fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Liga Konferencji Europy Gdzie oglądać mecze na żywo i za darmo w internecie

Liga Konferencji Europy to nowa inicjatywa UEFA, która zyskuje na popularności, zwłaszcza w Polsce. Jest to liga, która ma na celu wsparcie mniejszych klubów i rozszerzenie udziału w europejskich rozgrywkach. W Polsce zainteresowanie jest szczególnie wysokie, ze względu na udział polskich drużyn. Ale gdzie można oglądać te emocjonujące mecze? Oto kompleksowy przewodnik.

Gdzie Oglądać: Platformy Streamingowe

Viaplay: Główny Gracz na Rynku

Viaplay to platforma, która posiada wyłączne prawa do transmisji meczów Ligi Konferencji Europy w Polsce na lata 2021/22-2023/24. Nie jest dostępna na kablówce ani telewizji satelitarnej, ale można ją oglądać za pośrednictwem aplikacji na Smart TV, telefonach, tabletach i konsolach. Koszt subskrypcji to 34 PLN miesięcznie, ale Viaplay oferuje również 30-dniowy darmowy dostęp do meczów na żywo.

Opcje Darmowe: Niestety, Brak

Niestety, nie ma darmowych transmisji telewizyjnych dla Ligi Konferencji Europy w Polsce. Viaplay ma wyłączność na te mecze, co oznacza, że nie można ich oglądać za darmo na żadnej innej platformie.

Gdzie Oglądać: Telewizja

TVP: Sublicencja dla Polskich Meczów

Viaplay sublicencjonowało prawa do transmisji polskich meczów na TVP. Oznacza to, że jeśli jesteś zainteresowany tylko polskimi drużynami, TVP może być dla Ciebie opcją.

Polsat Sport i Inne: Brak Praw

Inne stacje telewizyjne, takie jak Polsat Sport, nie mają praw do transmisji meczów Ligi Konferencji Europy. Jednak mogą one nadawać inne wydarzenia sportowe, takie jak mecze Ligi Mistrzów czy Ligi Europy.

Zakłady Sportowe: ETOTO

Jeśli chodzi o zakłady sportowe, ETOTO jest jedyną platformą, którą mogę polecić. Oferuje ona różne opcje zakładów na mecze Ligi Konferencji Europy, ale nie oferuje transmisji na żywo.

Podsumowanie

Jeśli jesteś fanem piłki nożnej i chcesz śledzić mecze Ligi Konferencji Europy, Viaplay jest obecnie najlepszą opcją w Polsce. Oferuje ona kompleksową ofertę, która pozwala na oglądanie wszystkich meczów na różnych urządzeniach. Dla tych, którzy są zainteresowani tylko polskimi drużynami, TVP może być alternatywą. Niestety, nie ma darmowych opcji, ale 30-dniowy darmowy okres próbny na Viaplay może być dobrym początkiem. Jeśli jesteś zainteresowany zakładami sportowymi, ETOTO jest platformą, którą warto rozważyć.

POLECANE

Banner