fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Liechtenstein – Luksemburg Typy, Kursy, Zakłady 19.11.2023

W nadchodzącym meczu kwalifikacji Mistrzostw Europy w grupie J, 19 listopada zobaczymy starcie pomiędzy drużynami Liechtenstein i Luksemburg. To spotkanie zapowiada się interesująco, gdyż obie drużyny będą dążyć do zdobycia kolejnych punktów, które mogą zadecydować o awansie do turnieju. W tym artykule przyjrzymy się bliżej obu drużynom, przeanalizujemy statystyki oraz przedstawimy typy bukmacherskie, w tym kursy dostępne na ETOTO.

Analiza drużyn

Liechtenstein – reprezentacja

Drużyna Liechtenstein prezentuje słabą formę w tych kwalifikacjach, co wyraźnie widać w ich ostatnim meczu, w którym przegrali 0:2 z Portugalią. Jednakże, pomimo tego, że Liechtenstein zajmuje ostatnie miejsce w tabeli, warto zwrócić uwagę na ich najważniejszych piłkarzy. Wolfinger Sandro to najlepszy strzelec zespołu, który zdobył 1 gola w 7 meczach. Luchinger Simon, z kolei, wyróżnia się jako zawodnik z największą liczbą asyst. Warto jednak zauważyć, że drużyna Liechtenstein ma duże problemy w defensywie, tracąc aż 27 goli w tych kwalifikacjach, co jest najwyższą liczbą spośród wszystkich drużyn w grupie.

Luksemburg – reprezentacja

Zespół Luksemburga prezentuje o wiele lepszą formę niż ich przeciwnik. W ich ostatnim meczu pokonali Bośnię i Hercegowinę aż 4:1, co dowodzi ich zdolności ofensywnych. Najlepszym strzelcem Luksemburga jest Rodrigues Gerson, który już zdobył 4 gole w 6 meczach. Martins Christopher z kolei prowadzi w liczbie asyst dla swojej drużyny. Warto również zauważyć, że Luksemburg ma solidną obronę, tracąc zaledwie 19 goli w tych kwalifikacjach.

Statystyki przedmeczowe

Analizując statystyki obu drużyn, możemy zauważyć pewne tendencje. Liechtenstein ma najgorszy bilans w grupie w kategorii goli strzelonych i straconych, zdobywając zaledwie 1 gola i tracąc aż 27. Natomiast Luksemburg ma znacznie lepszy bilans, zdobywając 12 goli i tracąc 19. Luksemburg również dominuje pod względem celnych strzałów na bramkę, wykonując ich przeciętnie 3.9 na mecz, podczas gdy Liechtenstein zaledwie 1.2. W posiadaniu piłki, Luksemburg ma przewagę, osiągając średni wynik 49.1%, podczas gdy Liechtenstein 32.1%. Warto również zauważyć, że obie drużyny otrzymały do tej pory więcej żółtych kartek niż czerwonych.

Liechtenstein – Luksemburg: typy bukmacherskie

Prognozowany przebieg meczu

W tym spotkaniu możemy spodziewać się dynamicznej gry, ale z przewagą drużyny Luksemburga. Mają lepszą formę i efektywność w ataku, co może przynieść im zwycięstwo. Jednakże, Liechtenstein ma potencjał do zdobycia gola, dlatego też należy oczekiwać bramek z obu stron.

Najbardziej prawdopodobne wyniki

Na podstawie analizy danych i kursów dostępnych na ETOTO, przedstawiamy najbardziej prawdopodobne wyniki tego meczu:

  • Klub 1 Wygrywa (Remis = zwrot) – Jest to opcja, która wielu typerów uważa za najbardziej prawdopodobną.
  • Klub 2 +0.50 (AH) – To kolejny typ, który zdobywa na popularności, biorąc pod uwagę dobrą formę Club Brugge.
  • Powyżej 2.5 Gola – Statystyki obu drużyn sugerują, że możemy spodziewać się meczu z kilkoma bramkami.

Prognozy i strategie zakładów

Jeżeli chodzi o promocje bukmacherskie, ETOTO oferuje różne bonusy dla nowych i stałych graczy. Warto zwrócić uwagę na bonusy powitalne oraz różnego rodzaju promocje sezonowe, które mogą zwiększyć Twoje szanse na wygraną.

Podczas obstawiania tego meczu, warto wziąć pod uwagę kilka strategii zakładów:

  • Podwójna Szansa – Jeżeli nie jesteś pewien wyniku, opcja podwójnej szansy (1X, 12, X2) może być dla Ciebie.
  • Zakłady na Strzelców – Znasz formę poszczególnych graczy? Warto zastanowić się nad zakładem na strzelca bramki.
  • Handicap Azjatycki – Jeżeli uważasz, że jedna z drużyn jest znacznie silniejsza, handicap azjatycki może być dobrym wyborem.

Podsumowanie

W meczu kwalifikacji Mistrzostw Europy pomiędzy Liechtenstein a Luksemburg można oczekiwać ciekawej rywalizacji. Drużyna Liechtenstein prezentuje słabą formę, zwłaszcza w defensywie, podczas gdy Luksemburg ma znacznie lepszy bilans i dobrze zorganizowaną obronę. Nasze typy bukmacherskie wskazują na pewne zwycięstwo Luksemburga, ale należy również spodziewać się bramek z obu stron. Jeśli zdecydujesz się obstawiać ten mecz na ETOTO, pamiętaj, że firma oferuje różnorodne promocje, które mogą zwiększyć Twoje szanse na wygraną.