fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Le Mans – Chateauroux Typy, Kursy, Zakłady 13.11.2023

Le Mans – Chateauroux: Analiza, Statystyki i Typy Bukmacherskie

W rozgrywkach National w ramach 13. kolejki zaplanowane jest spotkanie pomiędzy drużynami Le Mans i Chateauroux. Obie drużyny są dobrze zaznajomione z tym poziomem rozgrywek, ale kto będzie lepszy w tym starciu? Przejrzymy statystyki i zaprezentujemy typy bukmacherskie, korzystając z informacji dostępnych w zakładach sportowych ETOTO.

Analiza drużyn

Le Mans

Le Mans zajmuje 8. miejsce w tabeli National, zdobywając 5 zwycięstw, 4 remisy i 3 porażki w 12 dotychczasowych meczach. Ekipa prezentuje stabilną formę, co pozwala na optymizm przed tym spotkaniem. W ostatnim meczu Le Mans pokonało Avranches 2:1, co dowodzi, że mają dobry moment i dobrze radzą sobie na boisku.

Chateauroux

Drużyna Chateauroux zajmuje 16. miejsce w tabeli, a ich statystyki wskazują na trudności. Zaledwie 2 zwycięstwa, 4 remisy i 6 porażek w 12 meczach to niezbyt imponujący bilans. Pomimo tego, że prezentują stabilną formę, to mają jeszcze wiele do poprawy. W ostatniej konfrontacji przegrali z Rouen 0:3, co nie pozostawia złudzeń co do ich aktualnej formy.

Statystyki przedmeczowe Le Mans – Chateauroux

Obie drużyny mają podobną ilość rozegranych meczów – 12. Le Mans zajmuje 8. miejsce w tabeli, natomiast Chateauroux jest na 16. pozycji.

W sezonie obie drużyny miały problemy z obroną. Le Mans straciło 0.9 gola na mecz w pierwszej połowie, a w drugiej połowie strzelali 0.6 gola. Natomiast Chateauroux w pierwszej połowie strzelało tyle samo goli, co traciło – 0.6. Jednak w drugiej połowie mieli większe problemy z utrzymaniem czystego konta, tracąc 0.9 gola na mecz.

Le Mans – Chateauroux: typy bukmacherskie

Prognozowany przebieg meczu

Według analizy formy i statystyk przed meczem Le Mans – Chateauroux, można spodziewać się zaciętej rywalizacji. Obie drużyny są blisko siebie w tabeli i mimo różnicy w wynikach, spotkanie może przynieść zaskoczenia.

Najbardziej prawdopodobne wyniki

Na podstawie dostępnych w ETOTO kursów bukmacherskich, najbardziej prawdopodobnymi wynikami są:

  • Zwycięstwo Le Mans (Remis zwracany) – kurs: 1.91
  • Podwójna szansa: Le Mans lub remis (1X) – kurs: 1.24
  • Powyżej 2.5 gola w meczu – kurs: 2.53

Statystyki obrony obu drużyn sugerują, że istnieje duże prawdopodobieństwo wielu bramek w tym spotkaniu.

Prognozy i strategie zakładów

Biorąc pod uwagę niepewność wyniku tego meczu, dobrą strategią zakładów może być postawienie na podwójną szansę. Opcje 1X (Le Mans lub remis) oraz X2 (remis lub Chateauroux) mają niższe kursy, ale wydają się być bezpieczne.

Handicap azjatycki również może być ciekawą opcją, szczególnie biorąc pod uwagę różnicę w pozycji drużyn w tabeli. Le Mans z -1 handicapem (przegrywający drużyna) ma atrakcyjny kurs 4.20.

Jak typować mecz Le Mans – Chateauroux?

Podwójna szansa (1X, 12, X2) może być odpowiednim wyborem dla osób niepewnych wyniku meczu. Jeśli interesują nas indywidualni strzelcy bramek, zakład na tego rodzaju zdarzenie również może być atrakcyjny. Jeśli jedna z drużyn wydaje się być znacznie silniejsza, warto rozważyć handicap azjatycki.

Podsumowanie

Mecz Le Mans – Chateauroux w ramach rozgrywek National zapowiada się bardzo interesująco. Obie drużyny prezentują stabilną formę, choć mają różne wyniki w tabeli. Według analizy statystyk i dostępnych kursów bukmacherskich, najbardziej prawdopodobne scenariusze to zwycięstwo Le Mans (Remis zwracany), podwójna szansa Le Mans lub remis (1X) oraz powyżej 2.5 gola w meczu. Niezależnie od wyniku, zakłady na ten mecz mogą być ciekawą opcją dla miłośników sportowych emocji.