fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Leverkusen – Union Berlin Typy, Kursy, Zakłady 12.11.2023

W tym tygodniu w ramach rozgrywek Bundesligi czeka nas pojedynek pomiędzy drużynami Leverkusen i Union Berlin. Spotkanie to zapowiada się niezwykle interesująco, biorąc pod uwagę różnice w formie obu drużyn. W naszym artykule przedstawimy analizę obu zespołów, ciekawe statystyki oraz nasze typy bukmacherskie na ten mecz.

Analiza drużyn

Leverkusen

Leverkusen w obecnym sezonie Bundesligi prezentuje się znakomicie. Zajmują obecnie pierwsze miejsce w tabeli, a ich forma jest naprawdę imponująca. W dziesięciu dotychczasowych meczach zanotowali dziewięć zwycięstw i tylko jedną porażkę. Najlepszym strzelcem drużyny jest Boniface Victor, który w dziesięciu meczach zdobył już siedem bramek. Ponadto, Victor jest również liderem drużyny jeśli chodzi o asysty, z pięcioma na koncie. Leverkusen prezentuje się bardzo groźnie w ataku, średnio zdobywając trzy gole na mecz.

Union Berlin

Union Berlin ma ciężki start w tym sezonie Bundesligi. Zajmują aktualnie 16. miejsce w tabeli i ich forma nie jest najlepsza. Dotychczasowych dziesięć meczów przyniosło im tylko dwie wygrane oraz osiem remisów. Ich największym strzelcem jest Kevin Behrens, który zdobył cztery gole. Liderem drużyny jeśli chodzi o asysty jest Laidouni Aissa z trzema asystami na koncie. Union Berlin ma słabszy atak niż Leverkusen, zdobywając średnio zaledwie jeden gol na mecz.

Statystyki przedmeczowe

Patrząc na statystyki obu drużyn, widoczne są pewne różnice. Leverkusen zdecydowanie dominuje nad Union Berlin jeśli chodzi o skuteczność ataku. W dziesięciu meczach Leverkusen zdobyło aż 30 bramek, podczas gdy Union Berlin tylko 11. Co więcej, Leverkusen nie tylko zdobywa dużo goli, ale również ma jedną z najlepszych defensyw w lidze, tracąc zaledwie 10 bramek. Union Berlin ma większe problemy w obronie, tracąc aż 22 gole.

Leverkusen – Union Berlin: typy bukmacherskie

Po analizie statystyk i formy obu drużyn, przedstawiamy nasze typy bukmacherskie na ten mecz.

Prognozowany przebieg meczu

Spodziewamy się, że Leverkusen będzie dominować w tym meczu. Ich atak jest wyjątkowo skuteczny, a defensywa solidna. Union Berlin ma problemy w znalezieniu drogi do bramki i nie radzi sobie najlepiej w obronie. Przewidujemy, że Leverkusen kontrolować będzie większość meczu.

Najbardziej Prawdopodobne Wyniki

  • Klub 1 Wygrywa (Remis Zwracany) – Jest to opcja, którą wielu typerów uważa za najbardziej prawdopodobną, ze względu na dominującą formę Leverkusen oraz słabszą postawę Union Berlin.
  • Klub 2 +0.50 (AH) – To kolejny typ, który zdobywa na popularności, biorąc pod uwagę formę Union Berlin oraz potencjalną niespodziankę w postaci remisu lub niewielkiej porażki.
  • Powyżej 2.5 Gola – Statystyki obu drużyn sugerują, że możemy spodziewać się meczu z kilkoma bramkami. Leverkusen ma imponujący atak, a Union Berlin ma problemy z utrzymaniem czystego konta.

Prognozy i strategie zakładów

  • Podwójna Szansa – Jeśli nie jesteś pewny wyniku, opcja podwójnej szansy (1X, 12, X2) może być dla Ciebie. Dzięki temu typowi możesz zwiększyć swoje szanse na wygraną.
  • Zakłady na Strzelców – Jeśli znasz formę poszczególnych graczy, warto zastanowić się nad zakładem na strzelca bramki. W przypadku Leverkusen warto zwrócić uwagę na Boniface Victora, który jest ich najlepszym strzelcem.
  • Handicap Azjatycki – Jeśli uważasz, że jedna z drużyn jest znacznie silniejsza, handicap azjatycki może być dobrym wyborem. Leverkusen wydaje się być faworytem tego meczu, więc zakład na ich zwycięstwo z minimalnym handicapem może być dobrym typem.

Podsumowanie

Mecz pomiędzy Leverkusen a Union Berlin zapowiada się emocjonująco. Leverkusen w świetnej formie i z imponującym atakiem będzie starał się zdobyć kolejne zwycięstwo. Union Berlin ma trudności w tym sezonie i będzie musiał stawić czoła silnemu rywalowi. Nasze typy bukmacherskie wskazują na możliwość zwycięstwa Leverkusen, ale warto również rozważyć inne opcje zakładów. Przypominamy, że powyższe kursy można znaleźć na platformie ETOTO.