fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Las Palmas – Celta Vigo Typy, Kursy, Zakłady 02.10.2023

W kolejce ósmej rozgrywek ligi LaLiga spotkają się drużyny Las Palmas i Celta Vigo. Jednak przedstawmy dokładnie analizę obu zespołów, aby lepiej zrozumieć ich obecną formę i szanse na zwycięstwo.

Analiza drużyn

Las Palmas

Las Palmas to drużyna, która aktualnie przeżywa trudny okres. Zajmuje osiemnastą pozycję w tabeli i zdobyła tylko jedno zwycięstwo w siedmiu rozegranych meczach. Drużyna ta ma na koncie dwie porażki i cztery remisy. Ich najlepszym strzelcem jest Jonathan Viera, który zdobył jednego gola w siedmiu meczach. Las Palmas strzeliło dotychczas zaledwie dwa gole, a pozwoliło rywalom zdobyć sześć bramek. Ich celność strzałów wynosi średnio 2.6, a straty – 4.0. W kontekście rzutów rożnych mają przewagę nad Celta Vigo, wykonując ich średnio 4.0 na mecz.

Celta Vigo

Celta Vigo również nie może pochwalić się doskonałą formą. Zajmuje siedemnastą pozycję w tabeli, dokładnie jedno miejsce przed Las Palmas. Drużyna ta również zdobyła tylko jedno zwycięstwo, do którego dorzuciła dwa remisy i dwie porażki. Ich najlepszym strzelcem jest Jorgen Strand Larsen, który jest odpowiedzialny za dwa z siedmiu goli, jakie Celta Vigo zdobyła do tej pory. W przeciwieństwie do Las Palmas, Celta Vigo miała trochę więcej trafności w strzałach, uzyskując średnio 3.9 celnych strzałów na mecz. Ich obrona jest jednak podatna i pozwoliła rywalom zdobyć aż jedenaście goli. W kontekście posiadania piłki mają nieznaczną przewagę nad Las Palmas, z wynikiem 44.4%.

Statystyki

Statystyki obu drużyn ukazują, że ich forma jest aktualnie słaba. Obie drużyny mają podobne wyniki w liczbie meczów, zwycięstw, porażek i remisów. Jednakże, Celta Vigo zdobyła więcej bramek i ma lepszy bilans celnych strzałów. Ich defensywa jest również nieco bardziej skuteczna. Las Palmas może pochwalić się większą liczbą rzutów rożnych i wyższym posiadaniem piłki.

Typy Bukmacherskie

Prognozowany przebieg meczu

Patrząc na formę obu drużyn, można oczekiwać wyrównanego spotkania. Obie drużyny mają podobne szanse na zwycięstwo, ale Celta Vigo wydaje się mieć nieco lepszy bilans bramkowy i lepszą skuteczność w ataku. Oczekuje się, że mecz będzie zacięty i trudny do przewidzenia.

Najbardziej Prawdopodobne Wyniki

Zgodnie z kursami bukmacherskimi na stronie ETOTO, najbardziej prawdopodobnym wynikiem, według ekspertów, jest remis. Kurs na remis wynosi 1.97. Kurs na zwycięstwo Las Palmas wynosi 2.66, podczas gdy kurs na zwycięstwo Celta Vigo wynosi 2.86.

Prognozy i Strategie Zakładów

Jeśli nie jesteś pewien wyniku, opcja podwójnej szansy (1X, 12, X2) na stronie ETOTO może być dla Ciebie. Kursy na podwójną szansę to odpowiednio 1.44, 1.37 i 1.50 dla drużyn Las Palmas, remisu i Celta Vigo.

Jeśli interesują cię zakłady dotyczące strzelców, warto zwrócić uwagę na Sory Kaba z drużyny Las Palmas, który zdobył jednego gola w pięciu meczach. Kurs na jego trafienie, połączony z kursami na wynik meczu, wynosi odpowiednio 5.70 dla Las Palmas, 14.66 dla remisu i 22.75 dla Celta Vigo.

Inną strategią, którą można rozważyć, jest obstawienie handicapu azjatyckiego, szczególnie jeśli uważasz, że jedna z drużyn jest znacznie silniejsza. Na stronie ETOTO kurs na handicap wynosi 13.15 dla Las Palmas, 4.12 dla remisu i 1.32 dla Celta Vigo.

Jak Grać?

Aby grać w zakłady bukmacherskie na stronie ETOTO, wystarczy zarejestrować się i dokonać pierwszej wpłaty. Następnie możesz wybrać interesujący cię mecz i wybrać rodzaj zakładu, na który chcesz postawić swoje pieniądze. Pamiętaj, że przedstawione kursy bukmacherskie mogą ulec zmianie w zależności od sytuacji na rynku.

Podsumowanie

W meczu pomiędzy Las Palmas a Celtą Vigo oczekuje się wyrównanej walki. Obie drużyny mają podobną formę, ale Celta Vigo ma nieznaczną przewagę pod względem bilansu bramkowego i celności strzałów. Zakłady bukmacherskie na stronie ETOTO oferują różne opcje, w tym podwójną szansę i zakłady na strzelców. Kursy bukmacherskie na ten mecz oferują ciekawe możliwości dla graczy. Należy jednak pamiętać, że obstawianie zakładów hazardowych wiąże się z ryzykiem i zawsze należy grać odpowiedzialnie.

Damian Gościański

Damian Gościański

SEO Specialist w legalnym bukmacherze ETOTO z kilkuletnim doświadczeniem w branży zakładów bukmacherskich. Interesuje się piłką nożną oraz siatkówką plażową. Od dziecka na pierwszym miejscu w moim sercu jest siatkówka.