fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Kylian Mbappe zagra w Realu Madryt?

Kylian Mbappé i jego potencjalny transfer do Realu Madryt

Kylian Mbappé, młody francuski napastnik, od dłuższego czasu jest jednym z najgorętszych tematów na rynku transferowym. Spekulacje dotyczące jego przyszłości są nieustanne, a jednym z klubów, które łączy się z tym zawodnikiem, jest Real Madryt. Jednak zdania na temat tego transferu są podzielone, a znany agent wprowadził nieco zamieszania w tej sprawie.

Mbappé deklaruje chęć gry w PSG

W czerwcu 2023 roku, Mbappé poinformował publicznie, że zamierza kontynuować grę w Paris Saint-Germain w sezonie 2023/24 i jest szczęśliwy w tym klubie. W odpowiedzi na plotki o potencjalnym transferze do Realu Madryt, napastnik napisał na Twitterze: „KŁAMSTWA… Przecież im większe, tym bardziej przechodzi. Już wcześniej powiedziałem, że będę kontynuował grę w PSG, gdzie jestem bardzo szczęśliwy.” Wydaje się, że Mbappé ma inne plany niż klub, jeśli chodzi o jego przyszłość.

Agent nie ma wątpliwości co do transferu

Jednak słowa agenta Kyliana Mbappé mogą wprawić w osłupienie wielu kibiców Realu Madryt. Według różnych źródeł, agent ten jest przekonany, że Mbappé w końcu trafi do hiszpańskiego klubu. Agent ten podkreśla, że projekt Paris Saint-Germain już nie jest taki sam, jak na początku, i że Mbappé posiada kontrolę nad swoją przyszłością. Mówi również, że Lionel Messi zachęcał go do odejścia i dołączenia do Realu Madryt lub nawet do Barcelony.

Real Madryt gotów na transfer?

Według informacji ze źródeł bliskich Realowi Madryt, klub ten jest przygotowany do sporych wydatków na transfer Mbappé. Mówi się, że Real Madryt i Paris Saint-Germain osiągnęły porozumienie w sprawie kwoty transferu wynoszącej aż 250 milionów euro. Choć Mbappé ma tylko rok pozostały w swojej obecnej umowie, cena ta jest rekordowa i pokazuje, jak wysoko wyceniany jest ten młody talent.

Niepewna przyszłość

Mimo że wiele wskazuje na to, że Mbappé może opuścić PSG i dołączyć do Realu Madryt, nie możemy zapominać, że na rynku transferowym wszystko może się zmienić w każdej chwili. Kluby i zawodnicy często negocjują warunki transferu do samego końca okienka transferowego. Dlatego nie możemy być pewni, czy ten transfer faktycznie dojdzie do skutku.

Podsumowanie

Kylian Mbappé to utalentowany napastnik, którego przyszłość w PSG jest wciąż niepewna. Chociaż zadeklarował chęć pozostania w klubie na kolejny sezon, słowa jego agenta sugerują, że transfer do Realu Madryt jest możliwy. Real Madryt jest gotów zapłacić ogromną kwotę za tego utalentowanego zawodnika. Jednak pamiętajmy, że na rynku transferowym wszystko może się zmienić, dlatego będziemy musieli zaczekać, aby dowiedzieć się, gdzie zagra Mbappé w przyszłym sezonie.

POLECANE

 Banner