fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Kto zastąpi Fernando Santosa? Kursy i typy na nowego selekcjonera reprezentacji Polski!

Delikatnie mówiąc, eliminacje do mistrzostw Europy zdecydowanie nie układają się po myśli kibiców z Polski. Po czterech rozegranych meczach Biało-Czerwoni znaleźli się na przedostatniej pozycji w grupie E i są lepsi tylko od Wysp Owczych. Nic zatem dziwnego, że po porażce z Albanią 0:2 wielu ekspertów zastanawia się nad tym, kto zastąpi Fernando Santosa. Co więcej, bukmacherzy już zaczęli przyjmować zakłady na nowego selekcjonera! Na kogo można postawić? Sprawdzamy aktualne kursy i propozycje!

Fernando Santos zostanie zwolniony?

Przyszłość Fernando Santosa jest obecnie jednym z najgorętszych tematów w polskim futbolu. 68-letni selekcjoner reprezentacji Polski, mimo swojego doświadczenia i umiejętności, mierzy się z falą krytyki po serii nieudanych występów Biało-czerwonych. Porażki z Czechami, Mołdawią i teraz z Albanią nie tylko zaniepokoiły kibiców, ale również postawiły wiele pytań dotyczących przyszłego kierunku drużyny narodowej. W tym kontekście coraz częściej analizowana jest sytuacja selekcjonera, a także padają konkretne nazwiska jego potencjalnych następców.

Nowy trener reprezentacji Polski?

Po Mundialu w Katarze i rozstaniu z Czesławem Michniewiczem w polskiej opinii publicznej narastało przekonanie o potrzebie zatrudnienia zagranicznego selekcjonera. Wybór Santosa, doświadczonego Portugalczyka, początkowo wydawał się strzałem w dziesiątkę.  Gdy Fernando Santos objął funkcję selekcjonera reprezentacji Polski pod koniec stycznia, wielu ekspertów i fanów futbolu miało nadzieje, że wprowadzi on drużynę na właściwe tory. Jego doświadczenie i osiągnięcia na arenie międzynarodowej miały być gwarantem sukcesu. Jednakże po sześciu spotkaniach, w tym trzech porażkach, Biało-czerwoni znajdują się w trudnej sytuacji i z meczu na mecz tracą szansę na awans.

Kto zastąpi Fernando Santosa?

Choć decyzja o ewentualnym zwolnieniu Santosa jeszcze nie zapadła, ruszyła już karuzela nazwisk potencjalnych następców. Marek Papszun, będąc ekspertem „TVP Sport”, dzielił się swoimi przemyśleniami na temat przyszłości reprezentacji Polski. Jego postawa i komentarze wskazują, że jest gotowy podjąć się wyzwania, choć oficjalnie nie mamy jeszcze potwierdzenia złożenia takiej propozycji. Niemniej jednak, na horyzoncie pojawiają się też inne nazwiska. Maciej Skorża, Jan Urban czy Michał Probierz to tylko niektórzy z kandydatów.

Marek Papszun zostanie nowym selekcjonerem?

Marek Papszun, który zdobył mistrzostwo Polski z Rakowem Częstochowa, stał się jednym z głównych kandydatów. Jego charyzma, doświadczenie w polskiej ekstraklasie i zdolność do wprowadzania dyscypliny wśród zawodników czynią go idealnym kandydatem na to stanowisko. Warto też dodać, że aktualnie Marek Papszun nie prowadzi żadnego zespołu, co rodzi tylko kolejne domysły. W trakcie studia TVP Sport oczywiście nie mogło zabraknąć pytań o ewentualne przyjęcie posady selekcjonera, gdyby zadzwonił telefon z PZPN. Papszun w swoim stylu odpowiedział wymijająco, ale podkreślił przy tym, że częste zmiany nie służą niczemu dobremu, a reprezentacji brakuje stabilizacji.

Kursy i typy na nowego selekcjonera reprezentacji Polski

Fala spekulacji dotyczących nowego selekcjonera i ewentualnego następny Santosa sprawiła, że tematem zainteresowali się także bukmacherzy. Już teraz możemy stawiać zakłady na to, kto zostanie nowym stałym selekcjonerem reprezentacji Polski. Zdecydowanie najciekawszą z ofert przygotował bukmacher ETOTO. Rynek zdarzeń na nowego selekcjonera obejmuje zarówno najbardziej prawdopodobne nazwiska, jak i propozycje absurdalne, które pozwalają zarobić 999 PLN z jednej postawionej złotówki. Nie ma się jednak co łudzić – Marcin Najman zapewne przyjąłby taką propozycję, gdyż to prawdziwy człowiek renesansu, ale szanse na otrzymanie takiej propozycji są porównywalne do perspektywy naszego wyjścia z grupy.

Kursy bukmacherskie na nowego selekcjonera

Na kogo stawiać w zakładach na nowego selekcjonera reprezentacji Polski? Oczywiście najbardziej prawdopodobnym scenariuszem byłoby zatrudnienie Marka Papszuna – jego angaż wyceniono w ETOTO na 1.60. Kolejne propozycje zaczynają się już od kursów 5.00, a znajdziemy tam typ na „innego polskiego trenera”, Probierza, Skorżę lub nowego selekcjonera zza granicy. SPRAWDŹ KURSY NA NOWEGO SELEKCJONERA REPREZENTACJI 

Kursy na nowego trenera reprezentacji:

 • M. Papszun 1.60
 • Inny polski trener 5.00
 • M. Probierz 5.50
 • M. Skorża 7.00
 • Zagraniczny trener 10.00
 • E. Durda 100.00
 • F. Smuda 100.00
 • Robert Lewandowski – grający trener 100.00
 • T. Hajto 200.00
 • Z. Boniek 200.00
 • P. Sousa 200.00
 • G. Lato 500.00
 • M. Najman 999.00
 • Iga Świątek 999.00

POLECANE

Banner