfona lub tabletu. Aplikacja jest dostępna do pobrania na platformach iOS i Android.
  2. www.KSWTV.com: KSW 84 będzie dostępne do transmisji na żywo na oficjalnej stronie internetowej www.KSWTV.com. Możesz zarejestrować się na stronie i zakupić dostęp do wydarzenia pay-per-view.
  3. Telewizja Polsat Plus: Transmisja KSW 84 będzie również dostępna na antenie Polsat Plus. Jeśli masz dostęp do tej stacji telewizyjnej, będziesz mógł oglądać wydarzenie w telewizji.

Bilety na KSW 84

Jeśli chciałbyś być obecny na miejscu podczas wydarzenia KSW 84, bilety można zakupić na Polsat Plus Arena w Gdyni, Polska. Informacje dotyczące cen biletów są dostępne na oficjalnej stronie internetowej KSW.

Podsumowanie

KSW 84 to wyjątkowe wydarzenie MMA, które odbędzie się w Gdyni, Polska. Walka wieczoru między Philem de Friesem a Szymonem Bajorem zapowiada się niezwykle emocjonująco. Aby oglądać KSW 84, można skorzystać z oficjalnej aplikacji KSW, strony www.KSWTV.com lub transmisji telewizyjnej na Polsat Plus. Jeśli jesteś fanem sportów walki, to wydarzenie na pewno Cię zainteresuje!

Najczęściej zadawane pytania

1. Jak mogę zakupić bilety na KSW 84? Bilety na KSW 84 można zakupić na Polsat Plus Arena w Gdyni, Polska. Informacje dotyczące cen biletów i dostępności można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej KSW.

2. Czy mogę oglądać KSW 84 za pomocą aplikacji KSW na smartfonie? Tak, oficjalna aplikacja KSW umożliwia oglądanie wydarzeń na żywo za pośrednictwem smartfonów i tabletów. Możesz pobrać aplikację na urządzenia z systemem iOS lub Android.

3. Gdzie dokładnie odbędzie się KSW 84? KSW 84 odbędzie się na Polsat Plus Arena w Gdyni, Polska.

4. Czy będzie dostępna transmisja telewizyjna KSW 84? Tak, transmisja KSW 84 będzie dostępna na antenie Polsat Plus.

POLECANE

Banner