fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

La Liga Gdzie oglądać? Transmisje Hiszpańskiej La Liga

Hiszpańska La Liga to jedna z najbardziej popularnych lig piłkarskich na świecie, której mecze przyciągają uwagę fanów futbolu z całego świata. W Polsce również jest spora liczba kibiców, którzy chcą śledzić zmagania najlepszych drużyn z Hiszpanii. W tym artykule przedstawimy, gdzie można oglądać transmisje meczów La Liga w Polsce.

La Liga Gdzie Oglądać Sezon 2022/23 ?

Według informacji zamieszczonych na stronie Goal.pl, w sezonie 2022/23 mecze hiszpańskiej La Liga w Polsce będą transmitowane na kanałach Canal+ i Eleven Sports [1]. Obie stacje zapewnią pięć różnych meczów w każdej kolejce, dzięki czemu fani La Liga będą mieli dostęp do najważniejszych spotkań.

Transmisje La Liga w Canal+

Kibice, którzy preferują oglądanie meczów online, powinni odwiedzić stronę Player.pl oraz Canal+ Online [3]. Transmisje meczów La Liga są tam dostępne na różnych urządzeniach, takich jak komputery, smartfony, tablety oraz Smart TV z zainstalowaną aplikacją. Kibice mogą również korzystać ze strony internetowej canalplus.com lub elevensports.pl.

Podsumowanie

Podsumowując, mecze hiszpańskiej La Liga w Polsce można oglądać na kanałach Canal+ i Eleven Sports, na stronie STS oraz w serwisach Player.pl i Canal+ Online. Dzięki temu każdy fan futbolu w Polsce będzie miał możliwość śledzenia zmagania najlepszych drużyn z Hiszpanii.

POLECANE

Banner