fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Mallorca – Getafe Typy, Kursy, Zakłady 28.10.2023

Witajcie, kochani miłośnicy sportowych emocji! Dzisiejszy artykuł poświęcamy jednemu z najciekawszych starć w hiszpańskiej LaLidze. W sobotę, 28 października, doszło do zderzenia dwóch drużyn – Mallorca i Getafe. Przedstawimy wam szczegółową analizę obu zespołów, ich statystyki oraz oczywiście typy bukmacherskie na to spotkanie. A co najważniejsze, będziemy korzystać z ofert bukmachera ETOTO, który oferuje znakomite kursy i promocje dla wszystkich pasjonatów zakładów sportowych.

Analiza drużyn

Mallorca

Drużyna Mallorki nie może pochwalić się imponującym startem w sezonie. Zajmuje aktualnie 17. miejsce w tabeli i ma na swoim koncie zaledwie 12 zdobytych goli. W dziesięciu dotychczasowych meczach wygrała tylko raz, zremisowała cztery razy i przegrała pięć spotkań. Jej gol liderem jest Abdon, który w siedmiu występach zdobył 4 bramki. Jednak cały zespół musi poprawić skuteczność, bo 16 straconych goli na pewno nie zapewnia mu bezpiecznego miejsca w lidze. Mallorca jest także słaba w posiadaniu piłki, średnio tylko 39,8% czasu przypada na ich ekipę.

Getafe

Zespół Getafe też nie może powiedzieć, że jest w wyśmienitej formie. Aktualnie zajmuje 11. miejsce w tabeli z dorobkiem 10 punktów. W dziesięciu dotychczasowych meczach odniósł tylko dwa zwycięstwa, zremisował trzy razy i ponosił pięć porażek. Na ich konto trafiło 13 bramek, w czym największy wkład ma Mayoral Borja, który strzelił ich pięć. Jednak największym problemem zespołu jest defensywa, która również straciła 16 goli. Getafe ma minimalną przewagę w posiadaniu piłki nad Mallorcą, jednak także nie może pochwalić się imponującymi wynikami – średnio 39,6%.

Statystyki

Przed omówieniem typów bukmacherskich, zobaczmy kilka istotnych statystyk związanych z obiema drużynami. Warto zwrócić uwagę na to, że podane statystyki dotyczą rozgrywek LaLiga, które są przedmiotem naszego artykułu.

Goal scored

Liczba goli strzelonych przez daną drużynę jest z reguły dobrym wskaźnikiem jej formy ofensywnej. Mallorca do tej pory zdobyła 12 bramek, podczas gdy Getafe trafiło do siatki rywali 13 razy.

Goal allowed

Liczba goli straconych przez drużynę pokazuje, jak dobrze radzi sobie jej obrona. Mallorca i Getafe obie mają na swoim koncie 16 straconych goli. Jest to obszar gry, w którym obie ekipy muszą poprawić swoją skuteczność.

Shots on target

Statystyka strzałów celnych również jest interesująca, ponieważ pokazuje, jak dobrze drużyna potrafi wykorzystać swoje szanse. Mallorca ma średnio 3,4 celnych strzałów na mecz, natomiast Getafe – 4,3.

Corners

Liczba rzutów rożnych może być ważnym wskaźnikiem aktywności ofensywnej danej drużyny. Mallorca wykonuje średnio 3,9 rzutu rożnego na mecz, podczas gdy Getafe – 3,2.

Typy Bukmacherskie

Przechodząc teraz do najciekawszej części artykułu, czyli typów bukmacherskich, przyjrzyjmy się, jakie strategie można zastosować na to spotkanie, korzystając z ofert ETOTO.

Prognozowany przebieg meczu

Choć oba zespoły nie są w najlepszej formie, można spodziewać się wyrównanego spotkania. Obydwie drużyny będą starały się zdobyć trzy punkty, żeby poprawić swoją sytuację w lidze.

Najbardziej Prawdopodobne Wyniki

Analizując dotychczasowe występy obu drużyn, najbardziej prawdopodobne wyniki dla tego spotkania to remis albo minimalne zwycięstwo jednego z zespołów. Warto zwrócić uwagę na kursy bukmacherskie dostępne na ETOTO, gdzie Mallorca ma kurs 2.30 na zwycięstwo, X – kurs 3.06, a Getafe – kurs 3.59.

Prognozy i Strategie Zakładów

Dla niezdecydowanych graczy, którzy nie są pewni wyniku tego meczu, opcja podwójnej szansy (1X, 12, X2) może być idealnym rozwiązaniem. Jeśli znasz formę poszczególnych graczy, warto zastanowić się nad zakładem na strzelca bramki. Jeśli uważasz, że jedna z drużyn jest znacznie silniejsza, handicap azjatycki może być ciekawym wyborem.

Jak Grać?

Na ETOTO znajdziesz wiele opcji zakładów, które dodatkowo podkręcą emocje podczas tego meczu. Możesz obstawiać wynik meczu (1X2), podwójną szansę, liczbę bramek, rzuty rożne i wiele innych. Wybierz to, co odpowiada twojej strategii i ciesz się emocjami na boisku!

Podsumowanie

Wyczekiwane starcie między Mallorcą a Getafe obiecuje sporo emocji. Obie drużyny szukają solidnych rezultatów, aby poprawić swoje pozycje w tabeli. Dysponując wszystkimi powyższymi informacjami, jesteście gotowi, aby zdecydować, na co postawić w zakładach bukmacherskich na ETOTO. Pamiętajcie, że zarówno Mallorca, jak i Getafe mają swoje mocne i słabe strony, więc zróbcie to z rozwagą i korzystając z oferowanych przez ETOTO kursów. Teraz pozostaje nam tylko czekać na świetne widowisko na boisku i trzymać kciuki za nasze typy bukmacherskie!