fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

KSW 88 Bitwa o Radom: karta walk, typy bukmacherskie, gdzie oglądać

Już w sobotę 11.11.2023 czeka nas KSW 88, które tym razem odbędzie się w Hali RCS w Radomiu. Walką wieczoru będzie starcie Patryka Kaczmarczyka z Danielem Rutkowskim. Nie będzie to jednak jedyna ciekawa walka tej gali. Szczegółowe informacje i typy bukmacherów na KSW 88 można znaleźć poniżej.

Zapowiedź KSW 88. Typy bukmacherskie, kursy i transmisja

Przed nami kolejna Gala KSW. Walka wieczoru będzie jednocześnie przepustką do roli contendera, czyli do walki o pas KSW w wadze piórkowej. Nie zabraknie jednak innych ciekawych walk bardzo dobrych zawodników. Gala rozpocznie się o godz. 19 i będzie ją można obejrzeć na antenie Viaplay lub na żywo w RCS Arenie w Radomiu. Wciąż dostępne są bilety, za najtańsze trzeba będzie zapłacić 170 zł.

Walka wieczoru KSW 88: Daniel Rutkowski – Patryk Kaczmarczyk

Na walkę wieczoru awizowano starcie Daniela Rutkowskiego z Patrykiem Kaczmarczykiem w wadze do 65,8kg. Bukmacherzy nie dają Kaczmarczykowi dużych szans. Kurs na jego zwycięstwo wynosi 4,00, podczas gdy na zwycięstwo Rutkowskiego 1,25. Kaczmarczyk jest bardzo obiecującym zawodnikiem, pytanie, czy nie jest dla niego za wcześnie na walkę z tak trudnym zawodnikiem, jak Rutkowski, który jest byłym mistrzem Babilonu. Obaj Radomianie lepiej czują się w stójce i najprawdopodobniej większość walki tak się właśnie będzie odbywać. Rutkowski musi jednak uważać, bo jego stawiany na straconej pozycji przeciwnik musi rywala czymś zaskoczyć, by odnieść zwycięstwo i będzie szukał niekonwencjonalnych rozwiązań.

Kursy bukmacherskie na walkę Daniel Rutkowski – Patryk Kaczmarczyk:

 • Zwycięstwo Daniela Rutkowskiego 1,25
  Zwycięstwo Patryka Kaczmarczyka 4,00

Karta Walk KSW 88

KSW 88: Walka wieczoru

 • 65,8 kg.: Daniel Rutkowski (16-3-0) vs Patryk Kaczmarczyk (10-2-0)

KSW 88: Karta główna

 • 83,9 kg.: Bartosz Leśko (13-3-2) vs Piotr Kuberski (12-1-0)
 • 93,0 kg.: Marcin Wójcik (18-8-0) vs Luis Henrique da Silva (19-9-0)
 • 83,9 kg.: Albert Odzimkowski (13-7-0) vs Nemanja Nikolić (9-1-1)
 • 120,2 kg.: Kamil Gawryjołek (5-0-0) vs Stefan Vojcak (6-1-0)
 • 65,8 kg.: Danu Tărchilă (6-2-0) vs Ramzan Jembiev (4-1-0)
 • 52,2 kg.: Anita Bekus (7-3-0) vs Maria Silva (9-1-0)
 • 83,9 kg.: Krystian Bielski (9-5-0) vs Konrad Rusiński (5-1-0)
 • 79,8 kg.: Jacek Gać (2-0-0) vs Michał Gniady (1-0-0)

KSW 88: typy bukmacherskie

Bartosz Leśko – Piotr Kuberski

Kursy bukmacherskie:

 • Zwycięstwo Bartosza Leśko 1,75
 • Zwycięstwo Piotra Kuberskiego 2,10

Walka poprzedzająca starcie wieczoru może być bardzo interesująca. Dla Piotra Kuberskiego będzie to pierwsza walka w KSW. Aktualnie jest mistrzem wagi średniej federacji FEN i ma bardzo dobry rekord: 12:1. Z kolei Leśko, który jest minimalnym faworytem tej walki, ma już na swoim koncie trzy porażki, ale większe doświadczenie i to będzie w tym starciu bardzo istotne.

Marcin Wójcik – Luis Henrique da Silva

Kursy bukmacherskie:

 • Zwycięstwo Marcina Wójcika 1,33
 • Zwycięstwo Luis Henrique da Silva 3,35

Marcin Wójcik jest weteranem KSW, debiutował w niej 15 lat temu. W swoim rekordzie ma bardzo trudne walki z najsilniejszymi w swoim czasie zawodnikami Europy. Z tymi najsilniejszymi jednak przegrywał. Jego przeciwnik również jest doświadczony i może się pochwalić walkami stoczonymi w UFC. W KSW to dopiero jego trzecia walka (dotąd jedną wygrał i jedną przegrał). Obaj zawodnicy wiedzą, jak smakuje walka, jak znokautować przeciwnika, ale oboje znają też smak porażki. W tym pojedynku doświadczonych zawodników faworytem pozostaje Wójcik.

