fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Leicester – Preston Typy, Kursy, Zakłady 04.10.2023

W nadchodzącym meczu ligowym Mistrzostw, drużyna Leicester zmierzy się z Preston. Obie drużyny zdobyły ostatnio znaczące zwycięstwa, podnosząc swoją pozycję w tabeli. Mecz odbędzie się na stadionie King Power w Leicester, a obie ekipy będą dążyć do zdobycia kolejnych punktów i utrzymania swojej dobrej formy. Przedstawimy analizę obu drużyn, statystyki, typy bukmacherskie oraz omówimy bonusy i promocje oferowane przez bukmachera ETOTO.

Analiza drużyn

Leicester

Drużyna z Leicester znajduje się obecnie na szczycie tabeli, mając imponujący bilans 8 zwycięstw, 1 remisu i 0 porażek. Zespół prezentuje solidne umiejętności zarówno w ataku, jak i w obronie. Ich najlepszym strzelcem jest McAteer Kasey, który zdobył już 4 bramki w sezonie. Warto zwrócić uwagę na Vestergaarda Jannika, który jako obrońca jest liderem w liczbie asyst – aż 5. Leicester jest drużyną, której atak jest niezwykle skuteczny, zdobywając dotychczas 18 goli, przy jedynie 6 straconych.

Preston

Preston znajduje się na trzecim miejscu w tabeli, mając na swoim koncie 6 zwycięstw, 1 remis i 2 porażki. Mimo kilku strat, drużyna prezentuje stabilną formę, a ich atak jest konsekwentny. Keane Will jest liderem strzelców w drużynie, mając również na swoim koncie 4 bramki. Potts Brad odpowiada za kreatywność w zespole, będąc liderem w liczbie asyst – 3. Preston zdobyło dotychczas 13 goli, jednak straciło 10, co wskazuje na problemy w obronie.

Statystyki

Leicester i Preston spotkali się na boisku łącznie 9 razy. Leicester odnotowało 8 zwycięstw, 1 remis i 0 porażek. Mecz na stadionie King Power ma duże znaczenie dla obu drużyn, które będą dążyć do osiągnięcia pożądanego rezultatu.

Ważne statystyki obejmują ilość goli, zarówno strzelonych, jak i straconych. Leicester zdobyło 18 goli, będąc jedną z najbardziej skutecznych drużyn w lidze. Z kolei Preston zdobyło 13 goli, ale straciło 10, co wskazuje na słabszą obronę.

Inne statystyki, takie jak strzały celne, niecelne oraz rzuty rożne, wskazują na dominację Leicester. Zespół z Leicester oddaje więcej celnych strzałów (średnio 5.1 na mecz), przy mniejszej liczbie strzałów niecelnych (średnio 5.0 na mecz). Również w rzutach rożnych widać przewagę Leicester (średnio 5.6 na mecz), w porównaniu do Preston (średnio 4.3 na mecz). Leicester ma również wyższy wskaźnik posiadania piłki (59.0%) w porównaniu do Preston (45.4%).

Typy bukmacherskie

Prognozowany przebieg meczu

Biorąc pod uwagę formę obu drużyn, można oczekiwać dynamicznego i zaciętego spotkania. Leicester ma przewagę jako lider i w pełni wykorzystuje swoje atuty w ofensywie. Jednak Preston zaprezentowało stabilną formę i nie będzie łatwo dla Leicester zdobyć gola. Ostatecznie, spodziewamy się, że Leicester wygra ten mecz ze stosunkiem bramek 2:1, ale będzie to walka do ostatnich minut.

Najbardziej prawdopodobne wyniki

Analiza statystyk i formy obu drużyn sugeruje, że najbardziej prawdopodobnym wynikiem tego meczu będzie zwycięstwo Leicester. Może to zakończyć się wynikiem 2:1 lub nawet 3:1 na korzyść gospodarzy.

Prognozy i strategie zakładów

Jedną z możliwości zakładów na ten mecz jest postawienie na podwójną szansę, czyli remis lub zwycięstwo Leicester. Bukmacher ETOTO oferuje atrakcyjne kursy na ten typ zakładu. Możemy również rozważyć zakład na strzelcę bramki, biorąc pod uwagę nagłą formę McAteera Kaseya w zespole Leicester. Handicap azjatycki może być również wartościowym zakładem, jeśli oczekujemy, że Leicester będzie dominować nad Prestonem.

Podsumowanie

Mecz pomiędzy Leicester a Preston jest jednym z najciekawszych spotkań nadchodzącej kolejki Mistrzostw. Leicester, jako lider, jest faworytem tego meczu, ale Preston utrzymuje dobrą formę i będzie stanowiło wyzwanie dla drużyny gospodarzy. Analiza statystyk wskazuje na przewagę Leicester w wielu kategoriach, ale nie można lekceważyć potencjału Preston. Bukmacher ETOTO oferuje różnorodne bonusy i promocje, które mogą zwiększyć Twoje szanse na wygraną. Zachęcamy do skorzystania z tych ofert i postawienia na ciekawy mecz pomiędzy Leicester a Preston.