fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Manchester City – Young Boys Typy, Kursy, Zakłady 07.11.2023

Manchester City kontra Young Boys – Analiza i typy bukmacherskie

Dzisiaj przygotowaliśmy dla Was analizę i najciekawsze typy bukmacherskie na nadchodzący mecz pomiędzy Manchesterem City a Young Boys.

Analiza drużyn

Manchester City

Manchester City to angielski gigant, który od lat dominuje nie tylko w swojej lidze, ale również na arenie międzynarodowej. Pod wodzą Pepa Guardioli, „The Citizens” prezentują piłkę najwyższej klasy.

Mający na swoim koncie 3 zwycięstwa w rozgrywce grupowej, Manchester City pewnie prowadzi w tabeli swojej grupy w UEFA Lidze Mistrzów. Ich atutem jest nie tylko znakomita forma, ale także niesamowicie skuteczny atak, czego potwierdzeniem jest znakomity najskuteczniejszy strzelec zespołu – Alvarez Julian, który zdobył już 3 bramki w 3 meczach.

Young Boys

Szczególnie interesujący dla nas jest zespół Young Boys, który stawi czoła Manchesterowi City. W tabeli grupy G Young Boys zajmują obecnie trzecie miejsce.

Chociaż ich liczba punktów nie jest imponująca, zespół z Szwajcarii prezentuje stabilną formę i na pewno nie będzie łatwym rywalem dla Pepa Guardioli i jego podopiecznych. Zwróćmy uwagę na Elia Mechaka, który jest najlepszym strzelcem drużyny z 2 bramkami na koncie.

Statystyki

Zanim przejdziemy do naszych typów bukmacherskich, spójrzmy na niektóre statystyki, które mogą pomóc nam w lepszej ocenie obu drużyn.

Dotychczas Manchester City rozegrał 3 mecze, odnosząc 3 zwycięstwa i nie zaliczając żadnej porażki. Strzelecko prezentują się znakomicie, zdobywając już 9 bramek, przy jedynie 3 straconych. Mają również dużą przewagę w posiadaniu piłki, aż 70%.

Young Boys również rozegrali 3 spotkania, ale jeszcze nie osiągnęli zwycięstwa. Dwukrotnie remisowali i raz przegrali. Ich atak zdobył 4 gole, ale niestety defensywa nie radzi sobie najlepiej, tracąc aż 8 bramek. Uzyskali również mniejszą przewagę w posiadaniu piłki, 45,7%.

Manchester City – Young Boys: typy bukmacherskie

Prognozowany przebieg meczu

Biorąc pod uwagę całą analizę drużyn i statystyk, wydaje się, że Manchester City jest ogromnym faworytem w tym starciu. Mają zadziwiającą formę, potężną ofensywę i znakomite wyniki.

Z drugiej strony, Young Boys może stanowić zaskakujące wyzwanie dla mistrzów Anglii. Ich zdolność do zdobywania bramek może zagrozić bezpieczeństwu defensywy Manchesteru City.

Biorąc pod uwagę wszystkie czynniki, możemy oczekiwać dość otwartego meczu z wieloma bramkami. Główną rolę odegrają tu z pewnością Alvarez Julian z Manchesteru City oraz Elia Mechak z Young Boys.