fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Logrones – Valencia Typy, Kursy, Zakłady 02.11.2023

Dziś pragnę zwrócić Waszą uwagę na jedno z najciekawszych spotkań tej kolejki w rozgrywkach Copa del Rey. Derbowe starcie pomiędzy UD Logrones a Valencią obiecuje niesamowite emocje i wyrównaną walkę na boisku. Jeszcze przed przystąpieniem do analizy obu drużyn, warto zerknąć na promocje, jakie oferuje bukmacher ETOTO dla wszystkich fanów sportowych zakładów.

Analiza drużyn

Logrones

Drużyna UD Logrones prezentuje bardzo dobrą formę w ostatnich spotkaniach. Ich ostatni mecz z Arenas Club Getxo zakończył się imponującym wynikiem 5:1 na ich korzyść. Zespół ten posiada również bardzo dobrą passę, która wpływa na ich pewność siebie.

Valencia

W przeciwieństwie do UD Logrones, drużyna Valencia ma ostatnio trudności z uzyskiwaniem dobrych rezultatów. Ich ostatni mecz z Atletico Bilbao zakończył się remisem 2:2. Mimo tego, ich forma jest na niższym poziomie niż u ich dzisiejszego rywala.

Statystyki

Przeglądając statystyki obu drużyn, możemy dostrzec pewne ciekawe fakty. Skupmy się jednak na tych, które odnoszą się bezpośrednio do dzisiejszego spotkania.

W pierwszej połowie meczu, UD Logrones zdobywa średnio 0.8 gola, podczas gdy Valencia osiąga wynik 0.6 gola. Jeśli chodzi o gole dopuszczone, UD Logrones traci średnio 0.2 gola, a Valencia 0.6 gola. Różnica goli w pierwszej połowie wynosi +0.6 dla UD Logrones, co wskazuje na ich ofensywną grę w pierwszych 45 minutach meczu.

Drugą połowę UD Logrones i Valencia rozpoczynają z wynikiem 0.6 gola na korzyść obu drużyn. Jeśli chodzi o gole dopuszczone, UD Logrones traci średnio 0.1 gola, a Valencia 0.6 gola. Wynika z tego, że obie drużyny są w stanie zdobywać gole również w drugiej części spotkania.

Typy Bukmacherskie

Prognozowany przebieg meczu

Analizując wszystkie dostępne informacje, można przewidzieć, że UD Logrones będzie miało przewagę, szczególnie w pierwszej połowie meczu. Ich ofensywa ma większe szanse zdobycia gola, a defensywa ma mniejsze prawdopodobieństwo oddania bramki.

Najbardziej Prawdopodobne Wyniki

Zakładając, że UD Logrones będzie dominować w pierwszej połowie, możemy przewidzieć, że wynik 1:0 lub 2:1 na korzyść Logrones jest najbardziej prawdopodobny. Jednakże, Valencia również ma swoje atuty i może zdobyć gola, co prowadzi do różnych wariantów wyników.

Prognozy i strategie zakładów

Biorąc pod uwagę kursy bukmacherskie na mecz udostępnione przez ETOTO, nasze typy bukmacherskie są następujące:

– 1X2: UD Logrones: 8.56, Remis: 5.32, Valencia: 1.32
– Handicap Azjatycki: UD Logrones +1.5: 1.78

Typując na korzyść UD Logrones, kurs 8.56 daje nam potencjał na dużą wygraną w przypadku ich sukcesu. Jednak warto też rozważyć zakład handicap azjatycki, który pozwala na zwiększenie naszych szans na sukces, nawet jeśli drużyna przegra.

Jak Grać?

Jeżeli nie jesteś pewien wyniku, opcja podwójnej szansy (1X, 12, X2) dostępna na stronie ETOTO może być dla Ciebie. Pozwala ona na obstawienie dwóch wyników jednocześnie, co zwiększa Twoje szanse na wygraną.

Zakłady na strzelców to również popularny wybór. Jeśli znasz formę poszczególnych graczy, warto zastanowić się nad obstawieniem, który z nich strzeli gola w trakcie meczu.

Jeżeli uważasz, że jedna z drużyn jest znacznie silniejsza od drugiej, handicap azjatycki jest dobrym wyborem. Pozwala on na zmodyfikowanie wyniku meczu poprzez dodanie/mniejszenie punktów startowych dla słabszej/dzielnej drużyny.

Podsumowanie

Mecz pomiędzy UD Logrones a Valencią zapowiada się niezwykle interesująco. Obie drużyny mają swoje mocne strony, które mogą wpłynąć na wynik spotkania. Analizując statystyki oraz kursy bukmacherskie udostępnione przez ETOTO, nasze typy bukmacherskie są następujące:

– Zwycięstwo UD Logrones: kurs 8.56
– Handicap Azjatycki: UD Logrones +1.5: kurs 1.78

Bądź na bieżąco z naszymi typami bukmacherskimi oraz wykorzystaj promocje dostępne na stronie ETOTO, aby zwiększyć swoje szanse na wygraną. Przygotuj się na emocjonujący mecz i miej nadzieję na korzystny wynik dla swojej drużyny!