fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Lille – Toulouse Typy, Kursy, Zakłady 12.11.2023

W nadchodzącym meczu pomiędzy Lille a Toulouse możemy spodziewać się wielkiej rywalizacji na boisku. To starcie odbędzie się na legendarnym Stade Pierre Mauroy w Lille, Francja. Oba zespoły mają swoje cele i będą dążyć do 3 punktów, aby zwiększyć swoje szanse na sukces w wyścigu o tytuł Ligue 1. Zanim jednak przejdziemy do analizy obu drużyn i typów bukmacherskich, przyjrzyjmy się bliżej ich ostatnim wynikom i statystykom.

Analiza drużyn

Lille

Lille to jedna z czołowych drużyn w lidze, zajmująca obecnie 5. pozycję w tabeli. Ich forma jest dobra, chociaż w ostatnim meczu zremisowali 1:1 z Slovanem Bratysława. Mimo tego wyniku, Lille ma solidną defensywę i zdecydowanie potrafi się bronić. Zespół ze sporym zwycięstwem na swojej koncie – 5 na 11 meczów – ma również przewagę w ataku. Ich najskuteczniejszym strzelcem jest Diakite Bafode, który zdobył już 3 gole w 8 meczach. Jeśli Lille utrzyma dobrą formę, mają duże szanse na zwycięstwo w tym meczu.

Toulouse

Toulouse nie ma łatwego zadania przed sobą. Zajmują 14. miejsce w tabeli i forma drużyny jest słaba. W ich ostatnim meczu przegrali 3:2 z Liverpoolem, co tylko zwiększa ich frustrację. Jednak to nie oznacza, że nie można ich lekceważyć. Mimo że ich bilans to tylko 2 zwycięstwa na 11 meczów, mają zdolność do stwarzania zagrożeń dla obrony przeciwnika. Aboukhlal Zakaria jest ich najlepszym strzelcem, zdobywając 3 gole w 5 meczach. Toulouse będzie musiało pokazać swoje umiejętności, jeśli chcą zdobyć punkty w tym meczu.

Statystyki przedmeczowe Lille – Toulouse

Przed przystąpieniem do typowania wyniku, zerknijmy na kilka istotnych statystyk dotyczących obu drużyn. Liczby czasami mówią więcej niż słowa, dlatego poznajmy kluczowe dane statystyczne.

 • Całkowita liczba strzelonych goli – LILLE: 14 / TOULOUSE: 12
 • Łączna liczba straconych goli – TOULOUSE: 10 / TOULOUSE: 15
 • Strzały celne – LILLE: 4.6 / TOULOUSE: 4.6
 • Strzały niecelne – LILLE: 3.3 / TOULOUSE: 2.9
 • Strzały zablokowane – LILLE: 2.7 / TOULOUSE: 2.4
 • Rzuty rożne – LILLE: 4.8 / TOULOUSE: 3.6
 • Posiadanie piłki % – LILLE: 57.4 / TOULOUSE: 49.0

Gdy spojrzymy na te statystyki, możemy zauważyć, że Lille ma przewagę w wielu kategoriach, takich jak bramki strzelone i bramki tracące. Ich atak jest bardziej skuteczny, a obrona stabilna. Toulouse musi zdecydowanie poprawić swoją grę, jeśli chce konkurować z tak utalentowanym przeciwnikiem.

Lille – Toulouse: typy bukmacherskie

Prognozowany przebieg meczu

Biorąc pod uwagę statystyki oraz formę obu drużyn, możemy przewidzieć, że mecz będzie pełen emocji. Lille ma przewagę, ale Toulouse będzie walczyć, aby zyskać nieoczekiwane punkty. Oczekujemy meczu z dużą ilością strzałów i bramek. Obydwie drużyny będą chciały udowodnić swoją siłę i ofensywną skuteczność.

Najbardziej Prawdopodobne Wyniki

Analizując wszystkie czynniki, nasze najbardziej prawdopodobne wyniki to:

 • Klub 1 Wygrywa (Remis Zwracany) – Jest to opcja, którą wielu typerów uważa za najbardziej prawdopodobną.
 • Klub 2 +0.50 (AH) – To kolejny typ, który zdobywa na popularności, biorąc pod uwagę formę Toulouse.
 • Powyżej 2.5 Gola – Statystyki obu drużyn sugerują, że możemy spodziewać się meczu z kilkoma bramkami.

Prognozy i strategie zakładów

Jeśli chodzi o zakłady na ten mecz, istnieją różne strategie, które można przyjąć. Oto kilka propozycji:

 • Podwójna Szansa – Jeśli nie jesteś pewien wyniku, opcja podwójnej szansy (1X, 12, X2) może być dla Ciebie.
 • Zakłady na Strzelców – Jeśli znasz formę poszczególnych graczy, warto zastanowić się nad zakładem na strzelca bramki.
 • Handicap Azjatycki – Jeśli uważasz, że jedna z drużyn jest znacznie silniejsza, handicap azjatycki może być dobrym wyborem.

Podsumowanie

Nadchodzący mecz pomiędzy Lille a Toulouse przysporzy nam wielkich emocji. Oba zespoły będą walczyć o 3 punkty, ale Lille ma przewagę jako mocniejsza drużyna. Przyjrzelismy się statystykom obu zespołów oraz omówiliśmy proponowane typy bukmacherskie. Warto skorzystać z promocji oferowanych przez ETOTO, tak aby zwiększyć swoje szanse na wygraną. Niezależnie od wyniku, możemy oczekiwać wspaniałego widowiska na Stade Pierre Mauroy. Cieszmy się meczem i trzymajmy kciuki za naszych ulubionych zespołów!