Daniel Tarchila – Ramzan Jembiev

Kursy bukmacherskie:

 • Zwycięstwo Daniela Tarchila 2,85
 • Zwycięstwo Ramzana Jembieva 1,43

Daniel Tarchila zadebiutował w KSW w tym roku świetnie pokazując się w zwycięskiej walce z Wojciechem Kazieczką. W drugiej walce przegrał na punkty z Kaczmarczykiem. Jego rekord wynosi aktualnie 6-2 i od tej walki może zależeć, czy jego szybko rozwijająca się kariera pójdzie w kierunku dobrze rozwijającego się rekordu, czy w kierunku zawodnika, który będzie po prostu pojawiał się na galach. Debiut Jembieva był jeszcze bardziej imponujący. W pierwszej walce na KSW 79 znokautował Murilo Delfino, a zakończenie tej walki zostało wybrane najlepszym tego wieczoru. Wygrał cztery ostatnie walki, w tym trzy przez nokaut i będzie faworytem tego bardzo ciekawie zapowiadającego się pojedynku.

Krystian Bielski – Konrad Rusiński

Kursy bukmacherskie:

 • Zwycięstwo Krystiana Bielskiego 1,35
 • Zwycięstwo Konrada Rusińskiego 3,20

Bielski jest zdecydowanym faworytem bukmacherów, chociaż jego rekord wynosi 9-5, a rywala 5-1, ale sam rekord to oczywiście nie wszystko. Bielski ma na swoim koncie pięć wygranych przed czasem i dużo większe doświadczenie. Jest też sparingpartnerem Mameda Khalidova, a to atut nie do przecenienia. Ma doświadczenie w walce dla FEN, ACA, Dragon Fight Night i Celtic Gladiator. Rusiński w MMA walczy od trzech lat. Z sześciu stoczonych pojedynków czterokrotnie wygrywał przed czasem. Jego macierzystym stylem walki są zapasy, w których zdobył akademickie wicemistrzostwo Polski. Był pretendentem do mistrzowskiego pasa Babilon MMA i jeśli uda mu się sprowadzić przeciwnika do parteru, może w tej walce sprawić niespodziankę.

Michał Gniady – Jacek Gać

Kursy bukmacherskie:

 • Zwycięstwo Michała Gniadego 2,75
 • Zwycięstwo Jacka Gacia 1,45

Ciekawe starcie dwóch zawodników z niewielkim doświadczeniem w MMA. Gniady stoczył dotąd jedną walkę, a Gać dwie, wszystkie te walki zostały przez nich wygrane. Na uwagę zasługuje przede wszystkim zwycięstwo Gniadego w swojej debiutanckiej walce przez nokaut już w 24 sekundzie walki. Przed wejściem do MMA stoczył wiele walk amatorskich, zdobywając m.in. drugie miejsce w Pucharze Europy Amatorskiej Ligi MMA. Gać obie swoje walki wygrał przed czasem w pierwszej rundzie, a wywodzi się z boksu i kickboxingu. Zdobywał doświadczenie jako medalista Pucharu Polski w K-1 i w amatorskich walkach MMA. Mimo, że zawodnicy nie mają dużego doświadczenia w MMA, udowodnili już, że są znakomitymi sportowcami i może to być bardzo ciekawa walka.

Anita Bekus – Maria Silva

Kursy bukmacherskie:

 • Zwycięstwo Anity Bekus 3,35
 • Zwycięstwo Marii Silvy 1,33

Na gali KSW 88 nie zabraknie również walki pań. Do klatki wraca Anita Bekus, czołowa zawodniczka kategorii słomkowej, ale będzie miała bardzo trudną rywalkę. Maria Silva szturmem weszła do MMA i to ona będzie faworytką tego pojedynku.

Stefan Vojcak – Kamil Gawryjołek

Kursy bukmacherskie:

 • Zwycięstwo Stefana Vojcaka 2,25
 • Zwycięstwo Kamila Gawryjołka 1,65

W wadze ciężkiej również zapowiada się znakomity pojedynek. Niepokonany dotąd Gawryjołek będzie faworytem w starciu ze Słowakiem, mimo że ten jest obecnie klasyfikowany jako szósty zawodnik w swojej wadze. W tej walce trzeba się przygotować na naprawdę potężne ciosy dwóch znakomitych zawodników.

Bonusy bukmacherskie na KSW 88

Chcesz postawić zakłady bukmacherskie na KSW 88? Zarejestruj się w ETOTO, wpłać pierwszy depozyt o wartości min. 50 złotych i odbierz FREEBET na 50 PLN! Darmowy zakład w ETOTO postawisz na dowolny typ z oferty na zbliżającą się galę KSW. Pamiętaj o tym, że promocja łączy się z bonusem 100% od pierwszej wpłaty, w ramach którego możesz zgarnąć nawet 400 złotych.

Więcej informacji o promocji znajdziesz na stronie Freebet 50 zł na KSW 88!

KSW 88: gdzie oglądać transmisję?

Transmisję gali XTB KSW 88, która odbędzie się 11 listopada w Radomskim Centrum Sportu, będzie można oglądać w różnych serwisach w zależności od kraju. W Polsce, Szwecji, Norwegii, Danii, Finlandii, Islandii, Wielkiej Brytanii, Holandii, Estonii, na Litwie i na Łotwie transmisja dostępna będzie na platformie Viaplay. Natomiast w pozostałych krajach, poza wymienionymi, transmisję będzie można śledzić na serwisie KSWTV.COM. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00.

Adrian Jędrzejczyk

Adrian Jędrzejczyk

Content & SEO Specialist w ETOTO. Nie tylko fan sportu, ale też copywriter z wieloletnim doświadczeniem w branży zakładów bukmacherskich.