fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Luton – Burnley Typy, Kursy, Zakłady 03.10.2023

Witajcie kochani miłośnicy sportowych emocji! Dzisiaj pragniemy przedstawić Wam analizę jednego z ciekawszych meczów drugiej kolejki Premier League, w którym zmierzą się drużyny Luton i Burnley. Oba zespoły mają za sobą niezbyt udane początki sezonu, dlatego każdy punkt jest dla nich bezcenny. Czyżby ta konfrontacja była szansą na odwrócenie swojej formy? Przekonajmy się!

Analiza drużyn

Luton

W tej rundzie Luton zajmuje 17. miejsce w tabeli, po zdobyciu jednego zwycięstwa, jednej porażki i czterech remisów. Ich bilans bramkowy wynosi 5 strzelonych goli i 12 straconych. Warto zwrócić uwagę na niezawodnego napastnika o imieniu Morris Carlton, który zdobył 3 bramki w 6 meczach. Ponadto, skrzydłowy Alfie Doughty jest liderem zespołu jeśli chodzi o asysty. Mimo że ich forma jest obecnie słaba, to z pewnością będą chcieli wykorzystać atut własnego boiska i zrewanżować się za ostatnie porażki.

Burnley

Z kolei Burnley zajmuje 19. miejsce w tabeli, po sześciu meczach bez zwycięstwa. Zdobyli zaledwie 4 gole i stracili 15, co czyni ich ofensywnie najsłabszą drużyną w lidze. Ich najlepszym strzelcem jest Lyle Foster, który zdobył 2 bramki w 4 meczach. Na uwagę zasługuje również pomocnik Johann Gudmundsson, który notuje najwięcej asyst w zespole. Po nieudanych pierwszych kolejkach, Burnley będzie desperacko walczyć o pierwsze zwycięstwo.

Statystyki

Przejdźmy teraz do kilku ważnych statystyk, które mogą wpłynąć na wynik tego spotkania. Luton w ostatnich meczach miał przewagę w posiadaniu piłki wynoszącą 34,3%, podczas gdy Burnley osiągnęło wynik 51,3%. Jeśli chodzi o dokładność strzałów, Luton odnotował 2,5 celnych strzałów na mecz, a Burnley 2,7. Natomiast liczba celnych strzałów, które zostały zablokowane przez przeciwnika oscyluje wokół 2,2 dla Luton i 2,5 dla Burnley.

Typy Bukmacherskie

Prognozowany przebieg meczu

Analizując te liczby, można oczekiwać wyrównanego spotkania, z niewielką przewagą Burnley pod względem posiadania piłki. Przewidujemy też, że obie drużyny będą miały trudności w oddawaniu celnych strzałów na bramkę przeciwnika.

Najbardziej Prawdopodobne Wyniki

Na podstawie Buchmacherskich kursów udostępnionych przez ETOTO, wygląda na to, że najbardziej prawdopodobnym wynikiem tego spotkania jest remis, którego kurs wynosi 1.93. Jeśli jednak jesteś odważny i skłonny zaryzykować, to bukmacherzy sugerują także kursy 2.77 na zwycięstwo Luton i 2.67 na zwycięstwo Burnley.

Prognozy i Strategie Zakładów

Jeśli chodzi o strategie zakładów, można rozważyć kilka opcji. Jeśli nie jesteś pewien wyniku, opcja podwójnej szansy (1X, 12, X2) może być dla Ciebie. Bukmacherzy oferują kursy 1.49 na 1X, 1.35 na 12 i 1.46 na X2. Jeśli jesteś zainteresowany indywidualnymi osiągnięciami zawodników, możesz obstawić liczbę podań Joshuy Brownhilla. Bukmacher ETOTO oferuje kursy takie jak 1.46 na 40+ podań, 1.77 na 44+ podań, 2.15 na 48+ podań itd.

Jak Grać?

Handicap Azjatycki może być także dobrym wyborem, zwłaszcza jeśli uważasz, że jedna z drużyn jest znacznie silniejsza. Zachęcamy Cię do zapoznania się z kursami na ten rodzaj zakładu na platformie ETOTO.

Podsumowanie

Nadchodzące spotkanie pomiędzy Luton i Burnley zapowiada się ciekawie. Luton będzie chciało wykorzystać atut własnego boiska i przypieczętować swoje pierwsze zwycięstwo, podczas gdy Burnley będzie desperacko walczyć o punkty. Analizując statystyki, kursy bukmacherskie i strategie zakładów, warto zastanowić się nad obstawieniem remisu lub zwycięstwa jednego z zespołów. Niezależnie od wyniku, tegoroczny sezon Premier League przyniesie nam mnóstwo emocji i niespodzianek!