fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Lech Poznań – Ruch Chorzów Typy, Kursy, Zakłady 04.11.2023

Lech Poznań kontra Ruch Chorzów: Przewidywania przed meczem

W najbliższym meczu Ekstraklasy, który odbędzie się w dniu 4 listopada, Lech Poznań zmierzy się z Ruchem Chorzów na Stadium Poznań. Obie drużyny starają się zdobyć punkty, co przyciąga uwagę przed ich spotkaniem. Czy Lech Poznań zdoła utrzymać swoją dobrą formę i odnieść kolejne zwycięstwo, czy Ruch Chorzów zaskoczy i zacznie odzyskiwać formę? Przyjrzyjmy się bliżej obu drużynom, ich statystykom oraz prognozom bukmacherskim, aby sprawdzić, co możemy oczekiwać po tym meczu.

Analiza drużyn

Lech Poznań

Lech Poznań zajmuje obecnie 3. miejsce w tabeli Ekstraklasy. W 13 rozegranych meczach zanotowali 7 zwycięstw, 4 porażki i 2 remisy. W ostatnim spotkaniu, Lech Poznań pokazał swoją dominację, pokonując Zawiszę B. wynikiem 4:0. Drużyna prowadzona przez trenera wykazuje dobrą formę i wciąż jest w stanie rywalizować o czołowe miejsca w lidze. Ishak Mikael jest najlepszym strzelcem zespołu, zdobywając 5 goli w 10 meczach. Z kolei Vieira Pereira Joel odegrał kluczową rolę w ofensywie, notując 4 asysty w 11 meczach.

Ruch Chorzów

Ruch Chorzów, z kolei, prezentuje się słabiej w tym sezonie. Zajmują obecnie 17. miejsce w tabeli, z tylko jednym zwycięstwem na koncie. W 12 rozegranych spotkaniach zanotowali 5 porażek i 6 remisów. Ostatnio Ruch Chorzów zremisował 2:2 z Śląskiem Wrocław. Drużyna ma trudności w zdobywaniu goli, a ich najskuteczniejszym strzelcem jest Szczepan Daniel, który zdobył 4 bramki w 12 meczach. Starzyński Filip przyczynił się do zespołu, notując 1 asystę w 7 meczach.

Statystyki

Analizując statystyki obu drużyn, możemy zauważyć kilka ciekawych faktów. Lech Poznań strzelił ogółem 26 goli w tym sezonie, podczas gdy Ruch Chorzów tylko 13. Lech Poznań również broni się lepiej, ponieważ do tej pory pozwolili na 19 goli, podczas gdy Ruch Chorzów – 22. Lech Poznań jest bardziej precyzyjny w ataku, oddając średnio 5.1 celnych strzałów na bramkę w porównaniu do 2.9 strzałów Ruchu Chorzów. Również pod względem posiadania piłki Lech Poznań dominuje, mając przewagę 60.4% w porównaniu do 44.4% Ruchu Chorzów.

Typy Bukmacherskie

Przedstawiamy teraz prognozy zakładów bukmacherskich dla tego meczu na stronie ETOTO, uwzględniając aktualne kursy.

Prognozowany przebieg meczu

Obie drużyny będą starały się zdobyć trzy punkty, aby awansować w tabeli. Możemy się spodziewać wyrównanej rywalizacji, ponieważ Lech Poznań ma przewagę nad Ruchem Chorzów pod względem formy i pozycji w tabeli.

Najbardziej Prawdopodobne Wyniki

– Klub 1 Wygrywa (Remis Zwracany) – Jest to opcja, którą wielu typerów uważa za najbardziej prawdopodobną.

– Klub 2 +0.50 (AH) – To kolejny typ, który zdobywa na popularności, biorąc pod uwagę formę Ruchu Chorzów.

– Powyżej 2.5 Gola – Statystyki obu drużyn sugerują, że możemy spodziewać się meczu z kilkoma bramkami.

Progli i Strategie Zakładów

Jeśli nie jesteś pewien wyniku, warto rozważyć opcję podwójnej szansy (1X, 12, X2). Jeśli znasz formę poszczególnych graczy, warto zastanowić się nad zakładem na strzelca bramki. Jeśli uważasz, że jedna z drużyn jest znacznie silniejsza, handicap azjatycki może być dobrym wyborem.

Podsumowanie

Mecz Lech Poznań kontra Ruch Chorzów jest fascynującym starciem dwóch drużyn o różnych celach. Lech Poznań prezentuje dobrą formę i ma przewagę nad swoim rywalem pod względem pozycji w tabeli. Wyniki statystyczne również wskazują na sukces Lecha Poznań w tym meczu. Jednakże, Ruch Chorzów może zaskoczyć w tym spotkaniu. Niezależnie od wyniku, zapowiada się emocjonujące widowisko, które każdy fan piłki nożnej powinien obserwować.