fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Liga Mistrzów – gdzie oglądać? 

Jak co roku kibice futbolu mogą obchodzić święto, obserwując zmagania w najbardziej prestiżowym turnieju zespołów międzyklubowych. Rekordową oglądalnością w Polsce cieszył się finał LM w 2013 roku, kiedy to ówczesna „polska trójka z Dortmundu” zagrała o trofeum z Bawarczykami – odnotowano, że spotkanie zostało wyemitowane na prawie 8 mln odbiorników (źródło: sport.pl). Wraz z rozwojem platform VOD i powszechnym dostępem do Internetu praktycznie każdy może uczestniczyć online w dowolnie wybranym meczu – zarówno ligowym, jak i w rozgrywkach międzynarodowych. Dowiedz się, gdzie oglądać Ligę Mistrzów, przechodząc do dalszej części artykułu.

Liga Mistrzów – gdzie transmisje za darmo?

W praktyce za każdy mecz Ligi Mistrzów obejrzany w TV lub komputerze trzeba zapłacić. Wszyscy widzowie bowiem muszą opłacać abonament telewizyjny i płacić za dostęp do sieci.

Aby oglądać mecze bez ponoszenia dodatkowych kosztów, można skorzystać ze stron internetowych, gdzie klikając w link przyporządkowany danemu wydarzeniu, użytkownik przekierowywany jest na witrynę z transmitowanym meczem. Należy jednak wziąć pod uwagę, że jakość obrazu, a także ciągłość transmisji jest na niezaprzeczalnie niższym poziomie, niż w przypadku płatnych pakietów programów telewizyjnych i platform streamingowych.

Gdzie oglądać mecz Ligi Mistrzów? Zdecydowana większość Polaków może liczyć na jeden mecz w każdą środę w Telewizji Polskiej. To mało, biorąc pod uwagę liczbę spotkań w całym LM – 138. Niemniej TVP zdobyła minimum praw do transmisji wybranego meczu, dzięki czemu każdy posiadacz telewizora będzie mógł zobaczyć bez ponoszenia dodatkowych opłat jedno spotkanie tygodniowo.

Prestiżowa Liga Mistrzów – gdzie oglądać w TV?

Prawa do transmisji meczów Ligi Mistrzów został zarezerwowany przez Polsat, a także po części przez TVP. O ile w Polsacie będzie można zobaczyć wszystkie 138 meczów LM, o tyle w TVP widzowie będą musieli zaspokoić sportowe potrzeby jednym meczem kolejki.

Gdzie oglądać LM w Cyfrowym Polsacie?

Polsat zadbał o sportowe emocje i wykupił na wyłączność licencję, dzięki której ma prawo transmitować wszystkie mecze Ligi Mistrzów w TV do 2024 roku w Polsce. Zmagania najlepszych piłkarzy globu będzie można oglądać w serwisach PPV Polsat Sport Premium dostępnych w Polsat Box – dawniej Cyfrowym Polsacie.

Cotygodniowa Liga Mistrzów w TVP – gdzie oglądać?

Telewizja Polska ma sublicencję, zgodnie z którą posiada prawo do emisji jednego meczu odbywającego się w środę – od czasu do czasu TVP umożliwia swoim widzom wybór spotkania i przeprowadza ankietę, na podstawie której transmitowany jest najciekawszy według kibiców mecz kolejki. Z reguły pojedynek piłkarski pokazywany jest w programie pierwszym TVP i/lub TVP Sport od godziny 20:55.

Liga Mistrzów – gdzie obejrzeć w Internecie?

Posiadacze Smart TV i urządzeń mobilnych mogą czuć się bezpiecznie. Dostęp do rozgrywek można bowiem nabyć poprzez wykupienie sieci korzystających z NC+ lub też wspomnianego Polsat Box, który zastąpił Ipla TV.

Za pośrednictwem aplikacji lub po wybraniu strony www użytkownicy Internetu poczują dawkę emocji, płacąc miesięcznie od 20 do 40 zł.

Poczuj piłkarskie emocje i zagraj o najwyższą stawkę z Etoto!

Wygraj Ligę Mistrzów na swój sposób. Zagraj z zakładami bukmacherskimi Etoto i wybierz faworytów turnieju. Załóż konto w kilku szybkich i prostych krokach. Odbierz bonusy na start. Nie możesz z nich skorzystać? Napisz do nas za pośrednictwem wygodnego czatu online. Ściągnij aplikację mobilną na telefon, aby mieć dostęp do aktualnych kursów. Poznaj nasze zakłady sportowe, zakłady live, sporty wirtualne lub wybierz grę w karty.

POLECANE

Banner