fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Maccabi Haifa – Panathinaikos Typy, Kursy, Zakłady 05.10.2023

Mecz Maccabi Haifa – Panathinaikos w UEFA Lidze Europy, Grupa F zapowiada się niezwykle interesująco. Drużyny te spotkały się już raz, a teraz ich ścieżki krzyżują się ponownie. W tym artykule dokładnie przyjrzymy się obu drużynom, przeanalizujemy ich statystyki oraz zaprezentujemy prognozy bukmacherskie na to spotkanie.

**Analiza drużyn**
Na pierwszy rzut oka można stwierdzić, że drużyna Maccabi Haifa ma niezłe szanse na wygraną, zwłaszcza biorąc pod uwagę ich dobrą formę. Zespół zajmuje 4. miejsce w tabeli i nie doznał jeszcze żadnej porażki w ostatnich 8 meczach u siebie. Ich ostatni mecz przeciwko drużynie Netanya zakończył się zwycięstwem 3:2. Drużyna ta jest niezwykle skuteczna w ataku, strzeliła już 2 gole w tych rozgrywkach.

Z drugiej strony mamy Panathinaikos, który jest liderem grupy i odnotował zwycięstwo w swoim ostatnim meczu przeciwko drużynie PAOK (2:2). Co ciekawe, Panathinaikos ma aktualnie passę 3 wygranych meczów na wyjeździe. Jest to z pewnością imponujący wynik, który dodaje im pewności siebie i motywacji do kolejnego spotkania.

**Statystyki**
Przeanalizujmy teraz kilka istotnych statystyk obu drużyn. Maccabi Haifa rozegrało do tej pory tylko 1 mecz w tych rozgrywkach, zakończony remisem. Z kolei Panathinaikos odnotował 1 zwycięstwo. Zawodnik drużyny Panathinaikos, Sporar Andraz, wyróżnia się jako najlepszy strzelec z 1 bramką, podczas gdy w Maccabi Haifa napastnik Khalaili Anan jest również gwarancją sporo bramek. Gdy spojrzymy na całkowitą ilość goli strzelonych w tych rozgrywkach, Panathinaikos ma za sobą już aż 2 gole, podczas gdy Maccabi Haifa nie zdobyło jeszcze żadnej bramki.

Warto również zwrócić uwagę na statystyki strzałów, gdzie Panathinaikos ma przewagę nad Maccabi Haifa. Podczas gdy drużyna grecka oddała 8 celnych strzałów, drużyna izraelska ma na swoim koncie tylko 2 celne strzały. Również w kategorii rzutów rożnych oraz posiadania piłki Panathinaikos wypada lepiej od swojego przeciwnika.

**Typy Bukmacherskie**
Przechodząc do najważniejszej części artykułu, czyli prognoz bukmacherskich na to spotkanie, warto zapoznać się z kursami udostępnionymi przez bukmachera ETOTO. Kursy 1X2 na ten mecz prezentują się następująco: Maccabi Haifa – 2.32, remis – 3.51, Panathinaikos – 3.08. Jest to świetna okazja dla fanów zakładów sportowych do wykorzystania tych kursów i spróbowania swych sił.

Jeśli chodzi o typ podwójnej szansy, mamy kilka opcji: 1X – 1.39, 12 – 1.32, X2 – 1.62. Jeśli nie jesteś pewny, który zespół wygra, to warto rozważyć tę opcję, która daje możliwość obstawienia dwóch wyników.

Inną interesującą strategią zakładów na ten mecz może być obstawienie strzelca bramki. W przypadku drużyny Panathinaikos warto zwrócić uwagę na napastnika Sporar Andraza, który jest najlepszym strzelcem swojej drużyny z 1 bramką. Jeśli masz pewność, że w tym meczu dojdzie do gola, kursy na strzelców bramek mogą być dla Ciebie atrakcyjne.

**Podsumowanie**
Mecz Maccabi Haifa – Panathinaikos to spotkanie, na które warto zwrócić uwagę. Obie drużyny mają swoje mocne strony i ambicje, dlatego prognozowanie wyniku może być trudne. Drużyna Maccabi Hajfa ma solidną formę u siebie, podczas gdy Panathinaikos jest liderem grupy i ma na swoim koncie już zwycięską serię na wyjeździe. Kursy bukmacherskie na ten mecz oferowane przez ETOTO są niezwykle atrakcyjne i warto je wykorzystać. Przede wszystkim jednak, trzeba poczekać na rozwinięcie się tego meczu, aby zobaczyć, co się wydarzy na boisku.

Damian Gościański

Damian Gościański

SEO Specialist w legalnym bukmacherze ETOTO z kilkuletnim doświadczeniem w branży zakładów bukmacherskich. Interesuje się piłką nożną oraz siatkówką plażową. Od dziecka na pierwszym miejscu w moim sercu jest siatkówka.