fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Liechtenstein – Portugalia Typy, Kursy, Zakłady 16.11.2023

Intrygujący pojedynek piłkarski na horyzoncie! 16 listopada, Mistrzostwa Europy przenoszą nas na Rheinpark Stadion w Vaduz, LIE, gdzie Liechtenstein podejmie Portugalię w 9 kolejce Kwalifikacji, Grupy J. Czy niespodziewane szanse stworzą niespodziewane rezultaty? Rozważmy to, korzystając z danych oferowanych przez popularnego bukmachera, ETOTO.

Analiza drużyn

Reprezentacja Liechtensteinu w piłce nożnej

Liechtenstein jest drużyną, która miewa chwilami trudności. Ich forma ostatnich tygodni może być określana jako słabiająca, co najlepiej ilustruje wynik ich ostatniego meczu – przegrana 4:0 z Islandią. Chowają za sobą potencjał, gdyż mimo niekorzystnych statystyk, mieli niektórych graczy, którzy potrafili zdobywać punkty. Wolfinger Sandro, na przykład, zdobył goła w ciągu swoich 7 meczów.

Reprezentacja Portugalii

Z drugiej strony, Portugalia jest w znakomitej formie i pędzi przez tę rundę eliminacji jak burza. Pokazując swoją siłę w ostatnim meczu przeciwko Bośni i Hercegowinie, wygrali dosyć zdecydowanie, zdobywając 5 bramek przy zerowej odpowieści przeciwnika. Co więcej, Cristiano Ronaldo, ikona futbolu, imponuje swoim wkładem w drużynę, strzelając 9 goli w 7 meczach i dorzucając 3 asysty.

Statystyki przedmeczowe

Zwracając uwagę na statystyki, między tymi dwiema drużynami jest zdecydowana różnica. Podczas gdy Portugalia jest na 8 miejscu na 8 możliwych, Liechtenstein jest w tyle, zajmując ostatnie miejsce w tabeli. Portugalczycy zimponowali, zdobywając łącznie 32 bramki, podczas gdy Liechtenstein zdołał zdobyć jedynie jednego gola. Nie można jednak zignorować pozostałych statystyk, które biorą pod uwagę strzały celne, strzały niecelne, strzały zablokowane, rzuty rożne czy posiadanie piłki. Tutaj również Portugalia bije Liechtenstein na głowę niemal we wszystkich kategoriach.

Liechtenstein – Portugalia: typy bukmacherskie

Prognozowany przebieg meczu

Z danych dostępnych na platformie ETOTO wynika, że Portugalia jest favoritem spotkania. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że wystąpi wiele bramek, szczególnie ze strony Portugalii.

Najbardziej prawdopodobne wyniki

Prowadząc analizę kursów bukmacherskich ETOTO, możemy zauważyć, że najbardziej prawdopodobnym wynikiem jest wygrana Portugalii (kurs 1.01). Być może warto również zwrócić uwagę na kurs „Powyżej 2.5 gola” (kurs 1.08).

Prognozy i Strategie Zakładów

Na ETOTO znajdziemy dużą liczbę propozycji zakładów. Możliwością jest skorzystanie z opcji „Handicap 1:0” (kurs 1.04 na Portugalię). Ta opcja nadaje się świetnie dla osób, które uważają, że Portugalia jest o wiele silniejsza.

Jak typować mecz Liechtenstein – Portugalia?

„Blokada” Portugalia wydaje się być najbardziej prawdopodobnym scenariuszem, ale dla chcących pokusić się o nieco ryzyka, ETOTO oferuje opcję „Podwójna Szansa” lub zakłady na strzelców. Znamy już dobrze formę Cristiana Ronaldo, być może warto obstawić go jako strzelca bramki?

Podsumowanie

To spotkanie ma wielki potencjał by dostarczyć niezapomnianych emocji. Każdy zakład na jakikolwiek wynik to gra z przeciwnościami. Ale warto pamiętać, że czasami, to właśnie underdog tworzy największą historię. Bez względu na to, jak zdecydujesz się obstawić ten mecz, pamiętaj, że najważniejsza jest zabawa. Niech najlepsza drużyna wygra! Happy betting na platformie ETOTO!

Adrian Jędrzejczyk

Adrian Jędrzejczyk

Content & SEO Specialist w ETOTO. Nie tylko fan sportu, ale też copywriter z wieloletnim doświadczeniem w branży zakładów bukmacherskich.