fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Kto jest typowany na zwycięzcę Euro 2020?

Jeszcze przed rozpoczęciem rozgrywek to reprezentacja Francji była typowana jako niekwestionowany faworyt do zwycięstwa w Euro 2020. Jednak kolejne mecze fazy grupowej pokazały, że zdecydowanie nie można zapomnieć o reprezentacji Włoch pod przywództwem Roberto Manciniego. Co sprawia, że to właśnie squadra Azzurra ma obecnie tak wysokie notowania?

Spektakularny awans bez straty gola

Chyba niewiele osób spodziewało się, że to włoska drużyna awansuje do ⅛ finału Euro 2020 bez straty gola oraz z kompletem zwycięstw. Okazuje się, że coś takiego nigdy wcześnie nie miało miejsca w rozgrywkach, a Włosi dokonali tego w naprawdę pięknym stylu. Sprawia to, że dziś to właśnie oni typowani są jako jedni z głównych faworytów do ostatecznego triumfu podczas finału na Wembley.

Pozostałe drużyny typowane do zwycięstwa w Euro 2020

Kolejne mecze fazy grupowej pokazały też, że jednym z pretendentów będzie także reprezentacja Holandii, która prowadzi w grupie C nad Austrią, Ukrainą oraz Macedonią Północną. Wciąż nie można zapominać także o Mistrzach Świata z roku 2018, czyli Francuzach. Ci ostatni już 23 czerwca o godzinie 21:00 zmierzą się z Portugalczykami, którzy przegrali w poprzedniej kolejce z Niemcami 2:4. Z dobrej strony w ostatnich spotkaniach zaprezentowali się również Belgowie z takimi gwiazdami w składzie jak Eden Hazard, Romeru Lukaku oraz Kevin De Bruyne. 

Kto będzie ostatecznym triumfatorem rozgrywek? Swoje własne typy możesz obstawić u ETOTO –  Zakłady bukmacherskie EURO 2020.