fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Mallorca – Valencia Typy, Kursy, Zakłady 07.10.2023

W nadchodzącym meczu w ramach LaLiga, dojść ma starcie drużyn Mallorca i Valencia. To pojedynek, który wiele obiecuję, a my postaramy się przybliżyć Wam najważniejsze informacje na temat tych zespołów oraz przedstawić kilka typów bukmacherskich na to spotkanie. Bukmacher ETOTO oferuje atrakcyjne kursy, które mogą stanowić świetną okazję do wygranej.

Analiza drużyn

Mallorca

Drużyna Mallorca zajmuje aktualnie 16. miejsce w tabeli, a jej forma w ostatnich spotkaniach nie pozostawia wiele do życzenia. W 8 meczach, Mallorca odniosła tylko jedno zwycięstwo, remisując jeszcze trzy razy i tracąc cztery spotkania. To pokazuje, że zespół ma problemy z regularnym zdobywaniem punktów. Jego najskuteczniejszym strzelcem jest Abdon, który w 5 meczach zdołał zapisać się na listę strzelców aż 4 razy. Jeśli chodzi o asysty, liderem jest Sergi Darder, który zanotował 3 asysty w 8 spotkaniach.

Valencia

Valencia prezentuje się nieco lepiej od swojego zbliżonego rywala. Drużyna zajmuje obecnie 9. miejsce w tabeli, z trzema zwycięstwami, jedną porażką i czterema remisami na koncie. Przyjemnie jest zauważyć, że Valencia ma słabszy bilans straconych goli w porównaniu do Mallorki. Ich najskuteczniejszym strzelcem jest Duro Hugo, który w 8 spotkaniach zdobył 3 bramki. Natomiast liderem w asystach w zespole jest Fran Perez, który zanotował 2 asysty w 8 meczach.

Statystyki

Podczas analizy statystyk drużyn można zauważyć, że obie drużyny mają problemy w defensywie. Mallorca straciła 14 goli w 8 spotkaniach, podczas gdy Valencia 10 goli w tych samych meczach. Oba zespoły również mają problemy z utrzymaniem się przy piłce, z bilansem posiadania wynoszącym odpowiednio 38,3% dla Mallorki i 46,1% dla Valencii. Co warto zauważyć, Valencia ma lepszą statystykę strzałów celnych i niecelnych w porównaniu do przeciwnika. Zawodnicy Valencii oddają średnio 4,4 celne strzały na mecz, podczas gdy gracze Mallorki tylko 3,1. Również warto zauważyć mniejszą liczbę żółtych kartek i czerwonych kartek u zawodników Valencii w porównaniu do drużyny rywala.

Typy Bukmacherskie

Prognozowany przebieg meczu

Biorąc pod uwagę dotychczasowe osiągnięcia obu drużyn, możemy się spodziewać wyrównanego spotkania. Zarówno Mallorca, jak i Valencia są zespołami, które mają problemy w defensywie, ale potrafią też zdobywać gole. Naszą prognozą jest, że obie drużyny zdobędą bramki w tym meczu.

Najbardziej Prawdopodobne Wyniki

Analizując obecną formę i statystyki obu drużyn, możemy oczekiwać wyniku 2-2 lub 1-1. W obu przypadkach zakład „Dokładny wynik” na stronie ETOTO oferuje korzystne kursy. Warto zwrócić na nie uwagę.

Prognozy i Strategie Zakładów

Podwójna szansa może być atrakcyjnym rozwiązaniem, szczególnie dla osób niepewnych wyniku tego spotkania. Bukmacher ETOTO oferuje kursy 1.37 na zwycięstwo Mallorki lub remis (1X) oraz 1.56 na remis lub zwycięstwo Valencii (X2). To daje nam większe pole manewru przy obstawianiu.

Zakłady na strzelców to kolejna strategia, która może okazać się opłacalna. Zawodnicy, tak jak wspomnieliśmy wcześniej, mają swoje udane występy w strzelaniu bramek. Można postawić na to, że Abdon dla Mallorki lub Duro Hugo dla Valencii zdobędą bramkę w tym meczu.

Warto zaznaczyć także handicap azjatycki. Jeśli uważasz, że jedna z drużyn jest znacznie silniejsza od drugiej, można obstawić wartościowe kursy, takie jak Mallorca +0.5 z kursem 1.37 lub Valencia -0.5 z kursem 2.97. Decyzja zależy od Ciebie i Twojej wiedzy na temat obu drużyn.

Jak Grać?

Ogólnie rzecz biorąc, warto zwrócić uwagę na podwójną szansę, zakłady na strzelców oraz handicap azjatycki. To trzy strategie, które mogą przynieść korzyści podczas obstawiania tego meczu.

Podsumowanie

Przed nami emocjonujące starcie w ramach LaLiga między drużynami Mallorca i Valencia. Obie drużyny mają swoje mocne strony i szanse na wygraną. Jednak, analizując statystyki i formę, nasze typy bukmacherskie dla tego meczu skierowane są w stronę zakładów na obie drużyny zdobywające bramki oraz dokładne wyniki 2-2 lub 1-1. Pamiętaj, że ETOTO oferuje atrakcyjne kursy na te zakłady, które mogą zwiększyć Twoje szanse na wygraną.

Damian Gościański

Damian Gościański

SEO Specialist w legalnym bukmacherze ETOTO z kilkuletnim doświadczeniem w branży zakładów bukmacherskich. Interesuje się piłką nożną oraz siatkówką plażową. Od dziecka na pierwszym miejscu w moim sercu jest siatkówka.