fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Liberia – Malawi Typy, Kursy, Zakłady 17.11.2023

W najbliższych dniach odbędzie się fascynujący mecz pomiędzy drużynami Liberia i Malawi. Będzie to starcie obu zespołów w ramach rozgrywek FIFA World Cup, Qualification CAF, Group H. Obie drużyny będą dążyć do zwycięstwa i zdobycia cennych punktów, które mogą zadecydować o ich szansach na awans do turnieju finałowego. Przedstawimy dokładną analizę obu drużyn, statystyki dotyczące ich formy oraz ciekawe typy bukmacherskie oferowane przez renomowanego bukmachera ETOTO.

Analiza drużyn

Liberia

Drużyna Liberia prezentuje słabą formę w ostatnich meczach. Ich ostatni występ przeciwko Maroko zakończył się porażką wynikiem 3:0. Jest to już czwarty mecz z rzędu, który Liberia przegrywa, a co więcej, drużyna ma na swoim koncie serię aż ośmiu spotkań bez zwycięstwa. Ich formacja ofensywna pozostawia wiele do życzenia, ponieważ zdobywają zaledwie 0,4 gola w pierwszej połowie i 0,5 gola w drugiej połowie. Na szczęście ich defensywa w pierwszej połowie wypada nieco lepiej, zezwalając na średnio 0,8 gola. Jednak trudno jest być optymistycznym, biorąc pod uwagę słabą formę drużyny i brak sukcesów na własnym boisku.

Malawi

Drużyna Malawi prezentuje stabilną formę w ostatnich meczach. Ich ostatni występ przeciwko Gwinei zakończył się remisem 2:2. Mają na swoim koncie jedno zwycięstwo, jeden remis i żadną porażkę w trzech ostatnich spotkaniach. W pierwszej połowie zdobywają średnio 0,1 gola, a w drugiej połowie 0,1 gola. Ich defensywa w pierwszej połowie jest stosunkowo solidna, zezwalając na średnio 0,5 gola. Oczywiście, jako solidna drużyna, Malawi będzie dążyć do wykorzystania słabej formy Liberii i zdobycia kolejnych cennych punktów.

Statystyki przedmeczowe

Przeanalizujmy teraz kilka istotnych statystyk, które mogą wpłynąć na przebieg meczu i decyzje bukmacherów. Liberia ma serię przegranych 4 meczy na własnym boisku i od 8 spotkań nie odniosła zwycięstwa. Oznacza to, że drużyna będzie desperacko dążyć do zakończenia tej złej passy i odrobienia strat. Jednak Malawi prezentuje stabilną formę i będzie chciało utrzymać tę postawę, aby zdobyć kolejne punkty.

Liberia – Malawi: typy bukmacherskie

Prognozowany przebieg meczu

Analizując statystyki obu drużyn, możemy przewidzieć wyrównane spotkanie. Obie drużyny mają problemy z ofensywą, ale Liberia ma nieco większe trudności. Możemy się spodziewać niskiego wyniku, a ewentualna wygrana będzie prawdopodobnie zadecydowana przez jedną bramkę.

Najbardziej prawdopodobne wyniki

  1. Klub 1 Wygrywa (Remis = zwrot) – Jest to opcja, którą wielu typerów uważa za najbardziej prawdopodobną, mając na uwadze słabą formę Liberii.
  2. Klub 2 +0.50 (AH) – To kolejny typ, który zdobywa na popularności, biorąc pod uwagę formę Malawi.
  3. Powyżej 2.5 Gola – Statystyki obu drużyn sugerują, że możemy spodziewać się meczu z kilkoma bramkami.

Prognozy i strategie zakładów

Jeśli nie jesteś pewny wyniku, warto rozważyć opcję podwójnej szansy (1X, 12, X2), co daje większe bezpieczeństwo. Jeśli znasz formę poszczególnych graczy, zakład na strzelca bramki może być dobrym wyborem. Jeśli uważasz, że jedna z drużyn jest znacznie silniejsza, handicap azjatycki może być ciekawą opcją.

Jak typować mecz Liberia – Malawi?

Kiedy decydujesz się na obstawianie meczu, warto zapoznać się z ofertą bukmachera ETOTO. Oferuje on różne promocje dla nowych i stałych graczy. Warto skorzystać z bonusów powitalnych oraz promocji sezonowych, które mogą zwiększyć Twoje szanse na wygraną. Sprawdź również zakłady na żywo, które pozwalają obstawiać mecz w trakcie trwania, dając Ci jeszcze większą kontrolę nad swoimi zakładami.

Podsumowanie

Mecz pomiędzy Liberią a Malawi zapowiada się interesująco. Obie drużyny będą dążyć do zdobycia cennych punktów w ramach rozgrywek FIFA World Cup, Qualification CAF, Group H. Liberia prezentuje słabą formę i ma na swoim koncie serię przegranych meczów, podczas gdy Malawi jest w dobrej kondycji. Analiza statystyk wskazuje na wyrównane spotkanie, z niskim wynikiem i prawdopodobnie jednobramkowym zwycięstwem. Ważne jest, aby korzystać z oferty bukmachera ETOTO, który oferuje różne promocje oraz szeroki wybór zakładów. Pamiętaj o dokładnej analizie formy obu drużyn, statystykach i dostępnych typach bukmacherskich, aby zwiększyć swoje szanse na sukces. Niezależnie od tego, na jaką drużynę się zdecydujesz, miej na uwadze odpowiedzialną grę i baw się dobrze!