fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Lorient – Montpellier Typy, Kursy, Zakłady 01.10.2023

Witajcie, miłośnicy sportu! Dziś mamy dla was szczególną propozycję, a mianowicie analizę nadchodzącego meczu między drużynami Lorient i Montpellier. Przedstawiamy wam najważniejsze informacje o obu zespołach, statystyki, typy bukmacherskie oraz aktualne kursy na spotkanie dostępne na platformie ETOTO. Czy jesteście gotowi na doznania sportowych emocji? Czas przejść do analizy!

Analiza drużyn

Lorient

Drużyna Lorient ma za sobą niezbyt udany początek sezonu. Zajmuje aktualnie 15. miejsce w tabeli, z jednym zwycięstwem, trzema porażkami i dwoma remisami w sześciu rozegranych meczach. Choć ich wyniki nie są oszałamiające, warto zauważyć, że w ostatnim starciu z Nantes pokazali swoją potęgę ofensywną, zdobywając aż pięć bramek. Ich najskuteczniejszym strzelcem jest Romain Faivre, który w sześciu meczach zdołał wpisać się na listę strzelców aż trzy razy. Warto zwrócić uwagę także na Doucoure Sirine Ckene, który mocno przyczynił się do gry zespołu swoimi asystami.

Montpellier

Druga drużyna, czyli Montpellier, również nie może pochwalić się fenomenalnymi rezultatami. Zajmują aktualnie 14. miejsce, z jednym zwycięstwem, trzema porażkami i dwoma remisami w sześciu rozegranych meczach. Ich ostatnie spotkanie z Rennes zakończyło się bezbramkowym remisem. Najlepszym strzelcem zespołu jest Al-Taamari Mousa, który ma na koncie trzy gole. Warto zauważyć, że Montpellier nie jest drużyną ofensywną, gdyż strzelili dotychczas tylko dziewięć bramek. Jednak mają przewagę w statystykach strzałów celnych, które wynoszą 4,7 na mecz.

Statystyki

Przedstawiając kilka istotnych statystyk, nie możemy nie wspomnieć o tym, że dotyczą one tylko rozgrywek Ligue 1.

Lorient:
– Ilość meczy: 6
– Pozycja w tabeli: 15
– Zwycięstwa: 1
– Porażki: 3
– Remisy: 2
– Gole zdobyte: 10
– Gole stracone: 12

Montpellier:
– Ilość meczy: 6
– Pozycja w tabeli: 14
– Zwycięstwa: 1
– Porażki: 3
– Remisy: 2
– Gole zdobyte: 9
– Gole stracone: 9

Statystyki dostarczają nam informacji o tym, że obie drużyny mają podobne wyniki w sezonie. Jednak Lorient ma słabszą różnicę bramek w porównaniu do Montpellier.

Typy Bukmacherskie

Prognozowany przebieg meczu

Patrząc na formę obu drużyn, można oczekiwać wyrównanego spotkania. Zarówno Lorient, jak i Montpellier mają słabe wyniki i muszą zdecydowanie popracować nad swoją skutecznością.

Najbardziej Prawdopodobne Wyniki

Analizując obecną sytuację, najbardziej prawdopodobnym wynikiem wydaje się być remis. Oba zespoły mają podobną liczbę remisów w swoich statystykach, dlatego nie można ich całkowicie zignorować.

Prognozy i Strategie Zakładów

Oglądając wcześniejsze występy obu drużyn, można zauważyć, że mają znacznie lepsze wyniki w defensywie niż w ofensywie. Dlatego zakład na mniej niż 2,5 gola może być dobrym wyborem.

Ze względu na słabe wyniki Montpellier, Lorient może mieć przewagę na swoim boisku. Opcja „Podwójna Szansa” na zwycięstwo Lorient lub remis (1X) może się opłacić.

Jak Grać?

Podwójna Szansa – Jeśli nie jesteś pewien wyniku, opcja podwójnej szansy (1X, 12, X2) może być dla Ciebie.

Zakłady na Strzelców – Jeśli znasz formę poszczególnych graczy, warto zastanowić się nad zakładem na strzelca bramki.

Handicap Azjatycki – Jeśli uważasz, że jedna z drużyn jest znacznie silniejsza, handicap azjatycki może być dobrym wyborem.

Podsumowanie

Nadchodzący mecz między Lorient a Montpellier zapowiada się interesująco. Obie drużyny mają podobne statystyki i potrzebują zdobyć punkty, aby poprawić swoje pozycje w tabeli. Warto zainteresować się zakładami na mniej niż 2,5 gola oraz opcją Podwójnej Szansy na zwycięstwo Lorient lub remis. Wszystkie te zakłady są dostępne na stronie bukmachera ETOTO, który oferuje różne bonusy dla nowych i stałych graczy. Dajcie się porwać emocjom i ulokujcie swoje zakłady na ten mecz!