fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Mali – Chad Typy, Kursy, Zakłady 17.11.2023

W najbliższym czasie Mali zmierzy się z Chadem w ramach eliminacji do Pucharu Świata FIFA. Obie drużyny mają przed sobą ważne zadanie – zdobycie zwycięstwa, aby poprawić swoje szanse na awans. Mali prezentuje obecnie dobrą formę, natomiast Chad boryka się z problemami. Przedstawiamy analizę obu drużyn, statystyki, typy bukmacherskie i strategie zakładów, które pomogą Ci zdecydować, na kogo postawić na stronie ETOTO.

Analiza drużyn

Mali – reprezentacja

Mali przed meczem z Chadem prezentuje dobrą formę. Ich ostatni mecz, który odbył się w październiku 2023 roku, zakończył się zwycięstwem Mali z wynikiem 3:1 przeciwko Arabii Saudyjskiej. To pokazało, że drużyna jest w dobrej dyspozycji i zdeterminowana, by osiągnąć sukces w eliminacjach do Pucharu Świata FIFA.

Chad – reprezentacja

Chad natomiast zmaga się z trudnościami. Ich ostatni mecz odbył się w marcu 2021 roku, w którym przegrali 3:0 z Malim. Wynik ten wskazuje na słabą formę Chadu i na to, że mają jeszcze wiele do udowodnienia w tych eliminacjach. Mimo to, nie można lekceważyć żadnej drużyny, zwłaszcza w tak ważnym spotkaniu jak to.

Statystyki przedmeczowe

Patrząc na statystyki meczu między tymi dwoma drużynami, można zauważyć, że Mali ma przewagę nad Chadem. Na podstawie ostatnich występów otrzymujemy informacje dotyczące liczby goli zdobytych i straconych przez obie drużyny. W pierwszej połowie Mali zdobywa średnio 0,8 gola, podczas gdy Chad tylko 0,1 gola. Różnica w ilości strzelonych goli wynosi +0,5 dla Mali i -0,5 dla Chadu. Jednakże w drugiej połowie Mali kontynuuje swoją skuteczność i zdobywa średnio 1,1 gola, podczas gdy Chad tylko 0,3 gola.

Mali – Chad: typy bukmacherskie

Prognozowany przebieg meczu

Na podstawie statystyk oraz formy obu drużyn możemy przewidzieć, że Mali ma większe szanse na zwycięstwo w tym meczu. Jednakże, nie możemy lekceważyć żadnej drużyny, a Chad na pewno będzie usilnie walczył o dobry wynik.

Najbardziej prawdopodobne wyniki

Klub 1 wygrana (remis zwracany) jest jednym z najbardziej prawdopodobnych wyników według bukmachera ETOTO. Warto również rozważyć zakład na Klub 2 z handicapedem wynoszącym +0.50. Statystyki sugerują, że możemy spodziewać się kilku goli w tym meczu, więc zakład na powyżej 2.5 gola również jest godny uwagi.

Prognozy i strategie zakładów

Jeśli nie jesteś pewien wyniku, opcja podwójnej szansy (1X, 12, X2) może być dla Ciebie. Możesz również rozważyć zakład na strzelca bramki, jeśli znasz formę poszczególnych graczy. Handicap azjatycki może być również dobrym wyborem, jeśli uważasz, że jedna z drużyn jest znacznie silniejsza od drugiej.

Jak typować mecz Mali – Chad?

Jeśli chcesz zacząć obstawiać na stronie ETOTO, musisz zarejestrować się na ich stronie i założyć konto. Następnie możesz otrzymać różne bonusy i promocje dla nowych i stałych graczy. Pamiętaj, żeby zapoznać się z ich warunkami i zasadami, aby być świadomym wszelkich wymagań dotyczących korzystania z tych promocji.

Podsumowanie

Mecz Mali – Chad zapowiada się naprawdę interesująco. Mali prezentuje dobrą formę i ma przewagę nad Chadem na podstawie statystyk. Typy bukmacherskie wskazują na zwycięstwo Mali, jednakże każdy mecz może zaskoczyć, dlatego warto być ostrożnym. Buymacher ETOTO oferuje różne promocje dla graczy, a zakłady na mecz dają szansę na wygraną. Czy Mali zdobędzie kolejne zwycięstwo czy Chad zdoła zaskoczyć? Przekonamy się już niedługo na własne oczy.

Adrian Jędrzejczyk

Adrian Jędrzejczyk

Content & SEO Specialist w ETOTO. Nie tylko fan sportu, ale też copywriter z wieloletnim doświadczeniem w branży zakładów bukmacherskich.