fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Malawi – Tunezja Typy, Kursy, Zakłady 21.11.2023

W dzisiejszym artykule przyjrzymy się meczowi pomiędzy drużynami Malawi i Tunezją, które zmierzą się w ramach rozgrywek FIFA World Cup, Qualification CAF, Group H. Obydwie drużyny prezentują dobrą formę, dlatego spodziewamy się emocjonującego widowiska na boisku. Przedstawimy statystyki obu zespołów oraz analizę ich ostatnich meczów, a także przedstawimy nasze typy bukmacherskie na ten pojedynek. Sprawdźmy, co możemy oczekiwać po tej potyczce!

Analiza drużyn

Malawi

Malawi to ekipa, która od niedawna sukcesywnie rozwija swoją obecność w międzynarodowych rozgrywkach. Zespół prezentuje stabilną formę i ambitnie walczy o awans do kolejnego etapu kwalifikacji. W ostatnim meczu z Liberią Malawi przegrało 0:1, ale nie można im odebrać determinacji i zaangażowania. Ich skuteczność w ataku jest jednak dość ograniczona, co widać po statystyce 1 połowy goli zdobytych – zaledwie 0.1. Mimo to, Malawi ma potencjał, by sprawić niespodziankę w pojedynku z Tunezją.

Tunezja

Tunezja to drużyna, która od lat jest jednym z czołowych zespołów afrykańskiego futbolu. Ich gra jest dynamiczna i pełna technicznych umiejętności. Ostatnio doszło do spektakularnej wygranej Tunezji z S.Tomaszem i Książęcą, gdzie wynik to aż 4:0. Właśnie takie wyniki świadczą o sile ofensywnej tej drużyny. Statystyka 1 połowy goli zdobytych przez Tunezję wynosi 0.7, co dowodzi, że mają oni świetny start w meczach. Tunezja jest bez wątpienia faworytem tej potyczki.

Statystyki przedmeczowe

Przedstawmy teraz kilka istotnych statystyk dotyczących obu drużyn, które mogą przekonać nas do pewnych typów bukmacherskich. Warto spojrzeć na liczby, aby lepiej zrozumieć siłę i słabości każdej z drużyn. Oto niektóre z najważniejszych danych:

 • Ilość meczów: Malawi – Tunezja (1:1)
 • Pozycja w tabeli: Malawi – Tunezja (1:1)
 • Zwycięstwa: Malawi – Tunezja (1:1)
 • Porażki: Malawi – Tunezja (1:0)
 • Remisy: Malawi – Tunezja (1:0)
 • 1 połowa goli zdobytych: Malawi – 0.1, Tunezja – 0.7
 • 1 połowa goli straconych: Malawi – 0.5, Tunezja – 0.3
 • 1 połowa różnica goli: Malawi – (-0.4), Tunezja – (+0.4)
 • 2 połowa goli strzelonych: Malawi – 0.2, Tunezja – 0.9
 • 2 połowa goli straconych: Malawi – 0.3, Tunezja – 0.6

Te liczby dają nam pewne wskazówki dotyczące zdolności ofensywnych i defensywnych obu zespołów. Możemy stwierdzić, że Tunezja ma lepszą skuteczność w ataku, szczególnie w pierwszej połowie meczu. Malawi natomiast jest bardziej skoncentrowane na defensywie, choć nadal pozostawia pewien margines do poprawy.

Malawi – Tunezja: typy bukmacherskie

Prognozowany przebieg meczu

Biorąc pod uwagę dotychczasowe występy obu drużyn, możemy oczekiwać wyrównanej walki na boisku, zwłaszcza w pierwszej połowie. Obie drużyny z pewnością będą starały się zdobyć przewagę i utrzymać ją przez całe 90 minut. Mecz ten może być również otwarty na kilka goli po obu stronach.

Najbardziej prawdopodobne wyniki

Na podstawie statystyk i ogólnej formy obu drużyn możemy wyróżnić kilka najbardziej prawdopodobnych wyników tego meczu. Oto nasze typy bukmacherskie dla tej potyczki:

 • Klub 1 Wygrywa (Remis = zwrot) – Jest to opcja, którą wielu typerów uważa za najbardziej prawdopodobną, biorąc pod uwagę równą formę obu zespołów.
 • Klub 2 +0.50 (AH) – To kolejny typ, który zdobywa na popularności, biorąc pod uwagę formę Tunezji i ich potencjał ofensywny.
 • Powyżej 2.5 Gola – Statystyki obu drużyn sugerują, że możemy spodziewać się meczu z kilkoma bramkami, szczególnie w drugiej połowie.

Prognozy i strategie zakładów

Jeśli chodzi o promocje bukmacherskie, warto zwrócić uwagę na ofertę ETOTO. Oferują oni różne bonusy dla nowych i stałych graczy, co może zwiększyć Twoje szanse na wygraną. Jeśli nie jesteś pewien wyniku, opcja podwójnej szansy (1X, 12, X2) może być dla Ciebie. Jeśli znasz formę poszczególnych graczy, warto zastanowić się nad zakładem na strzelca bramki. Handicap azjatycki może być dobrym wyborem, jeśli uważasz, że jedna z drużyn jest znacznie silniejsza.

Podsumowanie

Mecz pomiędzy Malawi i Tunezją obiecuje emocje i wyrównaną walkę na boisku. Statystyki wskazują na dobrą formę obu drużyn, ale musimy przyznać przewagę Tunezji, która prezentuje większą siłę ofensywną. Nasze typy bukmacherskie obejmują różne możliwości, takie jak wygrana jednej z drużyn (zwracany remis), klub 2 +0.50 (AH) oraz powyżej 2.5 gola. Warto również zwrócić uwagę na promocje oferowane przez ETOTO, które mogą zwiększyć Twoje szanse na wygraną. Niezależnie od wyniku, ten mecz zapowiada się pasjonująco i nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, jak się potoczy!

Adrian Jędrzejczyk

Adrian Jędrzejczyk

Content & SEO Specialist w ETOTO. Nie tylko fan sportu, ale też copywriter z wieloletnim doświadczeniem w branży zakładów bukmacherskich.