fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Liberia – Gwinea Równikowa Typy, Kursy, Zakłady 20.11.2023

W najbliższych dniach czeka nas pasjonujące widowisko futbolowe pomiędzy drużynami Liberia i Gwinea Równikowa. Będzie to spotkanie eliminacyjne do Mistrzostw Świata rozgrywane w ramach grupy H strefy CAF. Przeanalizujmy oba zespoły, by lepiej zrozumieć czego możemy się spodziewać na boisku.

Analiza drużyn

Liberia – reprezentacja

Forma zespołu Liberii ostatnio pozostawia wiele do życzenia. Przegrali swoje ostatnie pięć meczy u siebie i nie odnieśli zwycięstwa od dziewięciu spotkań. Ostatnio, w meczu z Malawi, doznali porażki 0:1. Ta seria wyników powoduje, że Liberia stoi przed trudnym zadaniem w meczu z Gwineą Równikową. Ich skuteczność w ataku w pierwszej połowie jest dość słaba, ponieważ średnio zdobywają 0,4 gola, podczas gdy w tej samej części meczu tracą 0,7 gola.

Gwinea Równikowa

Forma zespołu Gwinei Równikowej jest znacznie lepsza. W swoim ostatnim meczu pokonali Namibię 1:0. Warto zauważyć, że Gwinea Równikowa nie przegrała żadnego z ostatnich siedmiu spotkań. Ich skuteczność w drugiej połowie meczu jest wysoka, zdobywając średnio 0,8 gola, przy traceniu tylko 0,2 gola.

Statystyki przedmeczowe

Obie drużyny mają dość różne statystyki, które mogą wpłynąć na przebieg tego spotkania. Liberia nie odniosła zwycięstwa od dziewięciu meczów, podczas gdy Gwinea Równikowa pozostaje niepokonana od siedmiu spotkań. Gwinea Równikowa ma również lepszą pozycję w tabeli eliminacji do Mistrzostw Świata w porównaniu do Liberii, która zanotowała jedno zwycięstwo i jedno nierozstrzygnięcie.

Liberia – Gwinea Równikowa: typy bukmacherskie

Prognozowany przebieg meczu

Patrząc na ostatnie wyniki i formę obu drużyn, można przewidzieć wyrównane spotkanie. Obie drużyny będą dążyć do zwycięstwa, aby zwiększyć swoje szanse na awans do Mistrzostw Świata.

Najbardziej prawdopodobne wyniki

 • Klub 1 Wygrywa (Remis = zwrot): Jest to typ, który wielu typerów uważa za najbardziej prawdopodobny, uwzględniając wyniki Liberii.
 • Klub 2 +0.50 (AH): To kolejny popularny typ, biorąc pod uwagę dobrą formę Gwinei Równikowej.
 • Powyżej 2.5 Gola: Statystyki obu drużyn sugerują, że możemy się spodziewać meczu z kilkoma bramkami.

Prognozy i strategie zakładów

 • Podwójna Szansa: Jeśli nie jesteś pewny wyniku, opcja podwójnej szansy (1X, 12, X2) może być dla Ciebie.
 • Zakłady na Strzelców: Jeśli znasz formę poszczególnych graczy, warto zastanowić się nad zakładem na strzelca bramki.
 • Handicap Azjatycki: Jeśli uważasz, że jedna z drużyn jest znacznie silniejsza, handicap azjatycki może być dobrym wyborem.

Jak typować mecz Liberia – Gwinea Równikowa?

Jeśli chodzi o kursy na mecz Liberia – Gwinea Równikowa, bukmacher ETOTO oferuje wiele interesujących opcji. Oto kilka spośród nich:

 • 1X2: Liberia: 3.15, X: 2.80, Gwinea Równikowa: 2.20
 • Podwójna szansa: 1X: 1.59, 12: 1.36, X2: 1.31
 • Remis = zwrot: Liberia: 2.23, Gwinea Równikowa: 1.56
 • Suma goli: 0: 6.50, 1: 3.15, 2: 2.80, 3: 3.90, 4: 6.75, 5: 14.00, 6+: 14.00
 • Gwinea Równikowa połowa z większą sumą goli: 1. połowa: 3.70, 2. połowa: 2.60, X: 2.23
 • 1. połowa – Liberia suma 0.5: Poniżej 0.5: 1.42, Powyżej 0.5: 2.65

Podsumowanie

Mecz między Liberią a Gwineą Równikową obiecuje emocje i zacięte zmagania na boisku. Pomimo niekorzystnej formy Liberii, Gwinea Równikowa również ma pewne trudności, zwłaszcza w pierwszej połowie meczu. Istnieje wiele typów zakładów, które można rozważyć, biorąc pod uwagę statystyki, formę drużyn i oferowane kursy przez ETOTO. Bez względu na wynik, fani piłki nożnej z pewnością będą mieć okazję do śledzenia ciekawego spotkania.

Adrian Jędrzejczyk

Adrian Jędrzejczyk

Content & SEO Specialist w ETOTO. Nie tylko fan sportu, ale też copywriter z wieloletnim doświadczeniem w branży zakładów bukmacherskich.