fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Legia – Zrinsjki: Typy Bukmacherskie, Kursy, Zakłady 09.11.2023

Liga Konferencji nie jest miejscem, w którym Wojskowi chcieli się znaleźć w tym sezonie. Ich aspiracje były większe, ale odkąd rozpoczęli swoją przygodę w Lidze Konferencji, spisują się w niej bardzo dobrze. Aston Villa była zdecydowanym faworytem Grupy E, tymczasem na półmetku rozgrywek to Legia jest liderem i po następnym meczu na ul. Łazienkowskiej będzie chciała to miejsce utrzymać.

Legia w Lidze Konferencji Europy

Po niespodziewanym zwycięstwie Legii z Aston Villą 3-2 na swoim boisku, Legioniści zostali liderem grupy. W przeciwieństwie do Ligi Mistrzów, w której awans z pierwszego miejsca daje tylko (lub aż) lepsze rozstawienie przed kolejną rundą, w Lidze Konferencji wygranie grupy premiowane jest awansem od razu do 1/8 finału. Drużyny z drugiego miejsca w grupie będą musiały zagrać jeszcze w fazie play-off, więc wygranie grupy ma ogromne znaczenie.

Grupa, w której gra Legia jest bardzo wyrównana. Przed rozpoczęciem rozgrywek jedyną pewną rzeczą wydawał się awans Anglików. Poza tym ciężko było brać cokolwiek za pewnik. Anglicy nadal wydają się pewniakiem do awansu, trudno przypuszczać, żeby nie dali rady wyjść z grupy, ale z pozostałych drużyn w zdecydowanie najlepszej sytuacji jest Legia. Warszawiacy nie mogą być jednak niczego pewni, trzeba wkalkulować porażkę w wyjazdowym meczu z Aston Villą, więc o ich awansie zadecydują mecze ze Zrinskim i AZ Alkmaar.

Legia – Zrinsjki, kto wygra mecz?

Legia w Ekstraklasie przegrała cztery ostatnie spotkania, nie przeszkadza jej to jednak dobrze radzić sobie europejskich pucharach. Mecz z Bośniakami z pewnością nie będzie łatwy, bo dla obu drużyn będzie miał ogromne znaczenie. Jeżeli goście wygraliby to spotkanie, wróciliby do gry o awans, zwycięstwo Legii z kolei da jej już prawie pewne przynajmniej drugie miejsce w grupie i awans do dalszej fazy pucharu.

Polacy będą faworytem tego meczu, ale muszą uważać za Bośniaków, bo dla nich ten mecz będzie równie ważny, jak dla Legionistów. Wojskowi powinni kontrolować to spotkanie i być częściej przy piłce. Muszą jednak uważać na kontry i szukać szans na strzelenie jednej czy dwóch bramek. Bośniacy w swojej lidze są w dużo lepszej sytuacji od Legii i aktualnie zajmują drugie miejsce tabeli. Zespół jest bardzo regularny i z pewnością nie podda się bez walki.

Legia – Zrinsjki: typy bukmacherskie

Legioniści są faworytem również u bukmacherów. Na zwycięstwo Polaków znajdziemy kurs 1,48, na remis 4,46, a na zwycięstwo gości 6,17. To ostatnie jest najmniej prawdopodobne, ale nie jest to spotkanie, w którym jakikolwiek wynik można z całą pewnością wykluczyć. Ciekawych kursów możemy również doszukać się głębiej. Bardzo podobne do siebie są kursy na to, czy obie drużyny strzelą bramkę. Na tak kurs wynosi 1,80, na nie 1,89. Z kolei kurs na zwycięstwo Legii do zera wynosi 2,42, może więc być ciekawą opcją dla tych, którzy chcą poszerzyć swój kupon, jednocześnie kurs na to, że Legia zakończy mecz z czystym kontem wynosi 2,20. Miejmy nadzieję, że Legia nie zaskoczy bukmacherów.

  • Nasz typ: zwycięstwo Legii (1,48)

Kursy bukmacherskie na mecz Legia – Zrinsjki:

  • Wygra Legia Warszawa: 1.48
  • Remis: 4.46
  • Wygra Zrinsjki Mostar: 6.17

Legia – Zrinsjki, gdzie oglądać?

Mecz Legii odbędzie się w czwartek 09.11.2023 roku o godz. 18:45. Transmisję będzie można oglądać na antenie TVP Sport i Viaplay. Miejmy nadzieję, że Warszawa okaże się gościnnym miejscem dla Bośniaków z wyjątkiem 90 minut trwania meczu.

Adrian Jędrzejczyk

Adrian Jędrzejczyk

Content & SEO Specialist w ETOTO. Nie tylko fan sportu, ale też copywriter z wieloletnim doświadczeniem w branży zakładów bukmacherskich.