fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Lecce – AC Milan Typy, Kursy, Zakłady 11.11.2023

Lecce – AC Milan: kto wygra?

W dzisiejszym artykule przyjrzymy się nadchodzącemu starciu pomiędzy drużyną Lecce a AC Milan w ramach włoskiej Serie A. Obserwując statystyki, formę obu klubów oraz dostępne kursy bukmacherskie na stronie ETOTO, postaramy się dostarczyć czytelnikom najbardziej prawdopodobne wyniki tego spotkania. W dalszej części przedstawimy również kilka typów bukmacherskich oraz strategie zakładów, które mogą pomóc w osiągnięciu sukcesu podczas obstawiania meczu.

Analiza drużyn

Lecce

Przyjrzyjmy się najpierw drużynie gospodarzy – Lecce. Zespół ten nie prezentuje się najlepiej w obecnej kampanii Serie A, zajmując 13. miejsce w tabeli. W 11 dotychczasowych meczach Lecce zanotowało 3 zwycięstwa, 4 porażki i 4 remisy. Ich najbardziej efektywnym strzelcem jest Nikola Krstovic, który w 10 rozegranych spotkaniach zdobył 4 bramki. Warto jednak zauważyć, że Lecce ma dość słabą defensywę, tracąc aż 14 goli do tej pory w sezonie.

AC Milan

Przeciwnikiem Lecce będzie drużyna AC Milan, która prezentuje się znacznie lepiej. Zajmują obecnie trzecie miejsce w tabeli, z siedmioma zwycięstwami, jedną porażką i trzema remisami w 11 meczach. W ataku wyróżnia się Olivier Giroud, który w 10 spotkaniach zdobył 6 bramek. AC Milan ma również jedną z najlepszych defensyw w lidze, tracąc tylko 12 goli. Ich forma jest stabilna, co daje im pewność przed nadchodzącym starciem z Lecce.

Lecce – AC Milan: Statystyki Przedmeczowe

Głębsze spojrzenie na statystyki obu drużyn może dać nam lepszy obraz o ich stylu gry i potencjalnych wynikach. Do tej pory w sezonie Lecce strzeliło łącznie 11 goli, podczas gdy AC Milan może pochwalić się 18 trafieniami. Obie drużyny jednak mają przeciętne osiągnięcia w defensywie, z 14 golami straconymi przez Lecce i 12 przez AC Milan.

Jeśli spojrzymy na efektywność strzałów, AC Milan ma nieznacznie lepsze wyniki. Mają średnio 4.6 celnych strzałów na mecz, podczas gdy Lecce ma 4.1. Oba zespoły mają też bardzo zbliżoną liczbę rzutów rożnych – Milan 4.6, Lecce 3.6.

Ważnym czynnikiem może być również posiadanie piłki. AC Milan ma przewagę pod tym względem, z wynikiem 58.0% w porównaniu do 45.3% Lecce. Jednak ta różnica niekoniecznie może wpłynąć na końcowy wynik meczu.

Lecce – AC Milan: Typy Bukmacherskie

Przyjrzyjmy się teraz najbardziej prawdopodobnym wynikom tego spotkania, uwzględniając dostępne kursy bukmacherskie na ETOTO.

Najbardziej Prawdopodobne Wyniki:

1. Klub 1 Wygrywa (Remis Zwracany) – Jest to opcja, którą wielu typerów uważa za najbardziej prawdopodobną. Kurs na to zdarzenie wynosi 5.00.
2. Klub 2 +0.50 (AH) – To kolejny typ, który zdobywa na popularności, biorąc pod uwagę formę AC Milan. Kurs na to zdarzenie wynosi 1.77.
3. Powyżej 2.5 Gola – Statystyki obu drużyn sugerują, że możemy spodziewać się meczu z kilkoma bramkami. Kurs na to zdarzenie wynosi 2.30.

Kursy bukmacherskie na mecz Lecce – AC Milan

Warto zwrócić uwagę również na dostępne kursy bukmacherskie na ETOTO. Oto kilka interesujących opcji do rozważenia:

  • Podwójna szansa: 1X – kurs 2.06, X2 – kurs 1.19
  • Remis = zwrot: Lecce – kurs 3.45, AC Milan – kurs 1.29
  • Zawodnik – suma asyst: Noah Arinze Okafor 1+ – kurs 4.80, Noah Arinze Okafor 2+ – kurs 29.00
  • 2. połowa – suma goli: 0 – kurs 3.73, 1 – kurs 2.65, 2+ – kurs 2.30
  • Zawodnik – suma celnych strzałów: Lameck Banda 1+ – kurs 1.55, Lameck Banda 2+ – kurs 3.85, Lameck Banda 3+ – kurs 12.00

Promocje na ETOTO

Jeśli chodzi o promocje bukmacherskie, ETOTO oferuje różne bonusy dla nowych i stałych graczy. Warto zwrócić uwagę na bonusy powitalne oraz różnego rodzaju promocje sezonowe, które mogą zwiększyć Twoje szanse na wygraną.

Prognozowany przebieg meczu

Mając na uwadze analizę drużyn, statystyki oraz dostępne kursy bukmacherskie, prognozujemy, że mecz pomiędzy Lecce a AC Milan będzie zaciętym starciem. AC Milan prezentuje się lepiej w obecnym sezonie i ma większe szanse na zwycięstwo. Jednakże, warto zauważyć, że Lecce ma swoje mocne strony, zwłaszcza w ataku, więc mogą zdobyć co najmniej jedną bramkę.

Typy bukmacherskie od naszej redakcji

1. Klub 2 +0.50 (AH) – kurs 1.77: AC Milan jest jednym z najmocniejszych zespołów w Serie A, więc kurs na ich wygraną jest dość niski. Jednakże, opcja handicapu daje nam jeszcze lepsze kursy, a jednocześnie zabezpiecza się na ewentualny remis.

2. Powyżej 2.5 Gola – kurs 2.30: Analizując statystyki, obie drużyny zdobywają stosunkowo dużo bramek, zwłaszcza AC Milan. Przewidujemy, że ten mecz będzie otwarty i obfitujący w bramki.

3. Zakłady na strzelców: Olivier Giroud – kurs 1.65: Warto postawić na Oliviera Girouda jako potencjalnego strzelca bramki. Francuski napastnik jest w bardzo dobrej formie i ma duże szanse na zdobycie gola.

Adrian Jędrzejczyk

Adrian Jędrzejczyk

Content & SEO Specialist w ETOTO. Nie tylko fan sportu, ale też copywriter z wieloletnim doświadczeniem w branży zakładów bukmacherskich.